Jump to content

Geros Rusikos Dainos


Agalius

Recommended Posts

Šmaikščiai , tik muzikinio skonio , neatspindi  :icon-wink:. ...........Tema , taip a taip šiukšlyne , įmestum Ženka bent porą nuorodų su tuo , ką įšties mėgsti paklausyt .  Paties pasisakymų tai tekę skaityt kas be ko  :icon-mrgreen: , o ką klausai ?? nu žingeidu , nesusvietnai . :)

Moj daragoj vvidasaj. Nustebinsiu pasakes, kad cia nuotaikos reikalas?:) Turbut ne. Kazkada pastebejau, kad man patinka muzika tu, kurie jau mire ar kuriu saulelydis jau ne uz kalnu. Tai draugas ir pasijuoke, tam kad tau kazkas patinku turetu numirt pirma. Lamei  ir gyvi kaikurie patinka. Nesenai buvau "uzsikabines" ant The Nimmo brothers, Popa chubby. Kiek anksciau B.B. King, Ray Charles, Buddy Guy, JLH...zodziu bliuzas ir visa tai kas is jo isplauke, nuo AC/DC iki Foo Fighters ar Marilyn Manson ir t.t. ir t.t. Bet ...kai reikia ko kito, abazaju Tony Bennet duetus, Sade, Fool's Garden. Nu o kai visgi prireikia bum cik bum cik ....kam man ruskas bumcikas jei yra youtubas o jame LithuaniaHQ kanalas, pasileidziu Beissoul&Einius ir skrendu i kosmosa:D

Ar pakankamai issamiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsamiai ir pakankamai , prisipažint reiktų , kad laukiau 'atmazkės'  , nuojauta šįsyk pavedė :) . Na nesvetima but ir man tokia muzika , ir netgi kai ką ir girdėjęs , paprasčiausia neisimenu taip gerai atlikėjų . Sutiksiu kad ir nuotaikos reik , bet ir konkrečiai nuo žmogaus priklauso kas kam patinka , vienam melodingumas , kitam ritmika ,.... aš save dažnai pagaunu , kad net nebegirdžiu kūrinio visumoj bet seku vieną kūrį įnstrumentą , kitaip sakant mane "veža"  atlikimo technika , muzikoje . Galėč klausyt to ką ir Patsai klausot , pakol iki "Beissoul&Einius" nedaeitume  :icon-wink: , tadais jau sudieu , Ženečka , klausykis sau vienas , o ma jau laiks namo .  :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk, nekompromituok normalaus lietuvio ūkininko. Manau, pas daugumà žymiai labiau išlavintas muzikinis skonis ir apima žymiai daugiau nei bukas slaviškas popsas.

 

Skonis, matai, yra toks dalykas. Arba jį turi arba ne. Jeigu turi, klausaisi muzikos, o jei ne - sueina ir slaviškas bumčikas . Kas įdomiausia, kad dabartinis žalias jaunimėlis rusų kalbos moka tik keiksmažodžius, bet va "muzikos" klauso ta kalba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku , kertinis blogis yra tai , kad būtent "slavų"  :eusa-think:. Kitas reikalas jei tai būt koks anglų kalba o dar geriau jei amerikoniškas , na blogiausiu atveju nors ir skandinavų bumčikas . Ir jei net keiksmažodžių tos kalbos ir nė vieno nežnodamas jo klausytų , tai jau reikštų , kad muzikinio skonio bent šiek tiek turima , a teisinga kryptim mąstau ?? :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku , kertinis blogis yra tai , kad būtent "slavų"  :eusa-think:. Kitas reikalas jei tai būt koks anglų kalba o dar geriau jei amerikoniškas , na blogiausiu atveju nors ir skandinavų bumčikas . Ir jei net keiksmažodžių tos kalbos ir nė vieno nežnodamas jo klausytų , tai jau reikštų , kad muzikinio skonio bent šiek tiek turima , a teisinga kryptim mąstau ?? :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Netirstink, juk nepaminejo, kad slavisko bumciko klausymas yra blogis. Blogis yra popsucha ir ypac rusiska, bet cia jau skonio reikalas, gal apsiskaitymo, apsiklausymo, kalbos zinojimo reikalas.

Bet kokia kulturine invazija visada eina lygiagreciai su gyvenimo kokybe gerenancia moksline-inovacine-technologine invazija. Is kur siuo metu eina technologijos manau diskutuot net neverta. Todel rusiskai popsuchai vis mazes vietos musu galvose. C'est la vie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aga

 

 

 
 
 

 

Agaliau, pasirodo Kosmodrome nepakanka inercijos plėsti muzikinius tyrus?

Kažkaip diskriminuojat gimtąjį kraštą.

 

O Molėtuose dar klauso:

primygtinai rekomenduoju :) po sunkios dienos ar kai akyse nesinori nieko matyti, pasiklausyti Andre Rieu koncertų.

teko girdėti Molėruose klausantis:

o kai traktoriuje ar kombaine praleidi daugiau nei 10 valandų pradeda vežti - Jean Michel Jarre

o kai gimtinės ilgesys aplanko, gelbsti Piet Veerman

šiaip, kai nuostalgija ar kelionės ilgos, praverčia Caetano Veloso

ir kai buvau visai mažas iki šiol pamenu George Becker

o su kompanija pradedame nuo V.Landzbergio

https://www.youtube.com/watch?v=eQJ9TEUfGAI

tada seka šokiai su Saragossa Band

https://www.youtube.com/watch?v=Co3805YKK0E

ir baigiame vakaronę su :

https://www.youtube.com/watch?v=KhTRMPzR2zI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

"Amerikosų"...  ir viskas tuo pasakyta.

