Jump to content

Dronninborg D3000


modestas1122

Recommended Posts

pats is pozeres galima sakyti, cia 20km max atstumas, galvijus jam paruodu, taip ir pazystami tapom. Siaip skyvus geriau pas tekintoja koki vest jei tarkime guoliai ar pan tai as bent uz 5 eurus su guoliu susitvarkiau viena is skyvu, db visx tame kombaine veikia, nes matomai jisai sedejas buvo metus ar du gal keturis kazkur. 180ah akumas pabudina ji dabar iskart ir visx veikia. siaip su kuro pasibaigimu tai mane perspejo ne vienas droningborgistas kad uzkurt paskui koma buna, nesvarbu modelis, maciau net tema zmogelis sukures, manau cia moderatoriams nepatiks toks nuokrypis temos, bet kagi pasitaiko juk. :eusa-clap:

Bejetaip man jisai kaina vo tik 2k euru, kuriu net neturejau ir kolkas neturiu, nors viena siandien telycia atidaviau jau. Maladiec is mano puses jisai, o siaip del sroto sezona gi visi uzdirbt norim, o jau bedas sprest kartais pasigamint net nauja pigiau gaunasi. kainas zino jisai bet uz gaisuna geriau pasiulo tai tikrai. :icon-rolleyes: del saskaitu tai jei ne pats Sigitas yra tai vargiai gausi, reikia kalbetis su juo, zmogus sukalbamas.

ant to d1900 tai kai baigiasi kuras yra prie siurblio varztukas toks, tai jy issuki ir pumpuoji su pompa, o y ta tavo matyt nera, kad jie purkstukus atsukinejo ir kure vis :), pas manis 6cil perkins variklis, tai eina joptikmat, kaip vejas, o akumas pas mus tokio pat galingumo, tai kuriasi puikiai ir tepalu nedegina, tik pirma diena isvarius kulti ir uzgesines, ziuriu nebeina uzkurti, nevalioja, tai pasirodo kai tepalo filtra keitem nutraukem generatoriaus leiduka :D siaip patenkinti kombainu, tik uzvakar 7 kartus buvau paskandines as jy, tai tevas vis tempe laukan, :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taviskis sunkus kai mano senasis, tik ziauriai man senasis nepatiko siauros padangos tuscio svoris 8 tonai. sito tokios pat padangos svoris apie 5 tonas, tai lipa gerai, bet nelyginsiu 6 cilindru su 3 ar nasumo :) taviskis juk 7000 tevas yra. as tepalu nepakeiciau nebuvo laiko dapyliau puse litro ziuriu nedegina, kitam sezonui tik keisiu, kuliu sau apie 30 ha dar cia pora chalymu max 50ha, per diena apie 8 ha visai neblogai kaip 3 metru chederiukui. tik isvykers i laukus pradzioj susimoviau nes nepaziurejau kad pobugnis nuleistas tai puse ha neiskuliau o perpjaut neisejo nes zemai leidau. Kas patiko tai droninborgu sraige pjaunamosios geriau padaryta, t.y. arciau peiliuku stovi ir nekoseja del mases, nes klasas partempdavo gabalais, ir kosciodavo, nepaspringdavo bet nepatikdavo sitie svelniau eina. o ir i angara bent itelpa neatkabinus chederi, o klasas neitilpdavo, teko net frontaliniu prakast tarpduri nes aukstas buvo apie 3.7 metro sitas tik 3.3, tai parlekes kaskart i angara ikisu. Beje gal teko dometis takime kur naujom dalim prekiauja droninborgu, reiktu spragilu man ateity ziuriu jau, dar sezonui ar dviem max yra bet nedaugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taviskis sunkus kai mano senasis, tik ziauriai man senasis nepatiko siauros padangos tuscio svoris 8 tonai. sito tokios pat padangos svoris apie 5 tonas, tai lipa gerai, bet nelyginsiu 6 cilindru su 3 ar nasumo :) taviskis juk 7000 tevas yra. as tepalu nepakeiciau nebuvo laiko dapyliau puse litro ziuriu nedegina, kitam sezonui tik keisiu, kuliu sau apie 30 ha dar cia pora chalymu max 50ha, per diena apie 8 ha visai neblogai kaip 3 metru chederiukui. tik isvykers i laukus pradzioj susimoviau nes nepaziurejau kad pobugnis nuleistas tai puse ha neiskuliau o perpjaut neisejo nes zemai leidau. Kas patiko tai droninborgu sraige pjaunamosios geriau padaryta, t.y. arciau peiliuku stovi ir nekoseja del mases, nes klasas partempdavo gabalais, ir kosciodavo, nepaspringdavo bet nepatikdavo sitie svelniau eina. o ir i angara bent itelpa neatkabinus chederi, o klasas neitilpdavo, teko net frontaliniu prakast tarpduri nes aukstas buvo apie 3.7 metro sitas tik 3.3, tai parlekes kaskart i angara ikisu. Beje gal teko dometis takime kur naujom dalim prekiauja droninborgu, reiktu spragilu man ateity ziuriu jau, dar sezonui ar dviem max yra bet nedaugiau.

