Jump to content

Masseey ferguson 6475 nedirba variklis


kerzavas

Recommended Posts

Prieš 19 valandų, JCB pranešimas:

Pas mane ewa tris dienas trim brigadom laužė galvas ir taip ir anaip, kompai nieko nerodo, o traktorius mf5465 kaip dūsta taip dūsta, bet kaip minėjau, pakeitus kuro filtrą, vėl viskas tvarkoje, nors jis neseniai keistas, tau irgi patarčiau dar jį pasikeisti. Bet ewai pliusas, kad nenumovė kelnių, paskaičiavo tikrai mažai, ne taip kaip lytagros servisas už teleskopo kaiščio pakeitimą virš 700eur išrašė sąskaitą :romance-caress: dirbo virš trijų valandų dviese, + mano du žmonės, mano įrankiai, kitus įrankius gaminosi su mano įranga ir traktorius su frontalu mano.

Nu ka as galiu pasakyt del kaiscio, nu pasiseke :icon-biggrin:

Mes viena kaisti iskalinejom pusantros dienos ir mano darbo valandos tikrai nesibaigia 17.00

Kitas klausimas: nafik tau reikejo isleisti tuos 700 eur jei viska darei pats ir su savo irankiais 

Dabar pazvelkim is kitos puses: greiciausiai keite kaisti ir ivores kur strele jungiasi su korpusu ir diametras ten apie 60 mm, o kaistis apie 60 cm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Servisą kvietėm, nes atrodė sudėtinga, spec įrankių reikalingumas., o čia pasirodo servisas turi tik plaktukus ir du pacukus, kuriem buvo išbandymas. Taip, kalbam apie tą patį kaištį, tik diametrų nepasakysiu. Krabas kelių metų senumo, tai ten nei užrūdiję, nei išsimalę labai. p.s. gal kaištį kur pritaikytum apart svalkės ir baibokų? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-21 at 21:16, arunis pranešimas:

Zmogus skambina i firma:

-Klausykit mano printeris nespausdina

Atsakymas: 

-Paziurek ten pakrapstyk ta tada pakratyk ir gal pades

-O ar jusu virsininkas zino, kad jus taip patarinedami is firmos pinigus atimat

- Viskas tvarkoj, cia jo paties ideja mum zymiai didesnis uzdarbis po to kai leidziam biskutuka patiem pasikrapstyti :icon-biggrin:

Is to isplaukia moralas: bukim biedni, bet teisingi, kiekvienas turi daryti tai ka ismano 

P.s. Jei kas galvoja, kad pyzdavoju galit buti ramus, cia viskas is gyvenimo ir asmenines patirties :icon-wink:

 

Iš to ir gimsta anekdotai.

Pvz.vienam užlinko NH krautuvo siurblys.Žmogelis pinigų neturėjo,servisa kviest nedryso,tai tipo kaime visada yra gudragalvių.Ima chebra lauk siurbli tikrina elektra.Randa laida kokį kur elektros srovė neina,tai kerpa ir meta lauk.Tipo tas nereikalingas,kitas irgi nefigūruoja,trečio irgi neprireiks.Finalas aiškus.

Manau tokiem dalykam pirma turi diagnostika praeit elektrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 4 metų...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...