Jump to content

Dronninborg D3000


modestas1122

Recommended Posts

Dėl claso nežinau, pas mane db4000s tai jei per daug atidarytas prailginimas tai šiukšles neša į bunkerį. 

jop pas mane si beda bus, per daug atveres, nes klasui prastesni grudai turedavau atidaryti daugioau cia atvirksciai, tiesa klaso sietai daug didesni buvo plius vejalkos sklendziu nebudavo, pirmi metai kol perprasiu :D sio kombainiuko reguliavimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

perskaiciau nuo pradziu ir tik vieno klausiu koledzai patarmi ,kuris butu patikimesnis ae clasas 3 ju metru ar kuri dabar turi,kaina tai aisku ,daugiau negu dvigubai claso

Kolkas turejau pirmus metus droninborga paprastas kaip ir klasas ne hidro. Jei tureciau pinigu imciau klasa su hidro be abejones. Bet iki 7k euru nera klaso nesupuvusio ar mirusio. Tad man tiko tas droninborgas, nes kuliu iki 50ha ir islaikymas pigesnis yra negu senojo 76 dominatoriaus, bet nasumai nelygus aiskiai suprantama. Klasa mechanini imt nepatariu dirzus pjausi pastoviai vaxiuokles, o skyvai stuka kastuoja seni
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane antras variantas su mechanine ir 2.8 nuosirdziai i kalnus su bunkeriu antra pavara ir smulkintuvas 3 cilindrai bedu nebuvo, as imciau su 3 metru ir 4 cilindrais ir hidro tik, siaip lb primityvus kombainas mano galvai, seniau vengiau ju db nesispjaudai, mano senasi buvo gargaras sugedo vidury javapjutes, tad nlb pasirinkimo buvo aprasiau anksciau pasirinkima kombaino, bet nesigailiu per diena virs 6 ha nesivargindamas siaip teko 8 nukult, tikrai smagiai dirbasi, galios pakanka tik zinoma vargau kol susireguliavau ji kokius 10 ar daugiau ha. bet cia kiekvienas toks kombainas, klasas man patogesnis buvo, bet asmeniskai per didelis man buvo sunkus ratai siauri trosas visad budavo pakabintas, su situo nekritau niekur, eina kaip ozys kalnu visur, patarimas perkanties ir mastanties apie si ir tarkime 48 dominatoriu, nu didziulis kainos skirtumas mane vistiek verstusi rinktis droninborga, klasas geras bet jau kaina perlenkta uz ta 48 suma imciau ziuretis tada daug naseznio 76 ar 78 su hidro, o tai jau kita lyga butu. nepeikiu kolkas ir nematau ka peikti, ka svarbu nepamirst tai tept sonines pavaras priekio ir dalgi kur stumdo mechanizma kitka paprasciau nivos, priejimai geri o ir garazo didelio nereikia, 48 aukstensi jei nekklystu yra. o jei gera rasi nematau tolko permoketi dvigubus pinigus uz tuos dar priekaba prie traktoriaus kokia gera nusipirkciau, cia mintys po sezono, nes pradzioj mintys buvo sezone atkulu parduodu imti didesni, padirbejus galvoju geras kombainas kokio velnio vel ieskoti juk diena tik ilgiau kuliu negu su savo senoliu 76 dominatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane antras variantas su mechanine ir 2.8 nuosirdziai i kalnus su bunkeriu antra pavara ir smulkintuvas 3 cilindrai bedu nebuvo, as imciau su 3 metru ir 4 cilindrais ir hidro tik, siaip lb primityvus kombainas mano galvai, seniau vengiau ju db nesispjaudai, mano senasi buvo gargaras sugedo vidury javapjutes, tad nlb pasirinkimo buvo aprasiau anksciau pasirinkima kombaino, bet nesigailiu per diena virs 6 ha nesivargindamas siaip teko 8 nukult, tikrai smagiai dirbasi, galios pakanka tik zinoma vargau kol susireguliavau ji kokius 10 ar daugiau ha. bet cia kiekvienas toks kombainas, klasas man patogesnis buvo, bet asmeniskai per didelis man buvo sunkus ratai siauri trosas visad budavo pakabintas, su situo nekritau niekur, eina kaip ozys kalnu visur, patarimas perkanties ir mastanties apie si ir tarkime 48 dominatoriu, nu didziulis kainos skirtumas mane vistiek verstusi rinktis droninborga, klasas geras bet jau kaina perlenkta uz ta 48 suma imciau ziuretis tada daug naseznio 76 ar 78 su hidro, o tai jau kita lyga butu. nepeikiu kolkas ir nematau ka peikti, ka svarbu nepamirst tai tept sonines pavaras priekio ir dalgi kur stumdo mechanizma kitka paprasciau nivos, priejimai geri o ir garazo didelio nereikia, 48 aukstensi jei nekklystu yra. o jei gera rasi nematau tolko permoketi dvigubus pinigus uz tuos dar priekaba prie traktoriaus kokia gera nusipirkciau, cia mintys po sezono, nes pradzioj mintys buvo sezone atkulu parduodu imti didesni, padirbejus galvoju geras kombainas kokio velnio vel ieskoti juk diena tik ilgiau kuliu negu su savo senoliu 76 dominatoriu.

