Jump to content

Presavimo kaina


Vytautasl

Recommended Posts

16 minutes ago, manttys pranešimas:

Tamsta, nematau priežastinio ryšio tarp pigaus presavimo ir šėriko algos. Ar čia iš to rakurso, kad nedaug uždirbau su presu, tai ant šėriko pataupysiu? :)

Neturiu galvoj ryšio tarp presavimo ir šėriko algos :)  Turiu mintį darbo nevertinimą , kaip savo taip ir kitų , kas manau, labiausia ir neskatina gerbuvio Lietuvoj . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, manttys pranešimas:

plevele 60 eur, susuki 20 ruliu 60/20= 3

Tinklo kainos nežinau daba tiksliai, bet tinklas kai tinklas, Karat ar koks ten, nesigilinau, visad suku 2 sluoksnius. Galiu ir kliento medžiagom, man tas pats. Šiaip nereikia sąmokslo teorijų kurti, aš lygiai tom pačiom medžiagom sau presuoju, lygiai tuom pačiu vožuvo slėgiu ir t.t.

na va 3 eu tik plevele tai 1 euras kad susuki pleve rulona nesakysi juk kad uzdyka sukasi presas :) tai 4 eu
3 eurai susukimas tinkliuko cia su presavimu gauni 7 eurus  tai reziume tu pasilieki 2 eurus kurui ir darbui per diena susuki tarkim 300 rulonu = 600 euru isdegini 200 litru kuro imkim po 0.5 eur / ltr tai 100 eu uz kura lieka 500 eu nu jeigu turint daug uzsakymu gal ir verta pasilikt 2 eu kurui ir darbui bet tik turint uzsakymu bet jeigu taves praso susukt 20 rulonu ir fsio nu tai neverta pigintis........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, u.k aurimas pranešimas:

na va 3 eu tik plevele tai 1 euras kad susuki pleve rulona nesakysi juk kad uzdyka sukasi presas :) tai 4 eu
3 eurai susukimas tinkliuko cia su presavimu gauni 7 eurus  tai reziume tu pasilieki 2 eurus kurui ir darbui per diena susuki tarkim 300 rulonu = 600 euru isdegini 200 litru kuro imkim po 0.5 eur / ltr tai 100 eu uz kura lieka 500 eu nu jeigu turint daug uzsakymu gal ir verta pasilikt 2 eu kurui ir darbui bet tik turint uzsakymu bet jeigu taves praso susukt 20 rulonu ir fsio nu tai neverta pigintis........

Aš aukščiau parašiau savo savikainos skaičiavimą, tu gal ją kitokią turi,  nelabai galiu diskutuot apie tavo išlaidas iš oro rašomas,  nes aš savąsias argumentuotai surašiau. Beje, važiuoju nuo 10 ha

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tarkim nera tiklso preso nusidevejima skaiciuoti tik remonto kastais kaip tu ten rasiai rulonas 0.3 eu, as skaiciuoju 1 eura nes tik uz servisa man neapsimoka turet padarga, tau apsimoka tai nei tu nei as is oro nerasom tik tiek pastebejimu, tu skaiciuoji kad tavo savikaina rulono 4.7 eu cia galutinis apvyniuotas rulonas :) as skaiciuoju kad man technika  tik tiek kainuoja rulonui susukt plius medziagos :)  plius mano darbas ir reziume be 10 12 eu nu nevaziuoju ne is kiemo, taip kad visi skaiciuojam skirtingai, o ne is oro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

man tarkim nera tiklso preso nusidevejima skaiciuoti tik remonto kastais kaip tu ten rasiai rulonas 0.3 eu, as skaiciuoju 1 eura nes tik uz servisa man neapsimoka turet padarga, tau apsimoka tai nei tu nei as is oro nerasom tik tiek pastebejimu, tu skaiciuoji kad tavo savikaina rulono 4.7 eu cia galutinis apvyniuotas rulonas :) as skaiciuoju kad man technika  tik tiek kainuoja rulonui susukt plius medziagos :)  plius mano darbas ir reziume be 10 12 eu nu nevaziuoju ne is kiemo, taip kad visi skaiciuojam skirtingai, o ne is oro :)

