Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

Savaitgalį nukūliau savo miežius, atrodė tikrai gražiai bet galutiniam rezultate apie 3,5-4 t tiktai. kai nuvešiu išpilt į elevatorių bus aiškiau. Veislė Meridian, pavasarį buvau nurašęs nes geltoni laukai buvo kaip prieš javapjūtę.  

IMG_20180630_175654.jpg

nuvežęs buvau mėginį i elevatorių, tai saikas tik 60,6, drėgmė 14, baltymų apie 13, krakmolo apie 60 kažkas. Kas, kad atrodė tankūs - grūdas svorio neturi ir viskas...

prieš 6 minutes , dirmukas pranešimas:

nuvežęs buvau mėginį i elevatorių, tai saikas tik 60,6, drėgmė 14, baltymų apie 13, krakmolo apie 60 kažkas. Kas, kad atrodė tankūs - grūdas svorio neturi ir viskas...

Tai dar pas tave didesnis LA savo straipsnį rašė, kad pas juos 57 ir tipo panašus kaip pernai.

prieš 34 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Tai dar pas tave didesnis LA savo straipsnį rašė, kad pas juos 57 ir tipo panašus kaip pernai.

pernai buvo apie 70, bent jau maniškių svoris. o prieš 2 ar 3 metus esam vežę tokio pat saiko kaip ir kviečius, virs 80. šiemet sausra padarė savo...

prieš 20 minutes , dirmukas pranešimas:

pernai buvo apie 70, bent jau maniškių svoris. o prieš 2 ar 3 metus esam vežę tokio pat saiko kaip ir kviečius, virs 80. šiemet sausra padarė savo...

Nu jo tada žieminiai daug daugiau svert turi vadinasi nei vasariniai.

Prieš 13 valandų, dirmukas pranešimas:

Gal apie vasarinius miezius kalbi?

prieš 51 minutes , Karsonas pranešimas:

Maciau jau kviečių pakultų, saviskius ziuriu ir galima bus pradėti po kelių dienų imt...

Aha aš ir skaičiau LA straipsnį , kad jau atvežė  dar pusė velnio saikas , glitimo labai daug ir baltymų, nes saulės daug buvo.

prieš 29 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Kolegos purskia rondapu ada , sako prabrauki ranka ir byra lauk kvieciai, nori greitesnes brandos ir greitesnes pjuties nepatiriant nuostoliu. Bet ar tikrai rondaps pagreitins ir taip nurudusius kviecius?

kolegos turbūt pamiršta kad po purškimo reikia 20 parų laukti

prieš 13 minutes , dzipas pranešimas:

Pabandem z miezius, daug zaliu ir nedabrendusiu, nudziuveliams akuotai nenori luzti. Bendra dregme isvalius 16. Lauksim savaite.

Nebludyk ir nevyk Dievo i medi, o tik kulk juos. Ar tau labai cia didele dregme? Kai praeis koks skvalas tai tada kitaip kalbesi.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti