Jump to content

Zetor Forterra 130 HSX vs MTZ 1221.6


Recommended Posts

Sveiki, giminaitis paprase pasidomet apie 130 ag traktoriais. Ukininkauja nederlingame zarasu rajone, laiko apie 30 galvu. Del preso claas rollant 354rc ir ziurima apie 120-130ag. Numatomas traktoriui presas minetasis, sienapjove krone 280 easy cut, frontalinis, gal kokias lekstes kada, nes plugui ir kultivatoriui yra K-701. Dar yra trys mtz ukyje, 82 mazakabinis, 952 su laumetrio fl ir 952.4, kuriam neretai kas su elektra ir prie smulkios detales dezej jau krapstytasi. Kas yra susidure su forterrom ar 1221 mtz parasykit cia arba pm patirtis. Zetorius zinau, kad maloniau sedet jame, bet sunku nuomone susidaryt del skirtingu patirciu del patvarumo. Laukiu jusu atsakymu. Aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz maziau kratys, nei cekiskas sudelis... turiu 1221, kol nepatvarke gamyklos broko keikiau, dabar dziaugiuosi galima sakyti... galingas, nesunku galia sukelt, pigi eksplotacija, daliu kainos daug mazesnes uz zetor. tik vat kokia kaina .6 tai neisivaizduoju. jei panasi, tada kitaip zetorius ziurisi... mano nuomone cia tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 6metus 1221   na neturiu problemu su juo...  Žiureciau y kainu skirtuma..

O del gedimu elektros..nebuvo bedu. ;)   bet velgi..nemazai yra jau belarusu...gal visgi ziuretusi i kita jau :D nes paciam dabar kaip ziurint i kita traktoriu...kazkaaip akis uz belarusa nebeuzkliuva,nors tikrai dirba patikimai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kaina subtilus dalykas mažam ukeliui užtenka belaruso nors tai laikais vis tiek pasirinkau deveta vakarietiska, kai oagalvoji minimum 10 metu reikes dirbt tai nesinori kankintis o ypac su 1221 kaukia ten jiem dezes ir siaip garso izoliacija prasta. As ne apie parama ir kalbu daugumai tai buvo tik pradzia o visa kita uz grynus. Cia neparasyta ar su parama perkama ar ne. Jei ne tai vienareiksmiskai devetas vakarietis arba naujas jei paraminiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-24 at 23:19, ukininkaitis98 said:

Sveiki, giminaitis paprase pasidomet apie 130 ag traktoriais. Ukininkauja nederlingame zarasu rajone, laiko apie 30 galvu. Del preso claas rollant 354rc ir ziurima apie 120-130ag. Numatomas traktoriui presas minetasis, sienapjove krone 280 easy cut, frontalinis, gal kokias lekstes kada, nes plugui ir kultivatoriui yra K-701. Dar yra trys mtz ukyje, 82 mazakabinis, 952 su laumetrio fl ir 952.4, kuriam neretai kas su elektra ir prie smulkios detales dezej jau krapstytasi. Kas yra susidure su forterrom ar 1221 mtz parasykit cia arba pm patirtis. Zetorius zinau, kad maloniau sedet jame, bet sunku nuomone susidaryt del skirtingu patirciu del patvarumo. Laukiu jusu atsakymu. Aciu :)

Lytagros puslapyje mačiau reklama NH T-6, galingumas nuo 116 iki 140aj kaina nuo 56, parašyta, kad tipo 6 cilindru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie NH ir Lytagros servisà (jeigu tai galima vadinti servisu), tai per pirmus metus prisižiūrėjau daugiau negu užtektinai. Modelis buvo pirktas, aišku, ne įspūdingas-TD5, tačiau lūkesčiai perkant naujà daiktà pas visus, turbūt, vienodi-kuo mažiau prastovù, ir serviso pagalba ištikus gedimui. Reziume-2 rimtesni gedimai, kuriù kiekvieno šalinimas truko vidutiniškai apie 3savaites (turbina ir priekinio tilto kardano pakabinamas guolis). Aš apšalęs ir nesuvokime, kaip taip gali dirbti šiuolaikinis dyleris. Ir kas svarbiausia-jokio dialogo su klientu, ar elementaraus atsiprašymo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kuris dabar geras tas servisas, pakalbi su vienu tas blogas pakalbi su kitu anas dar blogesnis, prisiklausai žmogus tu pletku ir nebižinai net ka pirkt, turiu pora agregatu iš lytagros tai man su jais problemu nebuvo, teisybė nellabai ir reikėjo bet tiek kiek reikėjo tai atvykdavo 5 minučiu tikslumu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 valandas ago , viktorass said:

Bet tai kuris dabar geras tas servisas, pakalbi su vienu tas blogas pakalbi su kitu anas dar blogesnis, prisiklausai žmogus tu pletku ir nebižinai net ka pirkt, turiu pora agregatu iš lytagros tai man su jais problemu nebuvo, teisybė nellabai ir reikėjo bet tiek kiek reikėjo tai atvykdavo 5 minučiu tikslumu

Apie kokius pletkus čia kalbi, Viktorai? Mano patirtys-konkretūs atvejai. Pakeitė dabar turbinà-tai barška labiau uż prieš tai buvusià, reikės vėl kviesti. Neviltis apima, kai serviso inžinieriui apsitepalavusi turbina -normalu ir kitaip būti negali. Su Dotnuva irgi įdomus atvejis- Arunis neleis sumeluoti, turėjau atvejį su Case MXM - Dotnuviniai turėjo atgal išsimontuoti savo sumontuotà dėžės tepalo siurblį, nes jù servisas nesubėjo nustatyti jog paprasčiausiai pramuštas laidas į vienà iš davikliù. Dotnuviniu receptu gydymas man būtù atsiėjés apie 4500Eu, o po Arūnio apžiūros-apie 20 kart pigiau. 

Tokiu "autorizuotu servisu" ir aš galėčiau būti, nes atrodo jog vienintelis dalykas kà jie moka, tai pakeist tepalus ir filtrus. Jei susiduriama su rimtesniu gedimu, tai dažniausiai spredimas būna keisti visà mazgà, nors to visai ir nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...