Jump to content

T 150 perdarymas


Recommended Posts

Nu matai visu pirma noris susikonstruot kazka savo. Vakarieti gali uz 30k paimt gera aisku kaip pasiseks su juo o sitam burimu mano kur planuoju tai pusantrinis su viskuo ko man reikia 3k. O svarbiausia man tai pasitart su tais kurie galbut izvelgtu pliusus arba minusus to perdarytu aparato

P. S. Pusantrinio rankose nera teke turet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nauda bus tokia: turesi darbo kokiam pusmeciui, sutaupysi kruva pinigu, turesi galinga ir pigiai islaikoma zirga, galesi pasipuikuoti pries kaimo moterikes kaip genialus isradejas ir t.t. :):):) 

zodziu skaityk rusu foruma, jie ten nuo A iki Z yra apie ji isdiskutave, maciau jau ir K-700 perdarineja panasiu principu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, 920.4 pranešimas:

Nu kolegos kodel niekas nieko nerasot, ar cia projektas toks nevertas 

Projektas vertas kai valdai :tekinimo stakles,suvirinima nuo kempo iki svarkes,turi donoru detaliu , jei viska supirkt ir sudet bus kaip vakarietis ,ir dar jei kazka naujo prikonstruosi visa dirbimo laika reiks patobulint. =geriau nasliuke pamylet kad neislektu i uzsieni ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lieka tas darbinis, viskas te gerai

bet jei jau nori pabuti konstruktoriumi ir savo rankomis kazka pasidaryt, tai siulau pradet nuo paprastesnio varianto

PVZ: imi pusantrini, isidedi MAZo seske ar vasmiorke varikli (cia skonio reikalas :) ), isidedi URALo tiltus, susiburi stikline kabina, nu pradziai ir uztektu, zodziu tobulinimui ribu nera :):):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man rods irgi kad URALo dejau, bet nesu dabar tikras, prisimenu tik kad norejau idet nuo GAZ-66, bet tie tai tikrai per skysti buvo :), o dejau delto, kad pusantrinio nesiblokuoja, o pas tuos su blokatorium viskas gerai

seip pusantrinis dekingas traktorius, tobulinimui ribu nera, aisku tik jei yra noro :):):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blokuojasi ir orginalus, tik kol susiblokuoja tai speji ysikast ir nieko negelbsti :) man vis kirba mintis paekspermentuot, sudet keturasio savivarcio priekinius vairuojamus tiltus ir padaryt kad sukytusi minimaliai kiek leidzia remo konstrukcijos. gal kanors panasaus bande?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Raime pranešimas:

blokuojasi ir orginalus, tik kol susiblokuoja tai speji ysikast ir nieko negelbsti :) man vis kirba mintis paekspermentuot, sudet keturasio savivarcio priekinius vairuojamus tiltus ir padaryt kad sukytusi minimaliai kiek leidzia remo konstrukcijos. gal kanors panasaus bande?

Buvo irgi kažkad toks noras :) . Keli pastebėjimai , priekinio tilto reduktorius yra biškutį patrauktas į šoną ir sudėjus sunkvežimio vienodus tiltus , kardanas eis ikypai , nežinau ant kiek tas blogai ; orginaliam tilte stovi šoniniai reduktoriai , ar nebus problem su perdavimo skaičium ? O kaip tokia versija perdarimui - jei  tiltą palikt originalų , ir bandyt pačiame reduktoriuje istatyt blokuojantį diferiancialą ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Raime pranešimas:

blokuojasi ir orginalus, tik kol susiblokuoja tai speji ysikast ir nieko negelbsti :) man vis kirba mintis paekspermentuot, sudet keturasio savivarcio priekinius vairuojamus tiltus ir padaryt kad sukytusi minimaliai kiek leidzia remo konstrukcijos. gal kanors panasaus bande?

blokuojasi kol naujas, o kai turi zirga 20metu senumo tai nevelnio nesiblokuoja jis jau, gali daryt ka nori :):):) 

as buvau sumastes isidet tiltus nuo teleskopinio pakrovejo, bet tais laikais kai paprase kainos uz tuos tiltus, tai pora nauju pusantriniu buciau nupirkes, tai noras greit praejo :):):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...