Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

  • po 1 metų...
  • po 4 savaičių...
Pasidalinkite nuomone ar geri Valtra traktoriai, kokie šio traktoriaus privalumai, koks aptarnavimas, kas lėmė šio traktoriaus pasirinkimą, kokie gedimai pasitaikė.

:icon-cry: beviltiška :icon-cry: Turiu omeny beviltiška šitam forume tokio tipo klausimus. Geriausiu atveju susilauksi komersantų komentarų, blogiausiu atveju visokių visažinių prie upelio kurie kažkur kažką girdėjo.

na bent jau man taip pasirodė iš to ką skaičiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vokietijos ūkininkų nuomonė apie naujus traktorius:

Firma Variklis Transmis. Hidro Kabina Case 2,0 2,1 2,0 1,9

Steyr 1,9 2,0 2,1 2,1

DF 1,9 1,9 2,0 1,8

Fendt 1,8 1,7 1,8 1,8

JD 1,7 2,0 1,8 1,8

MF 2,0 2,0 2,1 2,0

NH 1,9 1,9 1,9 1,9

Claas 1,9 2,2 2,2 2,2

Same 2,1 2,2 2,4 2,2

Valtra 1,6 2,1 1,8 2,0

Geriausi vertinti mažiausiais balais. Renoult pakeičiau į Claas. Kažkada buvo spauzdinta gal mano ūkio ž. Matom, kad Valtra turi geriausią variklį, bet dėžė viena iš blogesnių. Ir kas iš to variklio jei dėžė suges, variklis vienas nevažiuoja gi. JD irgi nespindi transmisija, gadina markę. Fendt geriausia transmisija ir kiti skaičiukai aukšto lygio. Neblogai atrodo NH, stabilus visų mazgų vertinimas 1,9. Šiaip pagal vertinimų stabilumą NH skirčiau antrą vietą po Fendt, tada JD, DF, Valtra, Case ir tt. Aišku reiktų įvertinti ir serviso lygį, detales ir kt., bet čia jau sunkesnis klausimas, netiek dar daug Lietuvoj to serviso. :icon-arrow: Niekaip nepavyksta padaryti normalios lentutės. Prie kiekvienos markės yra po 4 skaičius su dešimtosiom, tai pirmas sk. variklis, tada transmisija,...hidro sistema ir 4 kabina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

FILTRAS Pasidalinkite nuomone ar geri Valtra traktoriai,

2003 pirkau Valtra 8550HT-160ag, šiai dienai-2100motoval

technikines atlieku sąžiningai,kviečiu Bjorą.(servisas),pakolkas-jokių problemų,todėl neseniai nusipirkau kitą Valtra -A95n,apie tą negaliu dar nieko pasakyti -7motoval.Pirmaji pirkau -dėl normalios kainos ,antrajį ,nes pirmas patiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinkite nuomone ar geri Valtra traktoriai, kokie šio traktoriaus privalumai, koks aptarnavimas, kas lėmė šio traktoriaus pasirinkimą, kokie gedimai pasitaikė.

:icon-cry: beviltiška :icon-cry: Turiu omeny beviltiška šitam forume tokio tipo klausimus. Geriausiu atveju susilauksi komersantų komentarų, blogiausiu atveju visokių visažinių prie upelio kurie kažkur kažką girdėjo.

na bent jau man taip pasirodė iš to ką skaičiau

Labai teisingai pastebeta, mes nemokam normaliai padiskutuot, visi traktoriai turi savus minusus ,savus pliusus, Kaip ir musu ukininku nuomones labai skiriasi, bet nepirskim vienas kitam savo nuomoniu, o paprasciausia isklausykim kolegu motyvus, del ko apsisprende pirkt viena ar kita technika. Keista klausytis pasisakymu, apie priekinius tiltus, nei viena gamykla ju patys sau negamina.Papuola broko tai nesvarbu i koki traktoriu jis idetas. As uz idomias diskusijas, gal but kazkas tures naudos pasirenkant viena ar kita modeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi perku Valtra 191 Advance( uzsisakiau gruodzio pradzioje, tai sausio pabaigoje jau pagamino), ivairiu nuomoniu prisiklausiau, viena supratau, kad visiems konkurentams nosi sluostantis traktorius. Na tarkim kam man moketi apie 85 tukst. daugiau( Fend, JD) uz tuos pacius arklius. Sakysit komfortas, tarkim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi perku Valtra 191 Advance( uzsisakiau gruodzio pradzioje, tai sausio pabaigoje jau pagamino), ivairiu nuomoniu prisiklausiau, viena supratau, kad visiems konkurentams nosi sluostantis traktorius. Na tarkim kam man moketi apie 85 tukst. daugiau( Fend, JD) uz tuos pacius arklius. Sakysit komfortas, tarkim...

tai rusiški arkliai dar pigesni. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu arimui,tik norėčiau truputį papildyt.Keistokas tas lietuvių mentalitetas,jeigu jau kokį traktorių nupirko,tai ten jau geriausias,nieko blogo apie jį pasakyt negalima.Yra viena išimtis kur kažkuris kolega išpeikė clasą ir swe neigiamai atsiliepė apie fergusoną.

