Jump to content

Reikia pagalbos dėl grūdų valomosios.


atrabotkė

Recommended Posts

Sveiki, nusprendžiau, kad gana žaistis čia su petkum ir laikas ateit į šiuos laikus ir ieškau valomosios. Radau vieną kurios kaina tikrai gera ir kai nuvažiavau apžiūrėt valo gerai nors be sietų ir t.t. Norėčiau nuomonės, ką jūs manot ? galbūt kažkas esate nusipirkęs tokią ? 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/grudu-valomoji-separatorius-24083049.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paėmimas iš po jos, tai kiek nelogiškas, pustoniui galima žaist. Dar įdomu kaip ji dirba su drėgnais grūdais, nes pvz ta lenkiška pom augustow, tai tik su max 16 drėgmės efektyvi.

Aš irgi dairausi valomosios, nesvarbu ar nauja ar naudota, bet kad būtų naši min 15t/h, pravalyt prieš išvežant į elevatorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieną su atskiru šneku? Reikės jų 3-4-5.Rimta.

Man kai buvau sakė, kad užsidedi lovelius ir leidi ant šneko, kaip aiškino tai jeigu tik išvalyt nori - užteks vieno šneko.

 

Paėmimas iš po jos, tai kiek nelogiškas, pustoniui galima žaist. Dar įdomu kaip ji dirba su drėgnais grūdais, nes pvz ta lenkiška pom augustow, tai tik su max 16 drėgmės efektyvi.

Aš irgi dairausi valomosios, nesvarbu ar nauja ar naudota, bet kad būtų naši min 15t/h, pravalyt prieš išvežant į elevatorių.

Kiek žiūrėjau tai jie turi ir didesnes jas tai ir planuoju pirkti ją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaip valomaja patenkintas? kokio galingumo pirkai? Mes ir galvojam tokia pirkti rekomenduotum?

Kiek valiau tai patenkintas esu, nedaug hektarų turiu tai pirkau 5t/h. Asmeniškai tikrai ilgai galvojau ar verta, bet nuvažiavau, pasibandžiau, pasiskaičiau dar čia ir tikrai nesigailiu pirkiniu, rekomenduoju tikrai, bet pirma nuvažiuok pažiūrėk kaip valo grūdus ir jeigu patiks tai pirk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek valiau tai patenkintas esu, nedaug hektarų turiu tai pirkau 5t/h. Asmeniškai tikrai ilgai galvojau ar verta, bet nuvažiavau, pasibandžiau, pasiskaičiau dar čia ir tikrai nesigailiu pirkiniu, rekomenduoju tikrai, bet pirma nuvažiuok pažiūrėk kaip valo grūdus ir jeigu patiks tai pirk.

Nu ryt vaziuos tevuks irgi pasiziures bet tikriausiai irgi imsim kaip tavo 5 t/h nes ukis nera didelis mum turetu uztekti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...