Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

nu tvarkoj kad ten tiek arklių yra bet tegul ir sako kad tiek, o dabar marketingas, žiūri kaip prigauti žmogų. Koks pirmas dalykas į ką kreipiat dėmesį perkant traktorių? Žinot kiek jums arklių reikės, tai jeigu reikia 150ag nesirinksi 136. Su fergusonais tos pačios nesamonės, su vadybininku kai kalbėjau tai žadėjo kad dar atsiųs kokiais standartais pas juos matuota ta galia, bet tyla. Ga ir geri traktoriai tos valtros ir mf, bet tie arkliai netokie ir pigūs palyginus su konkurentų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, constant pranešimas:

nu tvarkoj kad ten tiek arklių yra bet tegul ir sako kad tiek, o dabar marketingas, žiūri kaip prigauti žmogų..........

Niekas , nenori Tavęs prigaut , vardinę galią žinai arba gali Pats pasiskaičiuot . O parduoda kaip 150ag , todėl kad dėka "mandros transmisijos" kuri sugeba variklio max. atiduodama galią be nuostolio paverst į sukimo momentą , kuris perduodamas ratams .  Dėžė  tai ten juk ne mexankė , katra su variklio vardine galia surišta tiesiogiai ? , tai vat jokios apgaulės kaip ir nėr .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, wydas63 pranešimas:

Jeigu vertint variklį tai reikėtų žiūrėt jo sukimo momento grafiką  . Bet kai dabar naudojamos "mandrios dėžės" , tai ir dėžės sugebėjimus reik vertint kaip jį sugeba galia verst į trauką . Sudėtinga , manyč vien pagal tuos skaičius parinkt traktorių .

Maniau kažka paprastesnio pasakysi, dabar neaišku kas čia per dėžės mandros, kur tuos grafikus gaut ir t.t.

Pastebėjau, kad daugelis isirenka jau kažkoki modeli ir po to užduoda klausima, ka manote apie toki modeli, kokie jo pliusai ir minusai, dar buna kad paklausia ta pati apie du traktorius, bet išrinktas dažniausiai jau būna kažkuris vienas ir tokiu atveju galim sakyt ka nori bet ta kuri jau numates pirkti ta ir pirks ir tokiais atvejais nelabai svarbu nei kaina nei serviso buvimas ar nebuvimas ir t.t. tai tuomet net neaišku ka ir atsakyt i toki klausima nes visi turi kažkokiu pliusu ir minusu, bet beveik niekas nepaklausia esminiu dalyku ar konkrečiai tas traktorius patrauks toki ar kitoki padarga ir kokiek darbam bus naudojami. Pastebėjau, kad jei klausimas skamba sakykim nerimtai tai ir atsakymai tokie sakyčiau nerimti arba ne i tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , viktorass pranešimas:

Maniau kažka paprastesnio pasakysi, dabar neaišku kas čia per dėžės mandros, kur tuos grafikus gaut ir t.t.

ar konkrečiai tas traktorius patrauks toki ar kitoki padarga ir kokiek darbam bus naudojami. Pastebėjau, kad jei klausimas skamba sakykim nerimtai tai ir atsakymai tokie sakyčiau nerimti arba ne i tema.

Grafikus pas variklio gamintoją ieškot , bet kiek naudos jei nesuprasi kas prie ko ? Be to čia viskas dar ir su transmisijos įpatumais susieta . -------------- Ar patrauks , o kas konkrečiai atsakys ? padargo gamintojas nurodo kokio reik traktoriaus , traktoriaus gamintojas irgi parodo charakteristikas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padargai labai paprasta.kadangi jaunus ukis tai siuo metu visus turimus padargus lengviau sunkiau traukiu su savu traktorium 117 ag.ziuredamas i ateiti su pesimistiniai pamastymais manau nuo 130 ag traktoriaus jau kaip ir daug maz gana.viskas priklauso nuo kainos.kaip ir su masina vaziuos 81 kw bet vaziuoji su 165 kw ir nesiskundi.traktoriaus max vardine galia man iki 160 nepamaisytu.viskas priklauso nuo kainos.norisi komforto daugiau.tylesnes kabinos,pasiskaicius lyg ir deuth pirmas 68,antras new holand ir case 69 ~70.valtros t serijos tiltas amortizuojantis ant oro pagalves,claas kurio jau nebelabai ziuriu kabina ant 4 amortizatoriu kaip ir brangusis fendas 313.kabinos daugiau maziau dydziu visos panasios,sviesos ledines ,neledines vistiek uztekti ai visu firma.ratus ziuriu650 ant 540 priekiniu.hidraulio siurblys kintamas nuo 110 iki 120 visu.keliamoji galia galines pakabos nuo 7000 iki 9000 t.transmisijos ir hidraulio tepalai  valtros atskiri.yra modeliu su 6 ir 4 cilindrai.6 ziurint truputy i ateiti aisku kad geriau,truputy brangiau.svoriai traktoriu cia jau nuo 5000 t iki 7000 noretusi aisku daugiau.pacio traktorio patikimumo noretusi,serviso ilgesnio.dabar praktiskai visi duoda 1 metus,valtra 3 su frncize,deut 2 su isimti antrais metais.beveik visus ziuriu power shift.valta stoja be sankabos ir vel pajuda be jos.dabar jau susimaisiau man regis deuth taip pat.visi varikliai man kaip varikliai pavadinimui siuolaikiniam daug demesio neskiriu.visi traktoriai genda ir visiem visko pasitaiko.netgi su vadybininkais kai kalbi,vieni regis daro tau paslauga kad tu cia domiesi ju trktoriais kiti normaliai bendrauja.padargai kaip rasiau jaunam ukininkui taip greit nepasikeis ir is angaro dirbes su 117 ag traktoriu neistrausiu ryt 8 korpusu plugo,nera tokiu galimybiu siuo metu.viskas po mazu.neturiu kazkokio traktorio lyderio ziuriu dauguma pagal galimybes new holland t6,case maxxum,puma,valtra t144 ir n154,deuth 6140.4 ttv arba 6165 power shift.massey nepatiko,fendas brangus,john galima 6120 uz 69 nupirk,bet man regis plikas.maccormik,landini,kubota kazkaip ne :) class pervaziavau kazkaip neprilipo,kaina velgi didoka.valtra lyg ir nieko bet tie arkliai kazkaip itartini pasirode,massey kazka su kaip pavyzdys 6713s 150 ag man regis bure,ar nebus ten 130.va kaip cia nepatingejau ir pavariau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