oj zinok nezinau, gal veliuonoj ten prie kauno kazkur pardavineja sake naujas dronu dalis. o spragilu greiti koki laikai? pas mus buvo 800aps/min nustatyta, nes kule zirnius, tai su tais 800aps bandem ir kvietrugius vasarinius kulti, tai kaip tu sakai pagaudavo kliutcki ir pridusdavo, ir dorai neiskuldavo kitu varpu, tai poto 1100aps/min dejom tai eina kai vejas, kiti sake 1300aps laiko ir maziau neleidzia niekada. siaip dar kol kombaina sureguliavom, nes nesam tureje kombaino, nei pamocnyku dirbe, tai teko papluseti, bet kai ant kvietrugiu sureguliavom, taiir kviecius kulem taip pat, ir rugius varom :) tik vejo dacikas neveikia, sokineja rodykle, tai reikia pasikeisti, nes nezinom kiek apsuku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradzioj zinoma ieskaojau kai klasui rankenos kuri variatoriu isretintu ir pagreitintu, bet pasirodo tiems 3000 modeliams mechaninis greicio reguliavimas tai pakeliau iki 1050 ant mieziu (buvo minimum, avizos nustatytos), kulia normaliai, cia visx vyko tuose 0.5ha :D ten baiku daug turejau kaip ir sietu nevaiksciojimas (uzrudyje buvo tarpas per didelis). taip su vejalka, kol supratau kam tos dvi rankenos reikalingos, to nebuvo klasui nieko panasaus. Yra pas mane knyga to d3000 bet nebuvo laiko skaityti reikejo kulti, tia db pradejau vartyti tai yra ir visi sukiai prie kokiu kulturu, bet vat kad mechaninis tia nepatogu labai tas nustatymas, koks ten nustatymas 8 varstai dvieju skyvu, 24 raktu atleidimas itempejo, rankena dirzo atleidimo, tarpiniu perdejimo ir visko atvirkstine tvarka sudejimo, sicia tikrai nepatogu, tikiusiu pas pati hidrauliskai, nes mechaninis valdymas nesamone....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oj zinok nezinau, gal veliuonoj ten prie kauno kazkur pardavineja sake naujas dronu dalis. o spragilu greiti koki laikai? pas mus buvo 800aps/min nustatyta, nes kule zirnius, tai su tais 800aps bandem ir kvietrugius vasarinius kulti, tai kaip tu sakai pagaudavo kliutcki ir pridusdavo, ir dorai neiskuldavo kitu varpu, tai poto 1100aps/min dejom tai eina kai vejas, kiti sake 1300aps laiko ir maziau neleidzia niekada. siaip dar kol kombaina sureguliavom, nes nesam tureje kombaino, nei pamocnyku dirbe, tai teko papluseti, bet kai ant kvietrugiu sureguliavom, taiir kviecius kulem taip pat, ir rugius varom :) tik vejo dacikas neveikia, sokineja rodykle, tai reikia pasikeisti, nes nezinom kiek apsuk

kabinoj trys dacikai, viduris neveikia skale iki 35x100 nezinau kam reikalingas pas mane nerodo, pirmas temperatura, trecias bugnas, antro nerodo, kas per sukiai ten?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastas klausimas ar pries tai deze neskleide kazko itartino? nes kolkas nesu isitikines bet rodosi kad deze mano gali skleisti neiprastus garsus, nzn ar tai tiesa kolkas tia vyksta labiau ikalnen pilnam, 1 ir atbuline taip. bet paskaicius neramu darosi gal cia achilo kulnas, kas zinociau ateiciai jeigu ka.

