Jump to content

Del vabaliuku gruduose?


pavasaris

Recommended Posts

O kas šiemet buvo blogai ?

 

Nėra ir man gerai Eleiko bet bent jau nedejuoju ir galvoju i priekį. Na džiovykla turint apie puse sumos sutaupytum ka tau nuskaito. Bet kai šie metai drėgni tai ir džiovyklas teko ilgiau birbint kad išdžiovintu ir sanaudos didesnės.

Pažiūrek ar nepradejai pats sau prieštarauti..... :icon-mrgreen: O į temą koks gali buti gerumas kai lija lietus negalime kulti net ir tu 20% turedami džiovyklas, veliau nustoja lyti kuliame ir skandiname kobainus. Nuvežame pašariako (nors prieš lietu buvo ekstra). grudai sudyge 15% pagal sutarti turi buti 120 eur uz tona. tai už sudigima sako numažinsim po 10 eur už tona. Ir tik tas lietuviškas ištiktukas pist ateina saskaitos po 100 euru. Ir nieko padaryt negalim jie nustatineje savo taisykles žaidime ir sako jusu grudai nekondiciniai ir t.t. Bet aišku kai vežėme to pasakyti negalejo ir žadejo moketi po 110 eur. Tai aišku patys kalti. Nu tiesiog "superiniai" metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kokie penki metai nesu turejes pasariniu ,ekstra, blogiausia pirma klase,viskas daryta taip pat ir siemet bet vistiek gautas smugis i pasirdzius.Virves del to neieskau,kaip nors issikapstysim,kol kas nerado jokios fuzariozes ir sudygusiu tik minimum.Seklinius spejau pasigriebti normaliai ir jau laukai turi po viena ,kai kur du lapeliai.\taigi kolegos pradekim gyventi sekanciu metu derliaus nuotaikom ir bus zymiai geriau.Kas liko sandelije isdziovinta,turetu dalis buti ir maistiniu,lauksim kainu geresniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Kur buvę kur nebuvę priviso milčių kviečiuose bokšte, nors prieš sezoną specilizuota įstaiga padarė dezinfekcija. Rado uostas įdomių vabalų - pelėsinių aruodvabalių :D greičiausiai tai milčai. Klausimas, ar valomoji padės jų atsikratyti ar čia rimčiau užsiimti su šaškėm ir panašiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fumigacija 100proc ir nesukti galvos. Tik ta kontora pries tai kuri dezinfekavo, pakirbink rimtai . Nes is oro jie neatsiranda. arba derliu sena su nauju maisei, arba neisvalyti bokstai, arba blogai dezinfekuota. o gal ir tas ir tas. :) milcius ir aruodvabalis skiriasi. Tai dar reikia issiaiskint ka rado tiksliai . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tadasg pranešimas:

Rado milčių. Bokštai išvalyti, išluoti kaip priklauso, o seno su nauju nemaišiau. Įdomu ir pačiam kaip jų atsirado. Rytoj vežu priekabėlę vietos elevatoriui, pažiūrėsim ar situacija pasikeitė po valymo

Mums nepavyko išvalyt. Faktiškai reiktų džiovint ir tada valyt.  Bet kai tik 5 t tonos, tai nesinori šipt rankų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi laukti šalnų ir tada bandyt valyti, prie kokių -10 http://www.pelias.lt/lt/grudu-kenkejai/didysis-miltis, nors mano parazitas kitas buvo, bet man pasiteisino. Tik maniškiai tai neskraido, o tavo skraido, nors prie minuso, gal nepakyla ir milčius.

Pas mane buvo užvisęs aruodinis straubliukas kviečiuose, nes seniai stovėjo anie. Rugsėjo mėnesį pažiūrėjęs grūdus, galvojau, kad teks versti kur į patvorį, nes tų vabaliukų buvo belekiek, ir jie sujudinti vis lipdavo į viršų. Užėjau lapkričio mėnesį pažiūrėt, ir aš jų nematau, išsitraukiau arpą, pradėjom arpuoti, tai jie gana gerai valosi, nes tokie susitraukę, o juda tai tik vienas kitas. Pažeista buvo grūdų paviršius, tokia pluta susidarius, matomai giliau eiti pritrūksta deguonies, nes nuėmus plutą, giliau esantys grūdai puikios kokybės ir arpuojant nebuvo šiukšlių. Tai paėmė žmonės pašarui, prieš tai patikrino, kelis maišus, viskas tiko jiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...