Sakiau, kad EBITDA 4.7 eur. EBITDA yra finansinis terminas visur naudojamas, tai pelnas prieš pelno mokestį, nusidėvėjimą ir palūkanas (Eearnings before interests taxes and depreciation). Mano preso realus nusidėvėjimas yra 0.75 eur, traktoriaus tebūnie 0.5. nors realiai mažesnis. Taigi mano savikaina yra 4.7 + 0.75 + 0.5 = 5.95. Lieka 3 eurai. Man gana. Skaičiai yra parašyti prieš tai konkretūs. iš kur tavo euras ar kas, tai yra niekuom nepagrįstas parašymas. Pvz traktoriaus nuoma mėnesiui yra 3000 eur, jeigu susuktum bent 3000 rulių jau su  svetimu traktorium būtų tik euras, o savas dar mažiau kainuoja.

Dar pridėkime, kad savo ūkiui vis tiek naudoji presą ir jis vertę praradinėtų vien stovėdamas, tai tie skaičiai galai būti dar mažesni.

 

Papildau kitokiu pvz:

turi presą dėvėtą už 40 k ir traktorių už 40, buhalterija įveda nusidėvėjimą 5 metam, metinis nusidėvėjimas preso  8 tūkstančiai. Susuki 3000 rulių, išmastai, kad tavo savikaina yra 2.67 euro. Atitinkamai su traktorium. Taip dėliojant skaičius ir gauna žmonės 11 eur savikainą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu esi saunuolis parasiai savo skaicius viskas yra gerai, tik nesuprantu vieno kodel tu manai kad tik tavo skaiciai yra teisingi?

jeigu as sakau kad as nedirbu uz 4 eurus , nesvbaru ar presas pirktas sau ar ne cia yra skaicius uz kuri as NEDIRBU ir tai nera jie is ORO as nedirbu ir cia yra mano pagrystas skaicius tas pats kas Altlygio nustatymas kaip tu gali pagrys atlygi traktorininkui kuriam as siulau tarkim 999 eurus o tu 888  :) pasmus skirsis valandinis ikainas ar uz padaryta darba nu tai cia ne is oro o jie skiriasi nes siulom skirtingai :) nekalbu apie fiksuotus skaicius kaip pleveles kainas ar kuro kaina , bet kas man nurodys kiek as turiu prasyt uz mano darba, as nesidomiu uz kiek gali traktoriu issinuomot, nes turedamas 10 ar 20 ha zoles presuot tu jo nesinuomuosi nes tau neapsimokes, tada tu arba perki arba samdai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nemanau, aš žinau, kad jie teisingi mano atveju. Čia realiai nėra diskusijos emės, kiekviena įmonė ir žmogus skaičiuojasi savo sąnaudas ir nustato kainodarą. Mano vienokia, tavo kitokia, man užtenka vienos sumos, tau neužtenka. Manau, diskusija čia toliau beprasmė :)

paruoštas presas? Aš dar porą lenciūgų užsidedu ir bandysiu savaitgalį prajudint guolius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, manttys pranešimas:

aš nemanau, aš žinau, kad jie teisingi mano atveju. Čia realiai nėra diskusijos emės, kiekviena įmonė ir žmogus skaičiuojasi savo sąnaudas ir nustato kainodarą. Mano vienokia, tavo kitokia, man užtenka vienos sumos, tau neužtenka. Manau, diskusija čia toliau beprasmė :)

paruoštas presas? Aš dar porą lenciūgų užsidedu ir bandysiu savaitgalį prajudint guolius..

skaiciavimas tamstos yra teisingas ir protingas, kas bent kiek susigaudo buhalterijoje nesunkiai supras kas ir kaip, o tiems kas lupikauti nusiteikes net ir po 20 euru uz rulki bus mazai.....

tik tada vieno nesuprantu, kodel tuos perdirbejus ir prekybininkus koneveikiame, jie juk irgi zmones, ir darba savo ivertina prangiai ir prabangiai, reiskiasi viskas yra gerai pas mus versle :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, agriman pranešimas:

skaiciavimas tamstos yra teisingas ir protingas, kas bent kiek susigaudo buhalterijoje nesunkiai supras kas ir kaip, o tiems kas lupikauti nusiteikes net ir po 20 euru uz rulki bus mazai.....

