stang1

Mėsinių galvijų tvartai

140 pranešimai šioje temoje

Arba kelti taką, arba gilinti gardus. Bet 2,5 m gali pamiršti. Nebent su kokiu tai transporteriu šersi. Tada dar siauresnį taką daryti reikėtų, kad gyvuliai iš skirtingų tako pusių vienas kitam pašarą pristuminėtų.

Diel tako as sutinko reikia platesnio todiel ir klausiu jusu patarimo

O diel tu gardu jai as pagilinsiu ar man eis is vazioti is to gardo

Žiūrėk foto. Yra nuolydis. Per stataus nepadaryti svarbiausia, kad pasikabinus mėšlo ir atbulam važiuojant ant šlapio betono ratai nebuksuotų. Aišku automatiškai mažėja mėšlo talpa kraštiniuose garduose su "rampa". Čia jau pačiam spręsti.iš kitos pusės dar žiūrint, jei nebus bent nedidelio įgylėjimo, gali šiek tiek srutos pasisunkti lauk iš tvarto. Nors gausiai kreikiant tos problemos nėra.

Na, man kadangi statė firma, tai jie visus leidimus gavo ir viską derino. Aš tik parašus dėliojau. Bet popierizmo buvo. Ir kiek žinau (o gal ir nežinau :) ) aplinkosauga reikalauja įgilinimo. Arba tada mėšlidės šalia tvarto. Nes kitaip jų manymu mėšlas kaupiamas negali būti. Jei gilus kraikas, tai ir turi būti įgilinta. Kadangi naudojau ES paramą statyboms, tai viskas pagal įstatymo raidę ir buvo daroma.

Na, man kadangi statė firma, tai jie visus leidimus gavo ir viską derino. Aš tik parašus dėliojau. Bet popierizmo buvo. Ir kiek žinau (o gal ir nežinau :) ) aplinkosauga reikalauja įgilinimo. Arba tada mėšlidės šalia tvarto. Nes kitaip jų manymu mėšlas kaupiamas negali būti. Jei gilus kraikas, tai ir turi būti įgilinta. Kadangi naudojau ES paramą statyboms, tai viskas pagal įstatymo raidę ir buvo daroma.

O ar butu galimybe pamatyti projekto brezinius? Nes pats kazka panasaus planuoju statyti. Aciu isanksto

O koke yra parama tokiai fermai statyti

Statyboms gali naudoti tiek JŪ įsikūrimo paramą, tiek ir investicijų į materialųjį turtą (paprasčiau - modernizavimas). Berods ir parama smulkiems ūkiams tinka kompensuoti statybų išlaidoms.

Bet tas modernizavimas ar tinka pvz jai statai ferma su nauju projektu o ne vietoi seno tvarto

Taip taip, prie Tverų. Važiuojant link Žarėnų. ☺

Foto iš priešingų kampų. Ant langų dar dėsis tinklelis ir užuolaidos. Per šį mėnesį, manau jau kabės. ☺ Pastatas - 36 x 14.

Kazka panasaus galvoju is senos kiaulides daryti. Jusu pastatas 36x14. Kiek ir kokiu ismatavimo gardu darete? Koks gilaus kraiko vietos igilinimas? Kiek manot maximaliai gyvuliu cia sutalpinti? Viduje neaukstos kolonos atramoms - vietoj lietos?

Sveiki  kolegos,ar kas esate pasidarę,arba gyvai matę tokį variantą integruoto šėrimo tako fermos išorinėje sienoje ? Kokios jūsų nuomonės apie tokį variantą ?

Nuotraukos yra iš čia

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1549855625332837&set=a.1388286808156387.1073741830.100009252433657&type=3&theater

Arto Statyba/Nuotraukos/Albumai/FERMA PRIEAUGLIUI

10350334_1450457168606017_3127452005999802937_n.jpg

11535912_1450457228606011_886774873808853438_n.jpg

12651346_1549855638666169_7104975268135034101_n.jpg

12687909_1549855625332837_6655574468844157102_n.jpg

Guolevietės ten. Pati idėja yra visai gera, su dalytuvu šone fermos pravažiavai ir pašerta, gyvuliam nekeliamas papildomas tresas. Plius nereikia šėrimo tako, kas sumažina kvadratūrą, taip pat nesvarbu pastato aukščiai technikai. Tik šoferis turi būt ne žioplys, o tai nespėsi padangų keist, bebrūžindamas.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti