Jump to content

Aukšto slėgio plovykla


Gunia

Recommended Posts

Patarkit kokia pikti maždaug už 2tūks. Kokiu firmų esat pirke? kaip laiko ? gal iškilo kokių problemų? Ačiu :):icon-wink::icon-idea:

karcher HD 650 su sroves lygintuvu + rotorinis antgalis, viso kaina pries 3 metus berots buvo 2,7k, vien rotorinis antgalis 300 lt, pats traukia nereikia spaudimo nuo hidroforo, filtrai yra du, siaip spaudzia tik 150, bet uztenka, silpnesnius dazus su rotorium ir taip jau esu nugramdes, obels svieziai pjautos zieve nulupes ir panasiai, siaip jei nori rimta daikta, tai nepagailek babkiu ir pajamk kokiu 9 kW HD 10/250, ten rimta aparatura, bet kaina apie 4k, bet verta manau, jei dabar reiketu pirkt bandyciau toki isigyti. Nepirk vienfazio, butinai trifazi ir kad butu skirtas profesionalams o ne buitiniam naudojimui, tai tiek, manau kad nuejus i firma tau patartu koki pirkti, kaip sakant kiekvienam pagal poreikius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit kokia pikti maždaug už 2tūks. Kokiu firmų esat pirke? kaip laiko ? gal iškilo kokių problemų? Ačiu :):icon-wink::icon-idea:

karcher HD 650 su sroves lygintuvu + rotorinis antgalis, viso kaina pries 3 metus berots buvo 2,7k, vien rotorinis antgalis 300 lt, pats traukia nereikia spaudimo nuo hidroforo, filtrai yra du, siaip spaudzia tik 150, bet uztenka, silpnesnius dazus su rotorium ir taip jau esu nugramdes, obels svieziai pjautos zieve nulupes ir panasiai, siaip jei nori rimta daikta, tai nepagailek babkiu ir pajamk kokiu 9 kW HD 10/250, ten rimta aparatura, bet kaina apie 4k, bet verta manau, jei dabar reiketu pirkt bandyciau toki isigyti. Nepirk vienfazio, butinai trifazi ir kad butu skirtas profesionalams o ne buitiniam naudojimui, tai tiek, manau kad nuejus i firma tau patartu koki pirkti, kaip sakant kiekvienam pagal poreikius.

Geri patarimai reikes atsizvelgti. Aciu :icon-cool::icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes naudojam Karcher tikslaus markės nepamenu vienfazė, bet spaudimą iki 150 bar sukelia. Pirkom naują prieš kelis metus kaina buvo apie 1700 Lt. Kol kas jokių problemų neturėjom :) Plovimo kokybe esu patenkintas.

Labai panašus modelis http://www.karcher.lt/index.php?1897867080

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi linkstu lin Karcherio :) modeli reiks išsirinkti pagal mane tenkinančia kaina :) Manau Karcher specelistai plovyklu gamyboi :):icon-wink:

tikrai taip, karcher labiausiai zinomi ant viso svieto, ir kokybe gera. Dar nepaminejau tokio labai svarbaus dalyko, kuo daugiau vandens suvartoja - tuo greiciau plauna! ziurek kiek finansai nesa, slegis (bar) nera taip svarbus kiek vandens suvartojimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nusipirkau trifazi shtili panauduota Tai slegis 220 baru ir galma pasidaryti nerealai dideli paduodamo vandens kieki Seip pastebejau kai dudi dideli vandens kieki labai gerai plauna nes kai turejau kersa su mazu vandens kiekiu tai buvo ne darbas o muilinimas ypac tepaluotu vietu

Plius reikia atkreipti demesi i antgali nes tie turbininia labai lupa dazus ir ganina gumas

vienu zodziu siulau jieskuoti nauduotu trifaziu ir ziureti paduodamo vandens kieki

O jungent butinai pasijungti filtra nes as jau du sujojau dirbdamas be filtro Teisybes deliai as imu vandeni is prudo su hidroforu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nusipirkau trifazi shtili panauduota Tai slegis 220 baru ir galma pasidaryti nerealai dideli paduodamo vandens kieki Seip pastebejau kai dudi dideli vandens kieki labai gerai plauna nes kai turejau kersa su mazu vandens kiekiu tai buvo ne darbas o muilinimas ypac tepaluotu vietu

Plius reikia atkreipti demesi i antgali nes tie turbininia labai lupa dazus ir ganina gumas

vienu zodziu siulau jieskuoti nauduotu trifaziu ir ziureti paduodamo vandens kieki

O jungent butinai pasijungti filtra nes as jau du sujojau dirbdamas be filtro Teisybes deliai as imu vandeni is prudo su hidroforu

O tai paduodamo vandens kiekis koks yra gerai :icon-question::icon-cool: as kur žiuriu tai 560l/h :icon-idea::icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nusipirkau trifazi shtili panauduota Tai slegis 220 baru ir galma pasidaryti nerealai dideli paduodamo vandens kieki Seip pastebejau kai dudi dideli vandens kieki labai gerai plauna nes kai turejau kersa su mazu vandens kiekiu tai buvo ne darbas o muilinimas ypac tepaluotu vietu

Plius reikia atkreipti demesi i antgali nes tie turbininia labai lupa dazus ir ganina gumas

vienu zodziu siulau jieskuoti nauduotu trifaziu ir ziureti paduodamo vandens kieki

O jungent butinai pasijungti filtra nes as jau du sujojau dirbdamas be filtro Teisybes deliai as imu vandeni is prudo su hidroforu

O tai paduodamo vandens kiekis koks yra gerai :icon-question::icon-cool: as kur žiuriu tai 560l/h :icon-idea::icon-rolleyes:

pas mumi irgi panasus vandens kiekis, kazkas 550-600 tam tarpe, reiktu ziuret i knygele... dirbt galima bet geriau ieskot kur bent kokius 800 l/h, o geriausia sakau 1000l ir 250 bar, taj jausi malonuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi linkstu lin Karcherio :) modeli reiks išsirinkti pagal mane tenkinančia kaina :) Manau Karcher specelistai plovyklu gamyboi :):icon-wink:

pirkau kauno Mage vadinasi, bet atsovai yra ir siauliuose, automatiskai siauliu mage, pramones gatveje berods netoli kemi,

mokejau 800 lt, bet cia su draugo nuolaida, nebepamenu kiek jis ten man nuo valdiskos kainos numete, nu jei ir numete tai tikrai nedaugiau kaip kokiius gal 300 lt

siaip man pakanka, noretusi tik kad daugiau vandens duotu, nes dabar berod 130 baru arba gal 120, ir berods 8 litrai per min

zodziu su gaisrininko slanga nera ko lyginti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Naudoju ne viena aparatą bet visi pasitaiko kerher . Viena pirkau naudotą už 200 Lt. užsilenkė .Kitą pirkau už 800 Lt. užsilenkė . Daugiau nupirkau vieną už 7500 Lt. su dizeliu kaitinamą tai daiktas ir laiko ir plauti malonumas .Gali reguliuoti ir temperaturą ir slėgi . Tai buna po 5 valandas pradirba kaip sandėlius plaunam . Ir dar vieną pirkau už 800 mažiuką lengviems plovimam .

Šiaip perkant reikia žiurėti į nemažiau kur prasideda skaičium 5 .Tik nuo tos klasės galvutės siurblio geros .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...