Jump to content

Dronninborg D3000


modestas1122

Recommended Posts

51 minutes ago, Remse pranešimas:

 Gal zinote kiek kainuoja kratomosios lentos gumines ivores? Ar sunku jas pakeisti?

jei klausi apie DB3000 tai pakeitimas lengvas. kainų nežinau.

p.s. prie tos pačios kratomosios temos. Kas per situacija?

pas mane ( DB3000 ) prieš pora sezonų pastebėjau, kad stalas lyg "kreipiasi"  nutraukė šplintą nuo tos traukės, kuri įvorę laiko ( tos traukės beveik virš galinių ratų stovi ) atstačiau stalą į vietą. bet kitos pusės traukė pradėjo brūžintis į kombaino rėmo skardą. Įsirėžė apie tris milimetrus ir lyg daugiau nesipjauna. Pačios įvorės lyg ir neišnešiotos? Gal panašūs simptomai pas kažką buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Remse pranešimas:

 Gal zinote kiek kainuoja kratomosios lentos gumines ivores? Ar sunku jas pakeisti?

Pirk reikiamo diametro poliriteno strypą minkščiausią, su plunksniniu grąžtu išgrežk skylę ir bus įvorė. Laiko tikrai geriau nei originalas. Svarbu, kad nepadidintum skylės, ant ašelės neturi judėt įvorė. Pernai pats taip padariau, ir jokių bėdų, po sezono nesimato kad būtų dirbus įvorė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...

Sveiki DB 3000 entuziastai!

Žvilgt į laikrodį, matau kūlimasne už kalnų. Reikia remontuotis. Po 10 metų eksploatacijos prisikaupė kalnas bėdų. Gal ir mūsų bėda, bet paskutinį sezoną kombainiukas prikrėtė zbitkių.

Vat ir darbai, kuriuos reiks daryt. Gal kas patarimų padalins.

1. Elevatoriai ir jų žvaigždutės. Elevatoriams patys gumas keičiate ar perkate naujas grandines? Kokia kaina? Kaip vyksta ketimo procesas? Yrakokių niuansų žvaigždutes nuimant? 

2. II bėgiu neįvažiuoja į statesnę įkalnę. Tik pirma pavara. Diržas nebuksuoja. Bėda sankaboje. Gal kas keitėte? Lyg girdėjau, kad nuo seno BMW penktuko sankabos diskas tinka? 

3. Kratomosios lentos ir stalo gumų keitimas. Bet ten lyg su Jurevičiaus primokymais susitvarkysiu.

4. Pernai, po offroudo, atsirado bjaurus - metalinis garsas ratų pavaroje. Dar neardyta. Bet nesitiki, kad dantračiai pavaros trūko. Gal guolis pabiro, bus matyt. 

5. Iš variklio salniko laša tepalas ant pavaros diržo, bako. Labai nehigieniškai ir nesaugiai atrodo. Daug reikalų jį pakeist?

6. Pradėjo lašėti iš siurblio. Kažkuris forumietis rašė, kad kad keitė salnikus siurbliui. Bet buvo problemų juos rasti. Kaip baigėsi tas remontas? Gal kolega parašys?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galiu pakomentuot. Mano D4000 bet beveik taspat. Elevatoriaus grandinė tiks nivos, tik reiks pripjaut kaušeliai. Žvaigždės nusiims nesunkiai, nes jos užkaiščiuotos. Lytagroj yra tik 9 dantų dronningorgui žvaigždžių, aš pirkau 7 dantų klaso, ir centrą pratekinau. Salnykas keičias nesunkiai, bet ar ikrai pro ji varva. Pakeitus varvejo tiekpat, pasirodo virš smagračio, po duslintuvo laikikliu yra zagluškė vožtuvų velenėlio, varvėjo pro ten. Aprašyta bėda su zagluške valmeto varikliui, kaip perkinso nežinau. Mano kombainas su hidro važiuokle, tai daugiau pasakyt neturiu ką.

Pamiršau paminėt dėl gumų lopšio. Aš dariausi iš poliuriteno, bet kiek mačiau dabar yra lytagroj tų gumų, ne dronninborgo, bet tinka. Kiek tekę susidurt su Jurevičium, tai daug kalba o mažai turi. Kartą buvau nuvažiavęs ten, tai nusivyliau, pora kombainų išardyta ir tieke žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Biesas pranešimas:

Sveiki DB 3000 entuziastai!

Žvilgt į laikrodį, matau kūlimasne už kalnų. Reikia remontuotis. Po 10 metų eksploatacijos prisikaupė kalnas bėdų. Gal ir mūsų bėda, bet paskutinį sezoną kombainiukas prikrėtė zbitkių.

Vat ir darbai, kuriuos reiks daryt. Gal kas patarimų padalins.

1. Elevatoriai ir jų žvaigždutės. Elevatoriams patys gumas keičiate ar perkate naujas grandines? Kokia kaina? Kaip vyksta ketimo procesas? Yrakokių niuansų žvaigždutes nuimant? 

2. II bėgiu neįvažiuoja į statesnę įkalnę. Tik pirma pavara. Diržas nebuksuoja. Bėda sankaboje. Gal kas keitėte? Lyg girdėjau, kad nuo seno BMW penktuko sankabos diskas tinka? 

3. Kratomosios lentos ir stalo gumų keitimas. Bet ten lyg su Jurevičiaus primokymais susitvarkysiu.

4. Pernai, po offroudo, atsirado bjaurus - metalinis garsas ratų pavaroje. Dar neardyta. Bet nesitiki, kad dantračiai pavaros trūko. Gal guolis pabiro, bus matyt. 

5. Iš variklio salniko laša tepalas ant pavaros diržo, bako. Labai nehigieniškai ir nesaugiai atrodo. Daug reikalų jį pakeist?