masejus butent 6713s kieme stovi. 150ag gal ir nera, bet tempia vienodai kaip ir paturbintas 1221.4, kuriam turetu buti netoli 150ag... aisku to astrumo MF nera, bet nepastebejau neivienam vakarietiskam traktoriui kad jis butu. beto baigsis garantija ir prasuksim ant stendo ir matysis kas yra ir ko nera, bei cipuosim, kadangi kumeles niekada nemaiso ir sako kuro sanaudos sumazeja (netikiu, nes neisivaizduoju kur jas mazint, nebent 1-2 %).... o kad tipo vien tik MF meluoja apie variklio galia, tai cia mitas- meluoja visi, tik kitu modeliu gerbejam sirdis neleidzia to pripazint. ir cia ne VBS o CASE ir JD savininku verdiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, lomas pranešimas:

,massey kazka su kaip pavyzdys 6713s 150 ag man regis bure,ar nebus ten 130.va kaip cia nepatingejau ir pavariau 

Kaip jau ne vienas čia rašė,  passižiūri konedata ar kita panašu puslapi internete ir matai mf 6713 parašyta 115aj tada pasižiūri pvz nh 7.175 ir ten parašyta lygiai pagal ta pati standarta 140aj, nu ir taip lygini kitus traktorius ir daug maž aišku, bet tik reik atkreipt dėmesi kai kurie parašyti ne pagal ta pati standarta arba būna tik max. arkliai nurodyti, taip pasilygines turėtum pastebėt, kad kainos pradeda skirtis nes jau kaip pavizdi parašysiu už panašius pinigus gali paimti pvz CNH  grupės nh7 klasė arba case puma  su 6 cil arba mf 6 klasė su 4cil ir t.t. Biški tik man kažkaip su DF neaišku nes pats neseniai pirkau traktoriu ir visu firmų kainom domėjausi tai kažkaip keistai man čia skamba, kad su ttv dėže kainos panašios kaip kitu su pover švivtu, kai aš rinkausi tai tada palyginus df ttv su tokiu pat nh autokomandu tai 10 000 euru buvo skirtumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar kainos df su ttv panašios tik tų senūjų modelių, atnaujinto kaina gerokai didesnė, bet df ir case kaina gan panaši buvo,  aš asmeniškai iš jų dviejų ir rinkausi paskui, nu dar nh, šiaip norėjau valtros, bet nesamonė su tais arkliais, o df rinkausi dėl ekonomiškesnio variklio, bet tikrai buvo minčių apie case (nh pigiau truputi bet kažin kaip su jų servizu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, constant pranešimas:

dabar kainos df su ttv panašios tik tų senūjų modelių, atnaujinto kaina gerokai didesnė, bet df ir case kaina gan panaši buvo,  aš asmeniškai iš jų dviejų ir rinkausi paskui, nu dar nh, šiaip norėjau valtros, bet nesamonė su tais arkliais, o df rinkausi dėl ekonomiškesnio variklio, bet tikrai buvo minčių apie case (nh pigiau truputi bet kažin kaip su jų servizu)

O kaip kažin su DF servisu bus, nes kai pastudijuoji ju parduotu traktoriu kieki tai ne kažin kaip atrodo bendram fone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...