Na mano manymu taip yra todel, kad pasamoneje jie nera isitikine iki galo, kad neapsiriko pirkdami. Nepaisant visu skambiu sukiu, juos grauzia kirminas, kad galbut traktorius nera vertas tu pinigu, gal kitas butu uz tuos pacius isejes geresnis, o gal toki pati bet pigiau butu nusipirke. Todel bando bent kitus itikint, kad ju pasirinkimas vienintelis teisingas. Kai kas bando ir klubus kurt ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi perku Valtra 191 Advance( uzsisakiau gruodzio pradzioje, tai sausio pabaigoje jau pagamino), ivairiu nuomoniu prisiklausiau, viena supratau, kad visiems konkurentams nosi sluostantis traktorius. Na tarkim kam man moketi apie 85 tukst. daugiau( Fend, JD) uz tuos pacius arklius. Sakysit komfortas, tarkim...

Nieko asmeniško, bet aš galiu pasakyti kodėl renkantis antrą panašios galios traktorių, pats nepasirinkau būtent tokio modelio :) Renkantis Valtra labiausiai imponavo žemesnė kaina, lyginant su kitais. Na o kai apžiurėjom jį natūroje, tai kažkaip greit atvėsau nuo tokio pasirinkimo. Pagrindinės priežastys: 1.Per mažas svoris tokios klasės traktoriui, nors pardavėjas bandė įtikinti priešingai :D

2. Kai kurie konstrukciniai sprendimai ypač galinės pakabos pasirodė silpnai padaryti lyginant su kitais panašios galios traktoriais.

3. Valdymas.

4. Kabinos apdailos medžiagos, persėdus iš Case CVX į Valtra pasijutau tarsi iš Audi į Opelį pakliuvęs :icon-wink:

Ir aplamai nustebino kai kurios suvirinimo siūlės :icon-eek: kai kur padaryti tokie grubūs suvirinimai, kad labai jau priminė MTZ gamintojus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai mes per mazai patirties turim. Traktorius keiciam reciau nei masinas. Jei paklausciau kas kiek ir kokiu masinu turejot? Manau komentarai butu kitokie. Turejau ford fiesta daugiau nepirksiu, turejau BMW dabar bandysiu audine. O traktoriai ... Ar daug cia yra tokiu kurie butu padirbe bent su triju markiu traktoriais (isskyrus arima zinoma) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai mes per mazai patirties turim. Traktorius keiciam reciau nei masinas. Jei paklausciau kas kiek ir kokiu masinu turejot? Manau komentarai butu kitokie. Turejau ford fiesta daugiau nepirksiu, turejau BMW dabar bandysiu audine. O traktoriai ... Ar daug cia yra tokiu kurie butu padirbe bent su triju markiu traktoriais (isskyrus arima zinoma) :D

T-25, T-40, MTZ, T-150... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Julius rašo:

Na as irgi perku Valtra 191 Advance( uzsisakiau gruodzio pradzioje, tai sausio pabaigoje jau pagamino), ivairiu nuomoniu prisiklausiau, viena supratau, kad visiems konkurentams nosi sluostantis traktorius. Na tarkim kam man moketi apie 85 tukst. daugiau( Fend, JD) uz tuos pacius arklius. Sakysit komfortas, tarkim...

O kiek arkliu yra tavo T191 Advance?

ir kiek mazdaug kaina?

Kokia komplektacija? Kondicionierius? Oriniai stabdziai yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra dabar priklauso tai pačiai AGCO korporacijai kaip ir Fendt. Kiek žinau korporacija žada investuoti į Valtrų kokybę (greičių dėžės). Tas traktorietas dar prieš 10 metų nepakliuvęs į geriausių traktorių dvidešimtuką (net Ursusas lenkė), dabar užima vis geresnes pozicijas. Lietuviams tai gerai, nes Valtrų pas mus nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nesutiksiu su nuomone.kad valtra turi kazkokiu problemu del svorio.Tai visiska nesamone,ypac jei priekinis tiltas amortizuojantis.O pacios amortizacijos padarymas genealiai paprastas ir veiksmingas.

Ir kabinos apdailos medziagos,mano manymu,vienos geriausiu rinkoje.Tiesa,nuo siu metu suomiai jau daugiau kietu plastmasiu deda.Deja.

Siam traktoriui pagal pravazuma joks kitas tikrai neprilygsta ir varikliai vieni geriausiu europoj.

Bet yra ir neigaimu niuansu.Tai silpna galine pakaba ir visa hidraulika didziausiuose T serijos modeliuose,sveiku protu nelabai suvokiami pardavimo metodai ir kaina,kuri siuo metu tikrai yra per didele.Tai tiek is asmenines patirties.

Ir dar.speju,daugumos jusu nusivylimui,neuzilgo FENDT ir S serijos VALTRA bus is esmes tas pats traktorius.Fendt su SISU varikliu,Valtra su VARIO deze :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Renkantis technika apie Valtra taipat buvo mastoma. !BET! Kelis kartus teko bendrauti su Rovaltra telefonu ir "vadybininkas" (tas kuris atsiliepe, gal ten ir nevadyvininkas) toks grubus pasitaike, jog daugiau ir skambinti nebesinori, tad bendravimo pradzia labai apgailetina.

Kitas dalykas, pas valtra kaina rinkos turbut maziausia, bet lygiagreciai bazine komplektacija pati prasciausia, nera nei kondicionieriaus nei amortizuojancios kabinos, o viska pradedi uzsakineti ka turi kiti gamintojai standartineje irangoje, kaina pasirodo nebepatraukli kaip ir bendravimas su "telefonu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...