Jump to content

Rolmako diskinis skutikas


KeN

Recommended Posts

38 minutes ago, tadasg pranešimas:

prapjauna, bet papildomai gerai užmina. Aš pabandžiau vieną lauką bet vėl sugrįžau prie savo seno ir gero kultivatoriaus. Beje, mano skutiko volas yra dvigubi žiedai, bet ir jie daugiau sumynė nei aš dirbą papurenau.

Skutikas, kad ir negiliai  dirbant vis vien paima šlapios, šalčio napaveiktos žemės, dėl to ja tie volai kokie jie bebūtu suslegia kaip plastelina, o dar sėjamosios svoris suslegia ir taip gaunas, jeigu prie kultivatoriaus būtu tas volas nuo skutiko ko gero viskas būtu gerai nes kultivatorius kitaip prajudina žeme, jis neiškelia tiek šlapios dirvos o jei kažkiek ir pakelia tai sumaišo su paviršine pradžiuvusia žeme, aš dabar experimentavau su naujuoju kompakteriu  ten jis su kregždiniais noragėliais ir jei leidi normaliu gyliu tai viskas gražu nors pats padargo svoris 4700kg ir gale yra gan sunkus croskil volas, bet ileidus noragelius i didesni gyli jis pradeda veikti kaip noraginis skutikas, verčia drėgna netrupančia dirva i paviršiu ir pravažiavus vaizdas nekoks, o jei dar su vaderštatu ten pasisukioji tai visai suminko ta plestelina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, tadasg pranešimas:

Viktorai, ir kokios mintys bei jausmai po pabandymo? :)

Kai sausa tai dirba labai gražiai, nesitikėjau, kad tai gerai užlygins visokias duobe ir nelygumus, minusas kad jeigu papuola per šlapyne pravažiuot  prilenda žemiu i volus kaip ir germiui, na ir svarbiausia, kad nesikemša nuo šiaudu kaip kišdavosi germinatorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, viktorass pranešimas:

Kai sausa tai dirba labai gražiai, nesitikėjau, kad tai gerai užlygins visokias duobe ir nelygumus, minusas kad jeigu papuola per šlapyne pravažiuot  prilenda žemiu i volus kaip ir germiui, na ir svarbiausia, kad nesikemša nuo šiaudu kaip kišdavosi germinatorius

Viskas aišku. Planuojate tokį įsigyti ar vis dėl to kultivatoriaus dairysitės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Metalas brango.

Taip kalbėjau romudavoi dar kova brango. Turėjo vieną kieme. Kita į Kybartus vežė. Patiko man jo konstrukcija. Tik lyginimo lenta gležna.

Ta lyginimo lenta gal ir atrodo gležna bet padaryta iš maždaug 15mm o gal ir daugiau metalo juostos o kitoje pusėje dar kampuotis privirintas, jei lyginčiau su Šiauliu gamybos germinatoriaus lyginimu tai šitas padargas daug geriau užlygina, man atrodo nelygumams užlygint labai pasitarnauja antroji lenta kuri yra už volu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, audrius0322 pranešimas:

O su kiek arkliu traktorium trauki naujyji padarga? Naudoji iskarto i arima ar dar pralygini, tik po to?

Traukiu su NH7060  213 aj  arba su JD 4755 190AJ, jšbandžiau ir arime ir skutime, arime  nieko nelyginu užtenka vieno važiavimo tik pravažiuoju antra kart ta vieta gale lauko kur plugas grioviu pridares arimo pradžioje kol susminga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...