Jump to content

Tarpininkas pirkimui iš užsienio parduotuvių


manttys

  

43 nariai balsavo

  1. 1. Ar pasinaudotumėte tarpininko paslaugomis prekei iš užsienio įsigyti

    • Taip
      29
    • Ne
      6
    • Reikėtų pagalvoti
      8


Recommended Posts

Šiandien buvau seminare surengė musu buhalterė bubo 30ukinku kuriems veda buhalterija. Ejo kalba apie pirkimus is kaimynu europos sajungoje. Vos tik nupirkai is ES su 0 PVM automatiskai patampi menesiniu. Patate taip pirma pusmety pirkt bet anyra jau kai nera kito kelio tik daryt pirkimus kad nepatapt menesiniu. Nes grudininkam pajemos vaziuoja antram pusmety ir gaunasi dideli mokesciai. As nieko nekabinu sitoje sistemoje tik pasakau ka sakė. Jos ten 6 viso dirba tai gal bent viena zino teisingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noretusi pirkt is uzsienio, bet vat kaip ta tikslia technikos bukle nustatyt nes vienam dar geras stovis kitam gali but ir lauzas, idealiausia kad eitu paciam kartu vykt. Gal teke kam i uzsieni vaziuot paciam ziurinetis devetos technikos? Arba su tarpininku?

Teke ir ne karta. Bent karta metuose perku kazka Vokietijoj, bet pasidarau taip, kad saskaita lietuviska buna
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noretusi pirkt is uzsienio, bet vat kaip ta tikslia technikos bukle nustatyt nes vienam dar geras stovis kitam gali but ir lauzas, idealiausia kad eitu paciam kartu vykt. Gal teke kam i uzsieni vaziuot paciam ziurinetis devetos technikos? Arba su tarpininku?

Kokios technikos noretum ir kodel?ar Lietuvoj nera? vaziavimas paziureti kartu su tarpininku ir kainuoja,plius parvezimai ir t,t. Kad pigiau gausis,nei yra cia mazai sansu,tik aisku tikros valandos,istorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as prie kompo sedziu man ir ismeta bilieta uz 50 eur,bet nueik pirkti ir pamatysi. Pigiausi bilietai kai perki uz pusmecio,bet jei nori gera varianta pagauti turi skristi tuoj,o gal jus galvojat,kad esat vienintelis pirkejas? kad tas variantas lauks pusmeti? isgelbetojas? jei taip galvojat teks nusivilti... ir bet kuriuo atveju tas 100,200 eur verslo kelioneje nieko nereiskia uzsieny visi kalba,kad pigiau viskas,bet pavalgyti tikrai ne,viesbuciai brangus. Ir dar 100 prekybiniu niuansu kurie yra idirbis.Jei kaikurie tibgi apvaziuoti visa LT ir apziureti variantus,tai tenai kilometrai sukasi daug greiciau,nei LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galit nepasakot kiek bilietas kainuoja kiek pragyvenimas kainuoja. Ir transportas. 10metu. Ten pastoviai gyvenau skraidziau bent 4-5kartus per metus. Keleta kartu automobiliu vazeves. Penktadienį uosve isveziau 20svaru i viena pusę. Zalem papuolus taip bus brangu nes nezinosi niuansu. Bet kai uzgaudysi technikos pigesnės keletu tūkstančių. Kelione ta pačia sekunde atsiperka atsiperka. Aisku tai negalios perkant uz simtus ar vos uz kelis tūkstančius. Perkant daikta kuris lietuvoje kainuoja kokius 30000 tai ten jis bus apie 20000 +-. Keliones transportai atlyginimai ka firmos moka ir dar uzsimeta kelis tūkstančius. Tai antkainy kury perikupai ima laisvai įmanoma susitaupyti. Bus pinigai aptarnavimui technikos ir netiketumam.

Didziausias stabdis tokiu apsipirkinejimu pirkti reikia uz savus pinigus. O kai sumos desimtimis tūkstančiu tai daugeliui neymnoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daikta kuris lietuvoje kainuoja kokius 30000 tai ten jis bus apie 20000 +-. Keliones transportai atlyginimai ka firmos moka ir dar uzsimeta kelis tūkstančius. Tai antkainy kury perikupai ima laisvai įmanoma susitaupyti. Bus pinigai aptarnavimui technikos ir netiketumam. 

