Jump to content

Pievų ir ganyklų tręšimas


ricardaas

Recommended Posts

 buvo dirbama zeme,,pernai pavasari dar buvo razienos,vasara augo  dobilai,vos ne metro aukscio,vietom man nepazystamos zoles  ramunes  ruzavos geles ir visiskai nepazystamos zemos  geltonos smilgos nelabai gyvuliu megstamos  ir  dar varpines kazkokios  2 metro aukscio,jokiu sunazoliu ar motiejuku nera.nes buvo dirbama 5 metus,ir dabar tipo tapo naturalios pievos. Gerai kad nors daug dobilo vietom...

noriu patresti kad kuo didesni sieno derliu gauti

NPK-   geriausia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

tai pernai metais taip nieko ir nepabarsciau :) bet siais metais yra tokiu vietu kad liko tik samanos-avys nuskuto stipriai,kur ratais isvazinejau,kur buliai ismindziojo,zoles nera visai

ar verta tresti dabar?baisu kas sieno nifiga nebus, o ir alkanu gauja didele

planuoju pirkti barstytuva ir tresti,kazkuom barstomu jei kolegos duos leidima ;)

?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

tai pernai metais taip nieko ir nepabarsciau :) bet siais metais yra tokiu vietu kad liko tik samanos-avys nuskuto stipriai,kur ratais isvazinejau,kur buliai ismindziojo,zoles nera visai

ar verta tresti dabar?baisu kas sieno nifiga nebus, o ir alkanu gauja didele

planuoju pirkti barstytuva ir tresti,kazkuom barstomu jei kolegos duos leidima ;)

?

neverta,nes efektas bus mažas.Aš trešiu tik atnaujintas pievas ir galiu iš patirties pasakyt,kad patrešus seną pievą žolės būna tik truputi daugiau ir trašų kaina to neatperka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dregmes pas mane perteklius nes molio klodai po apacia,dar dabar ne visur rizikuociau vaziuoti...

mano pievom tik treti metai,po razienu pasisejo pacios

kazkiek barstysiu vistiek vietom kur dobilas,nes graudu ziureti

kaip su meslo kratymu ant pievu po nusienavimo???,ar kazkiek pasiseja nauju zoliu? ir kada ganyti galima,ar sienauti,kad nepririgrebti to meslo po to

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

dregmes pas mane perteklius nes molio klodai po apacia,dar dabar ne visur rizikuociau vaziuoti...

mano pievom tik treti metai,po razienu pasisejo pacios

kazkiek barstysiu vistiek vietom kur dobilas,nes graudu ziureti

kaip su meslo kratymu ant pievu po nusienavimo???,ar kazkiek pasiseja nauju zoliu? ir kada ganyti galima,ar sienauti,kad nepririgrebti to meslo po to

kad pačios pasisėjo,tokios ir tėra,jei ant dobilų barstysi salietrą,juos visai dabaigsi,jei kratysi mėšlą apie ganymą net negalvok,ir šienaudamas daug mėšlo prigrėbsi,pašarą nelabai ės.Vienu žodžiu šiemet stebuklų nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia rimtai del meslo? del sienavimo tai supratau tikrai turbut nevykusi ideja

o del ganymo po menesio? avims tikrai turetu buti dzin,nebent galvijam nepatiktu

nors kratytuvas stovi bet dar nebandytas tai neisivaizduoju kuo cia baigsis su tuo meslo kratymu:)

tai gal neverta meslo ant pievu kratyti?

ukininkauju lygiai 2 metai todel tiek daug klausimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

cia rimtai del meslo? del sienavimo tai supratau tikrai turbut nevykusi ideja

o del ganymo po menesio? avims tikrai turetu buti dzin,nebent galvijam nepatiktu

nors kratytuvas stovi bet dar nebandytas tai neisivaizduoju kuo cia baigsis su tuo meslo kratymu:)

tai gal neverta meslo ant pievu kratyti?

ukininkauju lygiai 2 metai todel tiek daug klausimu

jei avys tai gal ir ės,bet galvijai tai ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-18 at 23:43, Dar vienas miestietis... pranešimas:

cia rimtai del meslo? del sienavimo tai supratau tikrai turbut nevykusi ideja

o del ganymo po menesio? avims tikrai turetu buti dzin,nebent galvijam nepatiktu

nors kratytuvas stovi bet dar nebandytas tai neisivaizduoju kuo cia baigsis su tuo meslo kratymu:)

tai gal neverta meslo ant pievu kratyti?

ukininkauju lygiai 2 metai todel tiek daug klausimu

paprastai kratant mėšlą ant pievų neturėsi naudos beveik, lietus nebent pagelbės kažkiek, bet išlaidos kratymui ir nuostolis netekus mėšlo neatpirks naudos gautos. nei avys nei galvijai neės mėšlu apkratytos pievos, bet viskam yra bet. ės tuo atveju, jei neturės ko daugiau ėst. 
logiškiau mėšlą panaudot grūdam augint, daugiau užauginsi, daugiau žiemą sušersi , mažiau žolinio pašaro reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Vanagas pranešimas:

paprastai kratant mėšlą ant pievų neturėsi naudos beveik, lietus nebent pagelbės kažkiek, bet išlaidos kratymui ir nuostolis netekus mėšlo neatpirks naudos gautos. nei avys nei galvijai neės mėšlu apkratytos pievos, bet viskam yra bet. ės tuo atveju, jei neturės ko daugiau ėst. 
logiškiau mėšlą panaudot grūdam augint, daugiau užauginsi, daugiau žiemą sušersi , mažiau žolinio pašaro reiks.

taip iš bado ės,bet tada nereikia tikėtis gerų priesvorių.Pas mane yra skystas mėšlas ir per laiką pastebėjau,kad jį žymiai geriau apart,negu išlaistyt ant pievų,nes efektas būna nedidelis,ypač kada sausa.Jei pataikai išlaistyt prieš gerą lietų tada dar nieko,o jei pabūna kelias dienas karščiai tada menka nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...