pirma pavara tai isgreitinus variatoriu apie 80 proc greicio, pradeda zviegti deze kaip pasiutus, ir zinoma atbuline po krumplio keitimo zviegia greiciau vaziuojant, o ypac apkrautam, bet nors pavaros nebemeta kai reikia uzklimpus trauktis atgal, kas butent siemet ir damuso atbulini begi. o siaip tai gan vaikiska pavaru deze, nieko sudetingo, bet krumpliai siauri, nebereikalo pardavejas sake saugoti deze nuo visokiu trrr... brrr.... ir siaip nelakstyt po laukus su pilnu bunkeriu, o geriau su traktorium privaziuot 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir pilnom kai variatorius pilnumoj tik tas garsas, visx aisku, tepala neveltui ziurejau, o ir ispilineju kai tik puse yra, bet cia del daugiau del to kad kalvotos pas mane lengviau tamposi, db zinosiu. mesti nemeta, tik vat max sukiai variatoriaus garsas toks specifinis itarimai dezei kritna iskart, nes bent klasui nebuvo to saku cia specifinis ju reikalas tu deziu ar kaip....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir pilnom kai variatorius pilnumoj tik tas garsas, visx aisku, tepala neveltui ziurejau, o ir ispilineju kai tik puse yra, bet cia del daugiau del to kad kalvotos pas mane lengviau tamposi, db zinosiu. mesti nemeta, tik vat max sukiai variatoriaus garsas toks specifinis itarimai dezei kritna iskart, nes bent klasui nebuvo to saku cia specifinis ju reikalas tu deziu ar kaip....

galbut specifinis, o gali but kad buvo remontuota.. nes visgi pagrindine naudojama pavara 1 ir atbuline. atsidarius deze iskart pasimate kurios pavaros daugiausiai dirba, 2 ir 3 tai krumpliu krasciukai vos vos apsitryne, o pirmos ir atbulines grynai apdrozta, pirmosios pavaros tai ant pirminio veleno esantys krumpliukai labiausiai vargo mate... draugo mf 187 pries kokius 6 metus buvo nusuke pirminio veleno slicus, tai dare nauja velena, o zviegimas vaziuojant isliko po siai dienai, lyg tasai velenas butu ka tik idetas ir neprisidirbes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taviskis sunkus kai mano senasis, tik ziauriai man senasis nepatiko siauros padangos tuscio svoris 8 tonai. sito tokios pat padangos svoris apie 5 tonas, tai lipa gerai, bet nelyginsiu 6 cilindru su 3 ar nasumo :) taviskis juk 7000 tevas yra. as tepalu nepakeiciau nebuvo laiko dapyliau puse litro ziuriu nedegina, kitam sezonui tik keisiu, kuliu sau apie 30 ha dar cia pora chalymu max 50ha, per diena apie 8 ha visai neblogai kaip 3 metru chederiukui. tik isvykers i laukus pradzioj susimoviau nes nepaziurejau kad pobugnis nuleistas tai puse ha neiskuliau o perpjaut neisejo nes zemai leidau. Kas patiko tai droninborgu sraige pjaunamosios geriau padaryta, t.y. arciau peiliuku stovi ir nekoseja del mases, nes klasas partempdavo gabalais, ir kosciodavo, nepaspringdavo bet nepatikdavo sitie svelniau eina. o ir i angara bent itelpa neatkabinus chederi, o klasas neitilpdavo, teko net frontaliniu prakast tarpduri nes aukstas buvo apie 3.7 metro sitas tik 3.3, tai parlekes kaskart i angara ikisu. Beje gal teko dometis takime kur naujom dalim prekiauja droninborgu, reiktu spragilu man ateity ziuriu jau, dar sezonui ar dviem max yra bet nedaugiau.

