Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Grudai ir siaudgaliai lengvesni uz akmeni, kai akmuo ateina, atsimusa i bugna ir istaskydamas tuos grudus ir siuksles atdigula i dugna. Viskas normalu

Dekingas, o sakyk ten prie priekinio lango kabynoj yra toks kaip sriegis , kuris prijuktas prie kederio su troseliu. ten pagal mane turetum nusireguliuot su ta traukute kederio auksti ir jis iki ten tik nusileistu? o pas mane tas dalykas neveikia, arba kazkas yra atjungta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Eduardas pranešimas:

Ten rodo, kokiam aukstyje pjauni ir galima padaryt, kad automatiskai nuleistu kederi pedala paspaudus, bet tai nelabai naudinga, todel atjungta. Tiesiog nuleides kederi ant zemes pasidaryk, kad rodytu 0, tai zinosi kokiam auksty pjauni ir uzteks

tai tas turetu veikti jei butu lygus laukai, tada numetei iki tos ribos ir vsio. as ir taip turiu susireguliaves panasiai, pjaunu visad ant 10 skaiciaus, tai kazkas 10cm aukstis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , case 1455xl pranešimas:

Zadu keisti skriemuli kuris suka dalgio svaistiklio asi mazesniu kad padidetu kirciu skaicius,gal esat kas taip pasidare ar laiko nieko nelauzo?

Nori pasakyt nenukerta? Aš nesusidures su tokia problema.. Nebet dalges segmentai pliki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Mantas2342 pranešimas:

Vienintelis gedimas kuris kamavo visą javapjūtę ir taip užkniso, užsitesė ilgai, o ant galo net ir samdyt teko , kad pora ha nukultų.

Manau kad yra kokia priezastis kad lusta tai b e niekur nieko nelus ,as 10m atkuliau ne karto neluzo kederis 5m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...