Jump to content

Pievų ir ganyklų tręšimas


ricardaas

Recommended Posts

On 2019-03-03 at 23:51, azizas pranešimas:

idomu sejant zole kokias trasas galima su sejamaja iterpti ir ar tai apsimoka, ir kad nepakenkti zoles sekloms

 

turiu prasta ganykla,kada ir kaip ja geriau pagerint,ar pavasari isberta salietra nepakenks gyvuliams ir ar bus naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 18 valandų, mtzistas pranešimas:

Ar jau tręšiat pievas ir ganyklas npk  ar dar ne? 

Šiandien pirmą kartą tręšėm savo ūky. Nėra niekada trąšos gavę mūsų žolynai, dėjom NPK 16-16-16 ~ 150kg/ha. Nieko neišmanom ir nedaug susigaudom, o ir biudžetas mažas ir nežinom kokių rezultatų tikėtis. Ūkis mažas, vos išsilaiko, pašarų trūksta. Tik šiemet te atsibudom kad reiktu pradėti laukus judinti kaip nors. Vien samanos pas mus. Pravažiavau prieš barstymą su paprastom ekėčiom o tėvas užbarstė. Po pirmo pjovimo dar galvojam ką nors skysto užpurkšt. Patys nežinom ką daryt. Sakau tėvui, kad gal mažai 150kg/ha, bet ir pinigų nėr, nei aš pats ką žinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Šadbars pranešimas:

Šiandien pirmą kartą tręšėm savo ūky. Nėra niekada trąšos gavę mūsų žolynai, dėjom NPK 16-16-16 ~ 150kg/ha. Nieko neišmanom ir nedaug susigaudom, o ir biudžetas mažas ir nežinom kokių rezultatų tikėtis. Ūkis mažas, vos išsilaiko, pašarų trūksta. Tik šiemet te atsibudom kad reiktu pradėti laukus judinti kaip nors. Vien samanos pas mus. Pravažiavau prieš barstymą su paprastom ekėčiom o tėvas užbarstė. Po pirmo pjovimo dar galvojam ką nors skysto užpurkšt. Patys nežinom ką daryt. Sakau tėvui, kad gal mažai 150kg/ha, bet ir pinigų nėr, nei aš pats ką žinau...

Kai vegetuos salietros reikia, bet trest samanotus zolynus neapsimoka, reikia art ir set nauja zolia ir tada tresimai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Pienininkas pranešimas:

Kai vegetuos salietros reikia, bet trest samanotus zolynus neapsimoka, reikia art ir set nauja zolia ir tada tresimai 

Ta pati ir aš norejau parašyti .Beliko tik prideti kad prieš atsejant reiktu pasiziureti kaip reikalai su rūgštingu nes samanos  jau ši bei ta pasako

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir nesirinkti tos 16-16-16. Yra geresių ir pigesnių trąšų. Jeigu yra galimybių, atskirai pasirinkti lauką, padaryti naują įsėlį ir ten tik šienauti. Na jeigu ruduo sausas, galima paskutinę žolę ir nuganyti. Normos turėtų būti 200-300kg/ha. Tada pamatysi, kad vietoj 5-7 rulonų iš ha, byra 10-15.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, JCB pranešimas:

Ir nesirinkti tos 16-16-16. Yra geresių ir pigesnių trąšų. Jeigu yra galimybių, atskirai pasirinkti lauką, padaryti naują įsėlį ir ten tik šienauti. Na jeigu ruduo sausas, galima paskutinę žolę ir nuganyti. Normos turėtų būti 200-300kg/ha. Tada pamatysi, kad vietoj 5-7 rulonų iš ha, byra 10-15.

JSB. prašom pasidalinkite savo patirtimi apie geresnes ir pigesnes trašas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Šadbars pranešimas:

Šiandien pirmą kartą tręšėm savo ūky. Nėra niekada trąšos gavę mūsų žolynai, dėjom NPK 16-16-16 ~ 150kg/ha. Nieko neišmanom ir nedaug susigaudom, o ir biudžetas mažas ir nežinom kokių rezultatų tikėtis. Ūkis mažas, vos išsilaiko, pašarų trūksta. Tik šiemet te atsibudom kad reiktu pradėti laukus judinti kaip nors. Vien samanos pas mus. Pravažiavau prieš barstymą su paprastom ekėčiom o tėvas užbarstė. Po pirmo pjovimo dar galvojam ką nors skysto užpurkšt. Patys nežinom ką daryt. Sakau tėvui, kad gal mažai 150kg/ha, bet ir pinigų nėr, nei aš pats ką žinau...

As kelis metus pavasari isakedavau samanotus plotus ,siandien paziurejau jos vistiek auga ,ir kas idomiausia viena pavasari nutaikiau silta sausa ora jas visas isplesiau o saule isdziovino,sakiau nebus o jos vistiek auga :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 2 minutes , Andrew pranešimas:

Sveiki. Ka manote jeigu NPK, PK trasas atiduoti pievom is rudens ? Kai pavasariais krituliu mazai sunkiai tirpsta is rudens gal geresnis efektas butu ? 

alternatyva birioms galėtų būti ir skystos LYDERIO trąšos. Tada nelieka tirpumo problemos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , virgis807 pranešimas:

Kokios konkrečiai nes aprašymuose mini tik apie paskirti gruduniams augalams  But idomu isbandyti o gal pats esi bandes ?

ivesk i paieska google skystu trasu naudotojo vadovas, rasi pdf faila. as mastyciau apie 9-9-9, bet ju normos pievoms apie 400, tai cia koks pustonis ir apie 100 eur, biski brangokai. bet greiciausiai kitamet reiks pabandyti, nes vien skystu meslu pievu palaistymas neduoda naudos tiek, kiek noretusi. beje esu ir konkreciai vien kasu praejes apoe 200 ltr juostele, tai zoles buvo neblogai pernai metais. bet kiek esu skaites, vien azotonem trasom nelabai tikslinga tresti, rugstina dirvozemi, nepaima ju dideliu normu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, manttys pranešimas:

ivesk i paieska google skystu trasu naudotojo vadovas, rasi pdf faila. as mastyciau apie 9-9-9, bet ju normos pievoms apie 400, tai cia koks pustonis ir apie 100 eur, biski brangokai. bet greiciausiai kitamet reiks pabandyti, nes vien skystu meslu pievu palaistymas neduoda naudos tiek, kiek noretusi. beje esu ir konkreciai vien kasu praejes apoe 200 ltr juostele, tai zoles buvo neblogai pernai metais. bet kiek esu skaites, vien azotonem trasom nelabai tikslinga tresti, rugstina dirvozemi, nepaima ju dideliu normu

Ačiu uz atsakyma. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...