Prieš metus spragilus naujus pirkom Pasvalio agrodileryje, pobugnį nenaują bet puikios būklės gudienostechnikoje Kaišiadorių raj. Vejalkos apsukų daviklį galima nesunkiai pritaikyti tokį http://ru.aliexpress.com/item/Digital-LED-Punch-Tachometer-RPM-Speed-Panel-Meter-4-digit-9999RPM-Tacho-Gauge-Hall-Proximity-Sensor/32671761984.html?spm=2114.13010308.0.38.x8AJw5 , nes orginalus kainuoja kosminius pinigus net ir ne naujas. Greičių dėžė kaukia ir pas mane, buvom išarde, bet nieko blogo ten neradom tai ir nebesukam galvos. Jau 5 metai kaukia ir nieko. Tik tepalu papildom, nes truputi leidžia per pusašio salniką.Pas mane D7000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aplankle nelaime siandien, kuliant zmonos pusbroliui pradejo strigti ratas desinys, issardziau o ten subires 212 guolis, viska perrinkus sutepus po to atsirado garsas lyg kas butu po dantuku pastrige (regis nuodugniai viska isvalem), tad ryt ryte vel laukia ardymas, lb primytyvus tas mechanizmas, bet super daug solidolio reikalaujantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aplankle nelaime siandien, kuliant zmonos pusbroliui pradejo strigti ratas desinys, issardziau o ten subires 212 guolis, viska perrinkus sutepus po to atsirado garsas lyg kas butu po dantuku pastrige (regis nuodugniai viska isvalem), tad ryt ryte vel laukia ardymas, lb primytyvus tas mechanizmas, bet super daug solidolio reikalaujantis.

o man taip subiro toji vieta kad sulauze pacia guoliaviete, ir pacios sonines pavaros korpusas truko kuomet kliuvinys tarp dantraciu praejo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš metus spragilus naujus pirkom Pasvalio agrodileryje, pobugnį nenaują bet puikios būklės gudienostechnikoje Kaišiadorių raj. Vejalkos apsukų daviklį galima nesunkiai pritaikyti tokį http://ru.aliexpress.com/item/Digital-LED-Punch-Tachometer-RPM-Speed-Panel-Meter-4-digit-9999RPM-Tacho-Gauge-Hall-Proximity-Sensor/32671761984.html?spm=2114.13010308.0.38.x8AJw5 , nes orginalus kainuoja kosminius pinigus net ir ne naujas. Greičių dėžė kaukia ir pas mane, buvom išarde, bet nieko blogo ten neradom tai ir nebesukam galvos. Jau 5 metai kaukia ir nieko. Tik tepalu papildom, nes truputi leidžia per pusašio salniką.Pas mane D7000

Man dacikas vejo nerodo tas orginalus sokineja, ir nezinau kiek yra, o tai sita tu turi? kaip suprantu reikia ji uzmaitinti ir issimti ta sena issimti trosa su visu keru, ir istatyti sita?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dacikas vejo nerodo tas orginalus sokineja, ir nezinau kiek yra, o tai sita tu turi? kaip suprantu reikia ji uzmaitinti ir issimti ta sena issimti trosa su visu keru, ir istatyti sita?

taip šita užmaitini..dedasi magnetukas ant ašies ir davikli kazkur uzdedi kad nekliutu ir butu prie ašies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kaip iskulti svariai miezius, seti birzeli :D vieno zmogaus, vien kevalai nera vidurio to baltymo, pucia laukan arba siuksles i vidu, kaip paskirstyti ora su tom dviem rankenom vejalkos, nuo kurio nupusti daugiau, savo kuliant naudojau 2 ir 1 ir viskas valesi svariai, sietai pridaryti beveik visai per gala nerjo apsukos vejo apie 850, sicia neimanoma iskulti svariai, kame beda ar tiesiog taip jau buna? nesusiduriau su bajeriu tokiu mieziu kulimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasme kas tai? pas mane sietas kur darinejasi, tada dar su rankena vienas kuris atidarytas tikrai daug, nes kaip suprantu jisai reikalingas kad sukristu i perkulima grudai... bet gal per daug ir siuksles sukelia atgal, kazkaip prie claaso pirma dalis uzdaryta antra pravira visai, apatinis uzdaromas, bet cia apatinis nereguliuojamas, tai taip iseina kad ta per daug atidares grazinu visas  siuksles, bet tarkime kodel claas taip nebudavo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...