Jump to content

Ukio kurimas


Kreinas30

Recommended Posts

Sveiki...

Klausymas toks nuo ko viska pradeti nes info konkrecios negavau is tarnybu... Turiu gyva seneli kuris palikimu mano mamai paliko 35 ha zemes, siuo metu zeme yra nuomojama, bet noreciau pats perjimti ir pradeti dirbti nors pats nesu susijes su jokia ukio veikla tik esu agronomas.. Uz keleta metu turiu zodini suitaryma perpirkti uki su 200 ha.  Tai klausymas kaip elgtis su zeme ar kad man mama ja dovanotu ar parduotu yra geriau ?  ir kur kreiptis ar i registru centra ar pas notarus? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, Kreinas30 said:

Sveiki...

Klausymas toks nuo ko viska pradeti nes info konkrecios negavau is tarnybu... Turiu gyva seneli kuris palikimu mano mamai paliko 35 ha zemes, siuo metu zeme yra nuomojama, bet noreciau pats perjimti ir pradeti dirbti nors pats nesu susijes su jokia ukio veikla tik esu agronomas.. Uz keleta metu turiu zodini suitaryma perpirkti uki su 200 ha.  Tai klausymas kaip elgtis su zeme ar kad man mama ja dovanotu ar parduotu yra geriau ?  ir kur kreiptis ar i registru centra ar pas notarus? 

Duodi, žmogau vaizdų, senelis gyvas, o jau žemę strateguoji kaip perimti :D nors nežinau čia juoktis ar verkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...