Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 17 valandų, EvaldasC pranešimas:

Ka siulot daryti su tokiais medziotojais? Kuriem kelias visur kur keturatis eina??? :icon-sad: draugiskai susitart neina.

13ED1226-8F53-4C62-8CC3-3C025DC15A47.jpeg

D2B28AE9-1420-4212-9DE5-27F36E3E70A9.jpeg

933A407A-64BD-4F0D-A210-5F07D39F1989.jpeg

pradėk nuo to tavo žemė ar nuomota jei nuomota gali būti kad bokšto statyba suderinta yra su sąvininku jei ne gali paprašyti kad jie nuo sklypo ji nusineštu.išvažinėti pasėliai tai jau komisijos darbas aišku reikia pirma išsiaiškinti ar tavo pasėlis nėra pasėtas ant visiems priklausančio lauko keliuko. ribas gali regia lt pasižiūrėti.Iš praktikos kiek aš esu su tuom susidures jei medžiotojai būna neteisus dažniausiai viska susitvarko gražiuoju ir stala nukrauna ir kompensuoja ir saugo kad kiti taip nesielgtu.reikia stengtis jei galima gyventi draugiškai nuo to priklauso gyvenimo trukmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kviečių neglifosavau.Tai ,,Edvinas,,manau bus kuliamas po kokia 10d.Tas lietus,jeigu bus proto ribose,bus tik į gerą dėl visiško kviečių prinokimo.

O kas liečia medžiotojus,tai buvo ir man prieš kelis metus pavažinėje.Tai pasiūlėm surinkt šautuvus,vamzdžius užlankstyt,o buožias į subinę sukišt,kad nė klinikose neištrauktų.

Iš teisinės pusės.Tai matomai yra kaip irgi juos paspaust.Dabar prieš kelias dienas,giminaitis gretimam būrelyje medžioja,tai šernai kažkokiam pienininkui prakniso pieva.Taip sakė neblogai.Tai to pienininko dukra,ar kažkas panašaus,yra kažkokia ahujiena teisininkė.Finalas,20 medžiotojų su grėbliukais 4 val.pieva lygino.Net su traktorium negalėjo tie įvažiuot.Va kaip būna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Egida pranešimas:

Kviečių neglifosavau.Tai ,,Edvinas,,manau bus kuliamas po kokia 10d.Tas lietus,jeigu bus proto ribose,bus tik į gerą dėl visiško kviečių prinokimo.

O kas liečia medžiotojus,tai buvo ir man prieš kelis metus pavažinėje.Tai pasiūlėm surinkt šautuvus,vamzdžius užlankstyt,o buožias į subinę sukišt,kad nė klinikose neištrauktų.

Iš teisinės pusės.Tai matomai yra kaip irgi juos paspaust.Dabar prieš kelias dienas,giminaitis gretimam būrelyje medžioja,tai šernai kažkokiam pienininkui prakniso pieva.Taip sakė neblogai.Tai to pienininko dukra,ar kažkas panašaus,yra kažkokia ahujiena teisininkė.Finalas,20 medžiotojų su grėbliukais 4 val.pieva lygino.Net su traktorium negalėjo tie įvažiuot.Va kaip būna.

Papasakok bobutei :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Egk100 pranešimas:

Papasakok bobutei :)

Ką pasakot bobutei.Veiksmas vyko Raseinių raj.Nebent man tas medžiotojas melavo.

O šiaip tai esu dar girdėjas,kad keli ūkininkams savivaldybė paskaičiavo žalą,būrelis mokėt nenorėjo.Tuomet kreipėsi į teismą.Kai bandė būrelio šulai visokie ignoruoti teismo sprendimą,tai pasirodė kad būrelis gali būti parduodamas iš varžytinių.Staigiai sakė žalą atmokėjo.Kiek tiesos,nežinau.Taip girdėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Egida pranešimas:

Ką pasakot bobutei.Veiksmas vyko Raseinių raj.Nebent man tas medžiotojas melavo.

O šiaip tai esu dar girdėjas,kad keli ūkininkams savivaldybė paskaičiavo žalą,būrelis mokėt nenorėjo.Tuomet kreipėsi į teismą.Kai bandė būrelio šulai visokie ignoruoti teismo sprendimą,tai pasirodė kad būrelis gali būti parduodamas iš varžytinių.Staigiai sakė žalą atmokėjo.Kiek tiesos,nežinau.Taip girdėjau

na išvaržyti vargu ar pavyks nes dažnas MB neturi jokio turto tik apytušte kasą.Bet kad tokį būrelį galima išformuoti ir medž.plotus paskelbti laisvais tai tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , urbonas10 pranešimas:

na jei būtų dabar rugsėjo pirmos dienos, tai suprasčiau, bet liepos viduriui tai keistas klausimas kiek nukūlėt.

SIEmet rugsejo pirma sis klausimas nebebus aktualus. Viskas bus senai nupjauta , suskusta,  suarta  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...