Jump to content

CLAAS LEXION 600 TT


Žilvinas 1990

Recommended Posts

Sveiki kolegos,

Nusipirkau Claas Lexion 600 tt, 2010m. 1500m/h

Prieš dirbau su CASE, CLAAS man naujas iššūkis, turiu klausimų.

Ar reikia keisti pobugnius prieš kuliant pupas? Žirnius?

Kokios Jums žinomos Claas Lexion 600 tt silpnos vietos? (nes CASE tokių buvo).

Ar yra diržų ir guolių keičiamų kas sezoną? (CASE smulkintuvo diržas dviejų sezonų neatlaikydavo).

Labai lauksiu atsakymų. Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, manttys said:

geras dalykas yra perskaityti naudotojo instrukciją, daug klausimų atkristų ir naudos būtų tikrai daugiau :handgestures-thumbupright:

Pvz Case nebuvo niekur parasyta,kad pobugnio virbalus reikia retinti,

yra neaprasytu subtilibiu,man jos idomios.

bet Jei kas kanors zinotu,butu parase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl pupu nežinau neteko kult, žirnius tai nereikia nieko keist, ivedei žirnius ir viskas susireguliuoja, instrukcijos lietuviškos jei reikia turi konekesko, jei kompe nėr Lietuviu kalbos, konekesko padaro. Dėl guoliu tai lygtais rotoriu guolius rekomenduoja keisti kas kažkiek tūkstančiu valandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, viktorass said:

Dėl pupu nežinau neteko kult, žirnius tai nereikia nieko keist, ivedei žirnius ir viskas susireguliuoja, instrukcijos lietuviškos jei reikia turi konekesko, jei kompe nėr Lietuviu kalbos, konekesko padaro. Dėl guoliu tai lygtais rotoriu guolius rekomenduoja keisti kas kažkiek tūkstančiu valandu.

Dėkui, mitai ar tiesa,kad derlinguose kvieciuose iki 50t /h galima ispausti,jei transportas speja vezti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, tadasg said:

Aš truputi ne į temą, o kas lėmė Claas'o o ne vėl Case pasirinkimą? kai tuo labiau Case buvo perkąstas ir žinomas kas kur ir kaip darosi :)

Asys silpnos,blogai smulkina,problemu su paciu smulkintuvu buna nemazai, kad ir del tu zirniu,norint juos kulti,reikia retinti pobugnio virbalus ,tai uzimas puse dienos,poto vel reikia juos Sukisti pries vaziuojant i kviecius,7m kulem,uzteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-clap: Sveikinu kolega , sis zveriukas jus nustebins (suprantama jei gero stovio) nasumu . Kokio plocio pjaunamoji ? 10,5 sakiciau jam butu pats tas. Koki case turejai iki siol? 

Pobugniu keist nereikia , bent pas mane 580 is kvieciu vaziuoju i pupas ar zirnius pakeisdamas nustatimus tik kompe , o ceisas taip smulkina prastai , as tebeturiu 7010 ir svajone vietoj jo dar vienas lexion hibridas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

35 minutes ago, uk.algis said:

:eusa-clap: Sveikinu kolega , sis zveriukas jus nustebins (suprantama jei gero stovio) nasumu . Kokio plocio pjaunamoji ? 10,5 sakiciau jam butu pats tas. Koki case turejai iki siol? 

Pobugniu keist nereikia , bent pas mane 580 is kvieciu vaziuoju i pupas ar zirnius pakeisdamas nustatimus tik kompe , o ceisas taip smulkina prastai , as tebeturiu 7010 ir svajone vietoj jo dar vienas lexion hibridas .

9m pjaunamoji ,nedrisau,bet tikriausiai klaida padariau nes ar su 9m ar su10,5 bus sunku ant mazuju laukeliu.

turejom 2008 m CAse 2388 ,geru atsiliepimu neturiu,tik esme,kad rotorius vienareiksmiskai pranasesnis,

su situo mazyliu prikuldavau kaip JD t660

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus taip pat greitis 4-5 prie tokiu derlingumu kaip uk.algis rašo, dėl 50 tonu i val tai gal ir imanoma bet mes tiek neprikuliam bet jei didelis laukas ir išpilinėt nestojant tai gal, pvz 30 kūbu perkrovimo priekaba prikulia kažkur per 30-40 min, lauko ilgis apie 400metru tik apsisukus pradeda išleidinėt ir beveik per visa lauka pervažiuoja kol išpila

Krderis 9 metrai prie tokiu derlingumu tai turbut pats tas nes mano pusbrolis turi ir 9 ir 10,5 metro tai sakė geriau būtu 9.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , uk.algis said:

:eusa-clap: Sveikinu kolega , sis zveriukas jus nustebins (suprantama jei gero stovio) nasumu . Kokio plocio pjaunamoji ? 10,5 sakiciau jam butu pats tas. Koki case turejai iki siol? 

Pobugniu keist nereikia , bent pas mane 580 is kvieciu vaziuoju i pupas ar zirnius pakeisdamas nustatimus tik kompe , o ceisas taip smulkina prastai , as tebeturiu 7010 ir svajone vietoj jo dar vienas lexion hibridas .

Kuliant pupas vertetu pasikeisti APS podugnius, jie ten labai lengvai keiciasi, i kukuruzinius su didesniais tarpais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , uk.algis said:

:eusa-clap: Sveikinu kolega , sis zveriukas jus nustebins (suprantama jei gero stovio) nasumu . Kokio plocio pjaunamoji ? 10,5 sakiciau jam butu pats tas. Koki case turejai iki siol? 

Pobugniu keist nereikia , bent pas mane 580 is kvieciu vaziuoju i pupas ar zirnius pakeisdamas nustatimus tik kompe , o ceisas taip smulkina prastai , as tebeturiu 7010 ir svajone vietoj jo dar vienas lexion hibridas .

Algi kodel case nusileidzia hibridui? o neturetu buti atvirksciai? ir kiek ha kulia dabartiniai tavo zveriukai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, uk.algis said:

Nezinau kodel nusileidzia... maniskis case juk tik 360ag kai lexui apie 500ag.  Lexionui tenka apie 400ha o ceisui maziau...

Buvo Dotnuva demo atvare Case 9230, cia pats galingiausias is Case, birejo 7t ,pjaunamoji9m greitis buvo 5,5-6km/h,smulkino poprasciai,apkrautas buvo max,variklis,smulkintuvas. Kol nebuvau  i sedes i lexiona 770su su pilnu automatizavimu,atrode case ispudingai,bet po isedimo i Claas 770 supratau,kas yra kas. Naturoje maciau kaip 60t realiai pasiekia. Greitis su 10,5 pjaunamaja 7-8km,buvau issiziojes ir cia ne YouTube prisizejau,rajone vienas toks yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, uk.algis said:

Nezinau kodel nusileidzia... maniskis case juk tik 360ag kai lexui apie 500ag.  Lexionui tenka apie 400ha o ceisui maziau...

as manau kad neisnaudojamas tavo lexas musu cx po 400 ag suvalgo po arti 500ha , kaimynas siemet 580 tt jei nesuklysiu 700 ha be didelio vargo:) bet cia kiekvienas pagal save savo technikos parka komplektuojasi...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...