bent man tai jau mazokas db 3000 ant 50 ha. pernai, uzpernai, kai orai buvo pasakiski tai viskas ok, bet siemet tai jau nekazka man su juo, ratai siauroki, kur slapiau tuoj pjauna vezes ko pasekoje dusina varikli, zaidziau po puse bunkerio kad tik eitu judeti i prieki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent man tai jau mazokas db 3000 ant 50 ha. pernai, uzpernai, kai orai buvo pasakiski tai viskas ok, bet siemet tai jau nekazka man su juo, ratai siauroki, kur slapiau tuoj pjauna vezes ko pasekoje dusina varikli, zaidziau po puse bunkerio kad tik eitu judeti i prieki...

as turiu new holland 1520 su 3m kederiu, tai man ir mazokas ant 60-70ha, varai kaip juodas beris su juo, bet niekaip neikabinu daugiau 5ha i diena, pilu grudus i priekaba nestodamas, laukai po 1km ilgio, bet niekaip neikertu daugiau 5ha, pradedi nuo kokios 11 na kaip rasa jau isgaruoja ir varai iki kol vel rasa uzsideda. neikertu cia tu snekoriu kur su 2,8 kederiu nukerta nesunkiai 5-6ha...arba byra po 4-5 tonas arba as kulti nemoku.....pas mane byra 8-9 tonos ir as ant pirmo begio vos vos leciausiai kiek imanoma judu nes kitaip springsta tas hollandas. kazkas cia netaip su tais ha kiek jus cia nukuliat...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man byra apie 4-5is ha nes molis lievas :D nukuliu nu nors tu ka, eina antra pavara nesunkiai salia eidamas ciut speju, nu neauga pas mus zemaitijoje kalvose tokie derliai kaip pas jus, nors ir trasu gauna ir meslo. tad nukukliu 8ha su 2.8 kam man meluoti :D, nors jei netiki kitamet atvaziuokite pamatysite, su 76 ir 3.6 metro  i diena virs 10 nesunkiai budavo. taipogi ir as beriu grudus nesustodamas, apvarau 6 ratus aplink ir paskui nuo sono varau, laukai minimum 2ha buna, siemet orai na nebuvo tokie prasti bent man rodos kazkaip nesunkiai nukuliau, ratai pas mane 16.9 nekrito niekur, stoti teko karta kai guolis pabiro tai ta diena tik 1.5 ha nupjoviau, grudai nebyra per gala kulia normaliai ir zoles ir visko, kuliu jau kokius 12 metu ir kazkaip nemanau kad sudetinga tokius plotus pas mus nukulti, jei nasumas dvigubas kaip pas jus Kauno rajone tai taip tikiu kad neimanoma, bet cia zemaitijo kur baltmolis kalva ar durpe buna, nu neauga todel ir galviojus auginam pas save o jus grudinius :) tame ir esme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu new holland 1520 su 3m kederiu, tai man ir mazokas ant 60-70ha, varai kaip juodas beris su juo, bet niekaip neikabinu daugiau 5ha i diena, pilu grudus i priekaba nestodamas, laukai po 1km ilgio, bet niekaip neikertu daugiau 5ha, pradedi nuo kokios 11 na kaip rasa jau isgaruoja ir varai iki kol vel rasa uzsideda. neikertu cia tu snekoriu kur su 2,8 kederiu nukerta nesunkiai 5-6ha...arba byra po 4-5 tonas arba as kulti nemoku.....pas mane byra 8-9 tonos ir as ant pirmo begio vos vos leciausiai kiek imanoma judu nes kitaip springsta tas hollandas. kazkas cia netaip su tais ha kiek jus cia nukuliat...

tokiems plotams senai laikas buvo pasikeist ta Nh, toks kombainas iki 30-40ha optimalus, teko su tokiu 5 sezonus dirbti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu new holland 1520 su 3m kederiu, tai man ir mazokas ant 60-70ha, varai kaip juodas beris su juo, bet niekaip neikabinu daugiau 5ha i diena, pilu grudus i priekaba nestodamas, laukai po 1km ilgio, bet niekaip neikertu daugiau 5ha, pradedi nuo kokios 11 na kaip rasa jau isgaruoja ir varai iki kol vel rasa uzsideda. neikertu cia tu snekoriu kur su 2,8 kederiu nukerta nesunkiai 5-6ha...arba byra po 4-5 tonas arba as kulti nemoku.....pas mane byra 8-9 tonos ir as ant pirmo begio vos vos leciausiai kiek imanoma judu nes kitaip springsta tas hollandas. kazkas cia netaip su tais ha kiek jus cia nukuliat...

toks cia ir nukulimas kai sugulusiu kvieciu per diena 2 su biski ha nukuliama 5-6 t/ha derlingumas. o siaip tai 4-5 ha per diena, priklausomai nuo kulturos, bet kaip sakoma rukyt nera kada, kombainas eina pilna apkrova. ir zinoma derliai nuo 3,5 iki 6 t/ha  :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai palėtokim mintį toliau. Su pusė kederio, tai su visu vadinasi apie 10 ha turėtum kult. Tarkim sezonas trunka apie mėnesį, nu sakykim lyja dar, ar pagenda, tai kulimui duikim 15 dienų. Tai vadinasi per sezoną galima nukulti 150 ha su tokiu? Kažkaip nemačiau, kad kas su tokiais kombainais kultų tokius plotus. Kas turi per 100 ha kūlimo, nežiūri į tokius kombainus. Pats turiu kulti apie 20 ha, tai dar tiek pat nukuliu kaimynam, bet tai ir viskas, virš 50 ha jau ieškočiau galingesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...