Jump to content

bilietai


Recommended Posts

ka ten laikyti? elementarios zinios apie technika ir eisma, kitur net nieko nereikia priklauso ar dar mokaisi kokioje profkeje, o taip tai nzn as islaikiau nuejes tik viena diena, paklause pavaru dezes veikima apie eisma ir pravaziavimo net nieko nereikejo nes filtrus nespeje buvo pakeisti tai sake eik sakyk kad puikiai pravaziavai ir visx, tai bent man pries 10 virs metu niekam niekas nebuvo idomu su tom tr, taip likusias igijau net nenuejes i kursus, siaip daugumoj vietu cia taip budavo kaip siai diena nzn, bet nemanau kad daug kas pasikeite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-rolleyes:  :eusa-shhh:

 

ka ten laikyti? elementarios zinios apie technika ir eisma, kitur net nieko nereikia priklauso ar dar mokaisi kokioje profkeje, o taip tai nzn as islaikiau nuejes tik viena diena, paklause pavaru dezes veikima apie eisma ir pravaziavimo net nieko nereikejo nes filtrus nespeje buvo pakeisti tai sake eik sakyk kad puikiai pravaziavai ir visx, tai bent man pries 10 virs metu niekam niekas nebuvo idomu su tom tr, taip likusias igijau net nenuejes i kursus, siaip daugumoj vietu cia taip budavo kaip siai diena nzn, bet nemanau kad daug kas pasikeite

Kai laikiau teises pries 23m  reikejo  atsiskaityti eisma is zenklu , ju galiojimo . labai mazai kas islaikydavo ,per puse  .

apie traktoriaus sandara nekalbu .. 

Kaune vairuotoju teises B -kategorija vaziavima po 20-30kartu, pasakojo, laiko  :icon-wink:  cia dabar taip 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

testas.pdf

Svarbus ir man šitas testų klausimas. Šeštadienį lekiu į Raseinius laikytis TR1,2 ir SZ :D Čia internete radau kažkieno nufotografuotus 100 klausimų testą, manau kažkas panašaus gali būti.

Papildymas:

testas tikrai panašus, tai pagal šitą drąsiai galima pasimokyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
On 2016-07-15 at 00:31, Dr.Zoidberg pranešimas:

testas.pdf

Svarbus ir man šitas testų klausimas. Šeštadienį lekiu į Raseinius laikytis TR1,2 ir SZ :D Čia internete radau kažkieno nufotografuotus 100 klausimų testą, manau kažkas panašaus gali būti.

Papildymas:

testas tikrai panašus, tai pagal šitą drąsiai galima pasimokyti.

Turbūt jie nesikeičia, prieš tris mėnesius laikiau tr1, 2 tie patys klausimai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...