6. Pradėjo lašėti iš siurblio. Kažkuris forumietis rašė, kad kad keitė salnikus siurbliui. Bet buvo problemų juos rasti. Kaip baigėsi tas remontas? Gal kolega parašys?

 

kai dar turejau d3000 tai elevatoriu gumas pritaikem nuo new holando, lytagroj uzejom, teko siek tiek zeminti, o is plocio ir pats prisukimas tiko, be to jos dvigubai storesnes uz buvusias 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Elevatoriaus gumas pagamino plastena, padariau brėžinuką ir tiek. vieną elevatoriaus grandinę su visom gumom dėjau naują iš jurevičiaus tai tiek strigo elevatorius kad žiauru. jau galvoju dėt seną nes gumas pasigaminau ir jai. Pavarose yra guoliai su tepimo taškais reik kas keli sezonai patepti. ir man antru kartais nenori lipti į kalną arba per varijatorių didesnį greitį arba pirmą. sankabos diskelį pritaikiau nuo lengvos mašinos. Parduotuvėje klausė kokia mašina sakau tokios jūs nežinot:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Jonasz pranešimas:

Elevatoriaus gumas pagamino plastena, padariau brėžinuką ir tiek. vieną elevatoriaus grandinę su visom gumom dėjau naują iš jurevičiaus tai tiek strigo elevatorius kad žiauru. jau galvoju dėt seną nes gumas pasigaminau ir jai. Pavarose yra guoliai su tepimo taškais reik kas keli sezonai patepti. ir man antru kartais nenori lipti į kalną arba per varijatorių didesnį greitį arba pirmą. sankabos diskelį pritaikiau nuo lengvos mašinos. Parduotuvėje klausė kokia mašina sakau tokios jūs nežinot:)

Gaminaisi, nes kitur negavai ar tai daug pigiau? Juk nemanau, kad ta guma gali būti brangi?

Pavarų guolius tepu kartą per savaitę, kelis paspaudimus. Ten geltona spalva tepimo taškas pažymėtas. Berods intervalas 50 valandų. Pasmane ten viskas gerai, juolab, kad restauruotos pavarų guoliavietės ( čia silpna šių modelių vieta ) tie traškesiai kyla iš dantračio esančio pusašyje. Viliuosi, kad buksuojant pateko žvyro ar pan. Ir kliūna dantratyje. Toks pats garsas būna guoliui pabirus. Kai jo skeveldros dantračio tepale susimaišo. 

O tau antra pavara nelipa po sankabos disko pakeitimo?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Biesas pranešimas:

Gaminaisi, nes kitur negavai ar tai daug pigiau? Juk nemanau, kad ta guma gali būti brangi?

Pavarų guolius tepu kartą per savaitę, kelis paspaudimus. Ten geltona spalva tepimo taškas pažymėtas. Berods intervalas 50 valandų. Pasmane ten viskas gerai, juolab, kad restauruotos pavarų guoliavietės ( čia silpna šių modelių vieta ) tie traškesiai kyla iš dantračio esančio pusašyje. Viliuosi, kad buksuojant pateko žvyro ar pan. Ir kliūna dantratyje. Toks pats garsas būna guoliui pabirus. Kai jo skeveldros dantračio tepale susimaišo. 

O tau antra pavara nelipa po sankabos disko pakeitimo?

 

Taip neradau, pats nesidariau nes plastena padarė kokybiškai ir už man priimtiną kainą. Sankabos diską keičiau kai tik pirkau kombainą. Nenori lipti antru ne vien dėl sankabos, bet ir važiuoklės diržo ir varijatoriaus. Kaip jau minėjau kai pajuntu, kad nenori lipti į kalną varijatoriumi padidinu greitį ir pradeda lipti tada. 4 metus be pirmo bėgio dirbau tai, kad visai nelipa antru negaliu sakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Jonasz pranešimas:

Taip neradau, pats nesidariau nes plastena padarė kokybiškai ir už man priimtiną kainą. Sankabos diską keičiau kai tik pirkau kombainą. Nenori lipti antru ne vien dėl sankabos, bet ir važiuoklės diržo ir varijatoriaus. Kaip jau minėjau kai pajuntu, kad nenori lipti į kalną varijatoriumi padidinu greitį ir pradeda lipti tada. 4 metus be pirmo bėgio dirbau tai, kad visai nelipa antru negaliu sakyti.

O kokia gavosi vienos tokios gumos kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Jonasz pranešimas:

Taip neradau, pats nesidariau nes plastena padarė kokybiškai ir už man priimtiną kainą. Sankabos diską keičiau kai tik pirkau kombainą. Nenori lipti antru ne vien dėl sankabos, bet ir važiuoklės diržo ir varijatoriaus. Kaip jau minėjau kai pajuntu, kad nenori lipti į kalną varijatoriumi padidinu greitį ir pradeda lipti tada. 4 metus be pirmo bėgio dirbau tai, kad visai nelipa antru negaliu sakyti.

Jo, kainą parašykite už lopkelę iš Plastenos?

O su nelipimu, jau kebliau. Bet pas mane diržas variatoriaus nebuksuoja. Tiesiog nesisuka iš sankabos. Tai ir galvoju, kad diskas. Juo lab, kad tai nutiko kai subyrėjo dėžėje guolis. Tai sankaba vos neužsidegė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir rašiau 1 euras grubiai. kai tvarkiau dėžę prieš du metus tai diskas geras. todėl ir sprendžiu kad visų pirma variatorius prie variklio, nes padidinus greitį diržas jame trupučiuką pakeičia vietą ir pradeda važiuoti į kalną, o ir diržas ne stebuklas, aš jo dar nekeitęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...