tik tada vieno nesuprantu, kodel tuos perdirbejus ir prekybininkus koneveikiame, jie juk irgi zmones, ir darba savo ivertina prangiai ir prabangiai, reiskiasi viskas yra gerai pas mus versle :) 

gal tu suki ne su dubliu,kiek kainuoje tik supresuot 1 rulona be apvyniojimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

nekalbu apie fiksuotus skaicius kaip pleveles kainas ar kuro kaina , bet kas man nurodys kiek as turiu prasyt uz mano darba, as nesidomiu uz kiek gali traktoriu issinuomot, nes turedamas 10 ar 20 ha zoles presuot tu jo nesinuomuosi nes tau neapsimokes, tada tu arba perki arba samdai. 

maladiec, toli eisi :):), zinodamas kad tas mazas ukininkelis neturi iseties, gatavas nulupti jam devynis kailius, kad tik savo norus patenkinti, blyn zmones viskam yra ribos, is sios temos supratau, kad ne valdzia dusina mazuosius ukininkus, o didieji ukininkai juos vercia trauktis i raga, ziauru :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus krašte daro rulona už 12.5. Bet jis ten važiuoja per visą rajoną ir nežiūri ar tau jau reikia presuot ar ne, pasakė atvažiuosim tada ir tada ir tavo bėdos, jei užlijo jis suka visvien. Daug būna sugedusių, ar čia dėl plėvelės per mažo kiekio ar kas kitas kaltas nežinau. Bet ŽŪM bendrovė pernai paleido pardaviman rulonų po 13,5 už vienetą normalaus sėtinės žolės šienainio, tai manau kad tam žmogeliui biznis baigsis šiemet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 minutes ago, manttys pranešimas:

aš nemanau, aš žinau, kad jie teisingi mano atveju. Čia realiai nėra diskusijos emės, kiekviena įmonė ir žmogus skaičiuojasi savo sąnaudas ir nustato kainodarą. Mano vienokia, tavo kitokia, man užtenka vienos sumos, tau neužtenka. Manau, diskusija čia toliau beprasmė :)

paruoštas presas? Aš dar porą lenciūgų užsidedu ir bandysiu savaitgalį prajudint guolius..

as ziema perejau viska, atrodo paruostas..... kita savaite isjudu ir as i trasas as suku po 12 eu uz ruli ir man uztenka kas sako kad toli eisiu ar ne tai vel sakau cia kiekvieno poziuris, as nebumbu nei ant perdirbeju nei at kitu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

52 minutes ago, agriman pranešimas:

maladiec, toli eisi :):), zinodamas kad tas mazas ukininkelis neturi iseties, gatavas nulupti jam devynis kailius, kad tik savo norus patenkinti, blyn zmones viskam yra ribos, is sios temos supratau, kad ne valdzia dusina mazuosius ukininkus, o didieji ukininkai juos vercia trauktis i raga, ziauru :( 

Skiriasi mazo ukininko(verslininko) filosofija ir didelio: mazas galvoja kam pirkti savo(islaidos,prieziura,ir t,t),pasamdysiu susuks.reikia samdyti moketi -brangu,kas kaltas? Kaimynas kuris suka-lupikautojas. Bet bukim teisingi,kad presa nusipirkti nereikia dideliu pinigu uz 3000 eur,galima paimti ir dirbti ilgai,priziurint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, arciu555 pranešimas:

Skiriasi mazo ukininko(verslininko) filosofija ir didelio: mazas galvoja kam pirkti savo(islaidos,prieziura,ir t,t),pasamdysiu susuks.reikia samdyti moketi -brangu,kas kaltas? Kaimynas kuris suka-lupikautojas. Bet bukim teisingi,kad presa nusipirkti nereikia dideliu pinigu uz 3000 eur,galima paimti ir dirbti ilgai,priziurint.

Tai kodel visi besiskundziantys brangiu presavimu nesusiperka tu presu ir nepresuoja? Taigi atsiperka labai greitai...

 

P.S.

Pats siemet presuosiu rulona sieno po 3.5euro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...