Buvo tokie dede ir teta ,jau mire , i igarka istremti buvo- pacioje jaunystej(18-20m)

.Sugryze ,cia namus rado nusavintus ir juose gyveno kiti.isvaziavo i poland ...Cia atvaziuodavo ,kai kramtem mcdonald kramtuskes ir visa s.da . Ir nepaisant visos neapykantos rosen tautai kulturai ,Igarkai dar bala zino kam     -jie atsisede ziuredavo tuos rusiskus multikus apsizliumbe ,ir sakydo -in poland tokiu filmuku nera -ten saudo ir gaudo. 

kulturoje americosu ar rosen yra geru dalyku (taip pat kryziuociu) bet nereikia to maisyt su politika ar vienos partijos skleidziama tufta(shit)  

Jus asmeniskai kokios tautybes  ? Gal pavardintumet ,,geru,, lietuvisku kurybu kurias megsta ne tik LT(zimbabes nereikia) apie zero neminekit ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.............

Jus asmeniskai kokios tautybes  ? ............

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:                                                                                                                                                                     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:                                                                                                                                                                     

????? gruzinas? na tada:

 

Sakvarlis saflavs vedzebdi,

Ver vnakhe dakarguliko,

Gulamoskvnili vtirodi:

"Sada khar, chemo Suliko?"

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas dėl filmų, nesenai teko žiūrėti tokį bendražmogiškų vertybių filmą Спасайся, брат 

 

ir tikra tiesa, nereikia rusų bijoti ar apeiti, jir juk dalis mūsų kultūros. aš save apgaunu kartais, na ne rusė ji ;)

bet su dideliu malonumu pasiklausau jos dainų. ir klipus malonu žiūrėti, moteris graži, skoningi režisieriaus sprendimai.

beje skamba labai neprastai Lepsas

na šansonas, bet.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Zvaigzde, bet tik rusakalbiams, kurie toli grazu, net ir dabar, ne visi supranta apie ka tos dainos.

Žvaigždė , bet tikriausia ne muzikinio meistriškumo prasme ? Nu ir apie ką gi tos Visockio dainos , kaipo suprantantis tuose dalykuose gal apšviestum , tai but naudinga info ne tik man , bet ir amerikosam-javainiams . Bo jie nors ir budami aukšto muzikinio , kaip čia pasakius lygio :icon-mrgreen: , girdėdami tas jo dainas kaip avinai(nors tokie nėr , labuso Dr.Zoidberg įsitikinimu :icon-rolleyes: ) , makaules tik kraipo į nieko nesuprant . P.s. atleisk tą mano žingeidumą , kuris jaučiu , gal kita kart jau ir įkyrus  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žvaigždė , bet tikriausia ne muzikinio meistriškumo prasme ? Nu ir apie ką gi tos Visockio dainos , kaipo suprantantis tuose dalykuose gal apšviestum , tai but naudinga info ne tik man , bet ir amerikosam-javainiams . Bo jie nors ir budami aukšto muzikinio , kaip čia pasakius lygio :icon-mrgreen: , girdėdami tas jo dainas kaip avinai(nors tokie nėr , labuso Dr.Zoidberg įsitikinimu :icon-rolleyes: ) , makaules tik kraipo į nieko nesuprant . P.s. atleisk tą mano žingeidumą , kuris jaučiu , gal kita kart jau ir įkyrus  :icon-wink:

 

Вдруг, откуда не возмись , появился в рот яб... wydas63  Widuti, specialiai tau dedikuoju šį kūrinį. Tikiuosi, kad tekstas tau bus lengvai suprantamas, tuo nepalikdamas vietos įvairiausioms inetrpretacijoms. Enjoy, tskant.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dr.Zoidberg , tikrai nepamelavai , dėl tautybės ??? , nes lietuvius vadina "labusais" būtent dėl jų įgimto kulturingumo  :eusa-think: . Dedikuoju kūrinį , kūrio tekstas Pačiam , gal ir nelabai suprantamas , o gali net ir supykint skrandį  :icon-mrgreen: , bet kitaip netapsi "labusu" , privalot atsikratyt rusų kalbos toksinų .... palinkėjimas , irgi be įnterpretacijų t'skant , aš tikiu  Jums pavyks .                                                                                                                              

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Вдруг, откуда не возмись , появился в рот яб... wydas63  Widuti, specialiai tau dedikuoju šį kūrinį. Tikiuosi, kad tekstas tau bus lengvai suprantamas, tuo nepalikdamas vietos įvairiausioms inetrpretacijoms. Enjoy, tskant.

 

h

Nus tokius neklausom , ir nereikia jau taip kist...pas jus  tik negatyvas ,pas amerikosus ir yra tamsiu rajonu kur net polisija nevaziuoja ,taip kad to (shit) visur yra , 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...