Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Plėšau dėl to,jog visi dirba į minusą pagal kalbas,o žemių neatlaisvėja,tai nėra taip blogai ir kam verkt. Sukišu pinigus atgal,nes moku paskolą už žemę ir dar koky gelžgalį nusiperku. Man neneša minuso,priešingai nei 80% ūkininkaujančių.

Reikia tau duoti vietoj 40 ha kokius 200 - mestum ta darba, sulystum i banka visai (nes mtzokai nugaisku per metus), tada sedetum ir verktum kodel as meciau gera darba.... Nera taip paprasta kaip atrodo, kuo didesnis plotai tuo atsiranda klausimas - 1 zmogaus mazai atlikti ta darba, o dvieju per daug, tada reikia nasesnes tehnikos, tada reikia daugiau uzdirbti, nes nasesnes tehnikos lizingui 200 ha mazai, tada reikia dar didesnes tehnikos ir dar kokiu 200 ha ir taip prarandamas saikas - dirbti reikia pagal pajegumus.

P.s. tavo hobis kai kam galvos skausmas - tamsta siulai po 200 nuomos uz ha, kai tuo tarpu aplinkiniai gal but ramiai moketu ir po 150 ir jiem sitas verslas ne hobis - o sumoketa didesne nuoma vienam greitu metu virsta i didesne visuotine. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nafik, man asmeniškai ,nereikia 200 ha ir tų problemų, geriau aš dirbsiu samdomą ir 60 ha žemės, tai nors jausiausi saugesnis , jei vienoj srity blogai, tai iš kitos pragyvensiu, susirgus nedarbingumo pašalpą gausiu ir t.t.Būtų gerai tik, kad tie kas pagal įsipareigojimus privalo plėsti ūkius, nekeltų žemės nuomos kainų ir , kad gamta nekvailiotų, nes dabar duota ant 5- 6 tonu ,o bus kokios 3....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , chefas pranešimas:

Nafik, man asmeniškai ,nereikia 200 ha ir tų problemų, geriau aš dirbu samdomą ir 60 ha žemės, tai nors jaučiuosi saugesnis , jei vienoj srity blogai, tai iš kitos pragyvenu. Būtų gerai tik, kad tie kas pagal įsipareigojimus privalo plėsti ūkius, nekeltų žemės nuomos kainų ir , kad gamta nekvailiotų.

pritariu,as dirbu 70ha ir pamainini darba,tai jau mastau gal isnuomoti ir dirbti normalu darba nesukant kiausu ,turint normalia vasara kai gali islekt pailset kaip baltas zmogus ,nes kuo toliau tuo labiau gamta kavilioja ir kvailios .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Reikia tau duoti vietoj 40 ha kokius 200 - mestum ta darba, sulystum i banka visai (nes mtzokai nugaisku per metus), tada sedetum ir verktum kodel as meciau gera darba.... Nera taip paprasta kaip atrodo, kuo didesnis plotai tuo atsiranda klausimas - 1 zmogaus mazai atlikti ta darba, o dvieju per daug, tada reikia nasesnes tehnikos, tada reikia daugiau uzdirbti, nes nasesnes tehnikos lizingui 200 ha mazai, tada reikia dar didesnes tehnikos ir dar kokiu 200 ha ir taip prarandamas saikas - dirbti reikia pagal pajegumus.

P.s. tavo hobis kai kam galvos skausmas - tamsta siulai po 200 nuomos uz ha, kai tuo tarpu aplinkiniai gal but ramiai moketu ir po 150 ir jiem sitas verslas ne hobis - o sumoketa didesne nuoma vienam greitu metu virsta i didesne visuotine. 

 

Iki 200ha niekas neplanuoja. Viso 80ha turėt ,kad dviese apsidirbt po darbo ir pilnos akys dviejų gerų mtz. Nuoma pas mus nuo 150 iki 250 ir taip,nešneku apie nuomos kėlimus. Visi šnekat mest,svajojat,bet dirbat ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, 123Efka pranešimas:

pritariu,as dirbu 70ha ir pamainini darba,tai jau mastau gal isnuomoti ir dirbti normalu darba nesukant kiausu ,turint normalia vasara kai gali islekt pailset kaip baltas zmogus ,nes kuo toliau tuo labiau gamta kavilioja ir kvailios .

As irgi tau pritariu, mesk ta zemes uki ir nuomok/parduok zeme tiem, kas is tikro ja dirba ir is to duona valgo. Visiems taip bus geriau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, chefas pranešimas:

Nafik, man asmeniškai ,nereikia 200 ha ir tų problemų, geriau aš dirbsiu samdomą ir 60 ha žemės, tai nors jausiausi saugesnis , jei vienoj srity blogai, tai iš kitos pragyvensiu, susirgus nedarbingumo pašalpą gausiu ir t.t.Būtų gerai tik, kad tie kas pagal įsipareigojimus privalo plėsti ūkius, nekeltų žemės nuomos kainų ir , kad gamta nekvailiotų, nes dabar duota ant 5- 6 tonu ,o bus kokios 3....

Aš dabar dirbu apie 45 tai dar kai jaunas svarstau du variantus, šiaip gyvenimo tikslas yra 150-200ha šeimos ūkis, o 2 variantas 50ha ūkis ir darbas įmonei agronomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Aš dabar dirbu apie 45 tai dar kai jaunas svarstau du variantus, šiaip gyvenimo tikslas yra 150-200ha šeimos ūkis, o 2 variantas 50ha ūkis ir darbas įmonei agronomu.

Turint galvoj tavo lokacija tai pirmo varianto tikslui pasiekti gali praeit daug laiko. Del konkurencijos turiu galvoj. Ar klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Garix pranešimas:

Juk nieko čia nepakeisim, prieš vėja nepapūsim. Esam vasariniu miežiu po 1t kūle, kai užėjo lietūs Iki rugsėjo, varpas nulaužė ir ant žemės gulėjo nukrite.

tai dar daug kūlei,esu iš 15 ha nei kilogramo :icon-eek: vat meteliai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Sauklys pranešimas:

Skelbiu.lt yra skelbimas Kauno rajone parduoda visa technika: Donai, pusantriniai, mtzokai... viskas postogais, priziureti, apdengti malonu ziuret. Kaip manot kodel issidrasko toks ukis vizualiai bent labai tvarkingas?

Nes dirbo su ruska technika, o jei rimtai tokiam ūkiui būtų pakakę 5-6 darbuotojų, bet neinvestavo, o prie dabartinių darbo jėgos kainų išlaikyt 20 burnų per didelė našta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Sauklys pranešimas:

Skelbiu.lt yra skelbimas Kauno rajone parduoda visa technika: Donai, pusantriniai, mtzokai... viskas postogais, priziureti, apdengti malonu ziuret. Kaip manot kodel issidrasko toks ukis vizualiai bent labai tvarkingas?

Speju neliko kam dyrbt jaunimas tik su nauja tehnika nori dyrbt rusiska jau ne tas lygis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...