Perekupai sutaupo pervezimuose,nes vezi pastoviai zinai daug imoniu esi patikimas ir t,t. As galiu duoti kontaktu vezeju pasuksi jie tau ves 500-600 eur brangiau nei man ir is kai kuriu regionu lb suvargsi kol parvesi. Toliau.. as galiu parvezti pvz 220 profi presa uz 5000 eur,bet tu su juo nedirbsi,reali kaina cia 8000 eur, svarbiausia ne kaina,o stovis,juk darbui perkat,o ne paminklui. As kai pirkdavau traktorius vidutiniskai nupirkdavau kas penkta. Plius kiek yra prideta aferistiniu skelbimu,kiek yra rankpinigiu palikta ukininku aikstelese ir nepaimta technika.Ne kainoje esme,o stovyje. Anglijoje bet kuriam mazam miestely viesbutis kainuoja 70-80 svaru. Ir jei ieskai technikos, per para isuki  vidutiniskai 700-800 km.Nera ko lyginti perekupo kuris zino viisa salies prekybine sistema  su ka tik nuvaziavusiu. Tie kurie vaziuos gali is pypkiu atsipirkti kelione,tai va prisikimskit ir kuo daugiau.... tada grysit su premija :icon-neutral: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to pvm tai galiu pasakyt, kad vienas is jusu tikrai esat teisius (zinau kuris, bet dar pasigincinkit, smagu paskaityt)

Dėl to teisumo bus matyti po naujų metų, kadangi turiu liepos mėn. pirkimą su 0 PVM. Šiaip šio įstatymo dėl mėnesinio PVM deklaravimo tikslas yra kad reikia kas mėnesį sutikrint ar teisingai pritaikytas 0 PVM tarifas. Kadangi aš kita pusmetį greičiausiai neturėsiu nei vieno sandorio su 0 PVM, nematau prasmės kodėl man turėtų būti taikomas mėnesinis PVM deklaravimas. Aišku tai kad po tokio sandorių su 0 PVM kai buhalterės nieko nedaro, automatiškai tampama mėnesiniu PVM mokėtojų, mano atveju bus matyt po naujų metų, kaip bus patenkintas buhalterės prašymas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virgi nesiteisink, vistiek mano pranasyste 100% issipildys :)

Del pirkimu is ES (nekalbu apie UK) tai kas mokat bent 1 uzsienio kalba (tam tikrais atvejais tinka ir rusu), turit galimybe vaziuot ir koses galvoj tai nusipirke sutaupysit minimum ta suma, kuria perikupas sau uzdarbiui pasilieka, o nuo pvz 30k€ jau smagi suma susitaupys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virgi nesiteisink, vistiek mano pranasyste 100% issipildys :)

Del pirkimu is ES (nekalbu apie UK) tai kas mokat bent 1 uzsienio kalba (tam tikrais atvejais tinka ir rusu), turit galimybe vaziuot ir koses galvoj tai nusipirke sutaupysit minimum ta suma, kuria perikupas sau uzdarbiui pasilieka, o nuo pvz 30k€ jau smagi suma susitaupys

Visų pirma aš čia nusiteisinu. O šiaip tai nežinau nei vieno pranašo kuris pasiteisino ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pigumo. Paseku skelbimus. Pvz anglijo, skotuos lyg konkreciau buvo mf 9280 delta 2011 m su 900mh 9m kederiu, 500ag pardavejo kaina ten buvo 56000e aisku dar derybos, nupirko lietuviai autopliuse yra kaina 68000 e +pvm sakykim ymanoma tokiu varijentu sutaupyti tikrai gera suma. Bent 10000 e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten prasoma kaina buvo. 56 anglam pasyk moku grynais kaina musa neprasyti. Aisku tokios sumos grynais nevaiksto bet nuo tokiu sumu ir nusiderima ne desimtimis ir ne simtais. Dar jei imi kelis vienetus.... Nei vienas perikupas neimerks 60k euru uz 500-1000€ uzdarby. Ir dar neaisku kiek laiko jis neparsiduos. Nuo tokiu sumu ir turi jiem likt atitinkamai. Nes kitu atveju uz ta suma vakaruos nuperki 50 pastatų astru... Ir nuo kiek vieno 150-200e. virini. Ir pinigai vaiksto greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu perikupas esi daug virini ir viesbuciuose gyveni. B&B jau jums ne lygis ten nakvyne nuo 10 pinigų.

Premija manau zinot uz ka ir kiek duoda. Viska reik daryt ribose. Kaip sakiau ne kiek vienam tai. Ir nera čia ko draskytis is jusu duonos neatimonejam... Sėkmės versle.

Man lygis ten ir miegu,bet perekupai sutaupo,kad vaziuoja pirkti ne viena varianta o min 10 variantu ir sutaupai furai,kadangi  esi rimtas klientas ne viena uzsakineji menesy,toliau kelione dalijasi i 10 daliu,o kelione kainuoja apie 1000 eur,Jus skaiciuojat bilieta,bet dar reikia iki oro uosto nuvaziuoti,nuskrendi vakare,kur nakvosi? ir pradeda kaina augti.....Pigiai galima paimti,tik stovinti uz tvarto,ismukusi iki asiu,jei geras dirbantis stovis, joks ukininkas nenuleidzia daug,jei meta is karto 10% tai lauzas akivaizdus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...