Jump to content

K700 ar K701?


pavasaris

Recommended Posts

Tiems, kas kalbejo apie tankus: rusai pirmieji i tanka idejo duju turbina. Jegaine pagaminta Kirovo gamykloje. T64 buvo paimtas kaip prototipas 1964m, o 1972 jau vyko grynakraujo tanko T80 su duju turbina poligoniniai bandymai. Toliau seke T80Y ir T90. T90 nera vienintelis tankas, saudantis raketas per patrankos vamzdi. Ta sekmingai daro vokieciu Leopard, amerikieciu Abrams. Kas liecia elektronika, tai rusai labai daug nenusileidzia. T90 aprupintas elektroniniais apsaugos kompleksiais Arena ir Stora, aktyvine dinamine apsauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu spejom visus isp[irkt, tik 150k liko, ir tie patys brangus...

buvo dar toks modelis k701m, v8 turbo, 32 V, buvau pametes kazkur, tik 70 tk saukia.. kiek kalbejau nuleistu. Raso 60 kmh traukia ir naujos padangos. Vorai, gal idomesnis toks? galetai lenktyniu su fendu pastatyt :)

ne, as apsiprendziau galutinai, man reikalingas tik k 701 12 kausu, ir tik su originaliai statytu motoru, tai yra ne k 700 su pakeistu varikliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu spejom visus isp[irkt, tik 150k liko, ir tie patys brangus...

buvo dar toks modelis k701m, v8 turbo, 32 V, buvau pametes kazkur, tik 70 tk saukia.. kiek kalbejau nuleistu. Raso 60 kmh traukia ir naujos padangos. Vorai, gal idomesnis toks? galetai lenktyniu su fendu pastatyt :)

ne, as apsiprendziau galutinai, man reikalingas tik k 701 12 kausu, ir tik su originaliai statytu motoru, tai yra ne k 700 su pakeistu varikliu

o kuom blogai su pakeistu varikliu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...
  • po 5 mėnesių...

Reikia prie kirovo prikabinti prikabinamą lemken rubiną 5 metrų, bet nelaiko blauzdos gylio ir vis sugylėja priekinės lėkštės. Gal turit kas ką susikonstravę prie kirovo blauzdų gylio palaikymui? Kolkas galvoju su grandinėm prikabinti  blauzdas, kad besileidžiant grandinės sulaikytų, bet gal protingiau turit ką kas sugalvoję?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Freonas pranešimas:

Reikia prie kirovo prikabinti prikabinamą lemken rubiną 5 metrų, bet nelaiko blauzdos gylio ir vis sugylėja priekinės lėkštės. Gal turit kas ką susikonstravę prie kirovo blauzdų gylio palaikymui? Kolkas galvoju su grandinėm prikabinti  blauzdas, kad besileidžiant grandinės sulaikytų, bet gal protingiau turit ką kas sugalvoję?

nemanau kad pagelbes grandines,ne asfaltu vaziuoji, traktorius judes ir kraipysis belekaip ir taip kilnos leksciu prieki ir nebus tolygaus dirbimo(man taip buvo su prikabinama sejamaja kurei buvau dadejes prieki idirbima,vienur vos siekia kitur per giliai lenda)vakarieciui pakaba gali susireguliuoti kokem nori auksti ir jis kopijuoja bei palaiko nustatyta auksti,tavo atveju patarimas susikonstruoti atraminius ratus prie disliaus(esu mates ju ir skelbimuose)kaip tipo vaderstad sejamajai,o vietoj atramos kur aina nuo disliaus iki remo dedi hidro cilindra su kranu arba centrine trauke.Numeti ant plaukiojancio ir su cilindru arba trauke susireguliuoji priekini gyli,ir sau leki su vejeliu.Imetu foto kaip pvz.

images.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 10 minutes , Augunstas pranešimas:

Platus klausimas ..  pradeciau nuo oro filtro , kuro bako  ...  lyg truksta turbinos  bet dar neatmestinta ir degimo kampas ...

Tai kaip ir normalios tos sąnaudos , jei su tuom šankeriu kur ant video , jisai sugeb apkraut kiroviecą iki tiek , kad trūksta galios :) T-150 pilnai apkrautas ir be atodusio varant srebia 30l , a čia Kirovs 60 litriuku - norma .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...