Jump to content

T-25 haotiškai dirba hidraulis


Recommended Posts

sveiki visi, bandziau surast sitam forume kaska panasaus i atsakyma, bet nepaviko. pas mane toke problema iviko. su rotorine sienapjuve sienavau ant plaukijancios padeties ir man nebepakele jos. poto sukelus apsukas pradeda kelt. kai gryzes atsikabinau sienapjuve pastebejau tai: kai nullenkiu svirti kelti, jis nekelia tol kol nepadidinu apsuku varikliui, tada sukila kiek reikia, bet kai noriu, kad nuleistu, tada jis leidziasi savo svoriu, bet su ranka galiu uzlaikyt, jausmas, kad negauna slegio. o jai duodu apsuku, tada ismeta i neutrale padeti. gal kam tai yra nutike ir gali kaskuom patarti? :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusuk dangteli ištrauksi stumokliuka ten rasi spyruokle ir vožtuva ,man padedavo vien tik ištraukimas vožtuvo ir idejimas atgal ,jeigu įra įsipjovusi reve ant vožtuvo galima idejus i stakles su nuliovke nušveisti ,bent man tai biski pageredavo kelimas ,bet gali tekti keisti paskirstytoja jeigu tas eikalas nepades

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusuk dangteli ištrauksi stumokliuka ten rasi spyruokle ir vožtuva ,man padedavo vien tik ištraukimas vožtuvo ir idejimas atgal ,jeigu įra įsipjovusi reve ant vožtuvo galima idejus i stakles su nuliovke nušveisti ,bent man tai biski pageredavo kelimas ,bet gali tekti keisti paskirstytoja jeigu tas eikalas nepades

ten dar ir spiruokle yra? :D blin, busiu ja pametes jauciu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo isikiša i vožtuva ,ardyk sena paskirstytoja ir dek spyruokle

nusipirkau keliu keletra spiruokliu, dabar varysiu surinkinet. gal pades :) va ka reiskia su vaiku 3 metu traktoriu taisyt :D lig ir galvojau, kad turetu but spiruokle, bet kaskaip nepastebimai issove lauk. na manau, gal taip ir turejo but :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spyruokle turi but grieztai tokia kokia turi but, nes ji palaiko reikiama slegi sistemoje. jei stipresne gali ant gazo sprogdint slangas.

na as biski gaudausi erdvej ;) ir idejau gan mingsta :) ir viskas veikia. juk svarbu, kad tik voztuva dastumtu iki dugno ir fsio, o visa kita darba kiek reikia, daslege pats hidraulis :) tik dabar neuzsifiksuoja kai leidi zemin, reikia prilaikyt suranka. o kelt kele ir atsoksta kai pakyla iki virsaus. na zodziu viskas tikrai super veikia ;) labai dekingas uz pagalba :) :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sena tema pakeliu.

 Nustoja kelt visai , istaukiu tai voztuva kur sistemoij palaiko slegi ( nu tas grybo galva po dankteliu su dviem varztais, ) dazniausiai nieko nerandu. Atgal ikisu, pradeda kelt tusciomis, bet pakabinus lekstes meta lauk ricega is pakelimo padeties. Laikant ricega padavus sukiu pakele padarga. Pernai buvo toks dalykas uzejas, nuveziau kaimynuij , abu voztuvus atsukes paziurinejo, ikisau atgal dezute, pradejo normaliai veikt. Siemet jau nepadejo nei visos dezutes plovimas. Toks vaizdas kad staiga pasidare per sunkus padargas. 

Dezute pusantru metu senumo, dauk nedirbu. 

Pasiziurinejau dar biski. Dabartine dezute turi zagluske is sono(kaip ir senoji). Bet po zagluske yra tik viena skylute o senojoj dvi. Ce kazkur forume radau kad reik tada vest nuo tos zagluskes slagike i baka, bet ce tik del to kad nekaistu tepalas. Tai dirbt turetu ir uzglusinta normaliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...