Jump to content

kur geriausia gaminti tentus priekaboms?


krikutis

Recommended Posts

Per sezoną kokius 20 kartų vyniojant jau ketvirtus metus laiko, kaip už 15 litų visai nieko. Tik daiktas nerimtas, stipresnis lietus permerkia, naudotinas tik grūdų parsivežimui po pastoge ar išvežimui į elevatorių. Nesitikėk, kad galėsi ramiai palikt juo uždengtus grūdus lauke per naktį jei nusimato stipresnis lietus. Be to čia kur įmetei tai kaina nereali, max 10e vertas. Nebent čia kažkoks firminis ir kažkiek geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitie pigūs tai lengvi,nešti nesunku bet ir nieko nelaiko.Dabar turiu užklojes ant kombaino,jau antri metai,bandžiau nukelti tai visas kaip popierius pradėjo plyšinėti.O jau žiedai tragedija truputį labiau patempiai su virve ir išplyšo.Man tik įdomu kaip tų gerų tentų svoris ar vienas aš pats užvilkčiau ant viršaus pvz.4m.ant 6m. tentą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitie pigūs tai lengvi,nešti nesunku bet ir nieko nelaiko.Dabar turiu užklojes ant kombaino,jau antri metai,bandžiau nukelti tai visas kaip popierius pradėjo plyšinėti.O jau žiedai tragedija truputį labiau patempiai su virve ir išplyšo.Man tik įdomu kaip tų gerų tentų svoris ar vienas aš pats užvilkčiau ant viršaus pvz.4m.ant 6m. tentą.

O kam ji valkioti? pritvirtini viena sona ,arba priekini borta ir suvynioji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Neuzsiraukit kaip as,radau skelbima tentu gamyba;tentas2,5*10m kaina 200eu.Pasiurpau nuo kainos,paskambinau i kita reklamos firma,naudotas 1men 25 eu,naujas 3,5 eu 1m kv su kilpom

Man į namus užvežė toks vyrukas, tai kabojęs max 2 savaites, 3x8 m su kilpomis už 20 €. Gaila, kad telefono nepaėmiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...