Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 48 minutes , gerasukis pranešimas:

O po jų ateis ir tavo eilė... Ir kur gi visi bežemiai pasidės, kai samdomus darbuotojus pakeičia kompai ar automatizuotos linijos ar net bobcat'ai? O moderniems augalinkystės ūkiams užtenka vos saujelės darbuotojų apdirbi tūkstančiais ha. Iš kieno kišenės išmaitinsim tą bedarbių armiją? Žmogus turintis bent kelis ha ar kelias karves savaime yra gėris ir dažnu atveju pašalpos neprašo, o priešingai moka mokesčius. Nes darbar žiūrima kaip iš jo nup..st tą paskutinį žemės gabaliuką ir geriausiai, kad jis pats tiesiog išnyktų.  Vietos po saule turi visiem užtekti.

Čia taikiau asmeniškai pukuotukui kai iš nelaimės dar juokiamasi. Maži smulkūs ūkeliai man netrukdo kaip tik gerai kaimai dar neišnyks gyvumo dar bus kol bus kas užsiima.

Aplink joniški pagrinde like tik pupos. Bėda ta kad nukūlus ražienoj vanduo guli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Uzklijuoja grudinio elevatoriaus perejima i sraige. Simtas metru ir stop. Nebent kai pasaltu, bet kur det tokius . Samagono ir to neisvirsi, apakt gali

Mano kvieciai vasariniai panasiai, nemeginai kalbet su agrojavais gal iskistum, nes nelabai suka galvos del sudigimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , simasd pranešimas:

Mano kvieciai vasariniai panasiai, nemeginai kalbet su agrojavais gal iskistum, nes nelabai suka galvos del sudigimo.

Jau geriau i Kurana vezt, bet be sansu pjaut. Sakiau paliksiu pabandimui. Kvieciukai  kaimynui be problemu ejos pjaut. Biski kita kultura

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , pukotukas pranešimas:

ir dar kazkas cia man asmeniskai taiko kad juokauju is tokiu dalyku o ka ar verkti kitaip bus  yra kaip yra kitaip nebus  ka eikiti kartis  gerti pradekite zmonas isvykite  is namu ir taip toliau bet nuo to gamta pyst ir nepasikeis  supraskite ta pries motule gamta nepakriusi

Tai cia aisku jau senai, kad mes esam nuo gamtos priklausomi. Nieko naujo nepasakei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , tadasg pranešimas:

Įdomus mąstymas tokių ūkininkų. Aš su 400ha turiu džiovyklą ir kelis bokštus bei galvoju kad per mažai vietos turiu, o čia su tokiu plotu.. Dar nesuskaičiavau, bet manau kad per šiuos du metus man džiovykla atsipirko arba beveik atsipirko.

Jei taip teigi tai tada tikriausiai turi vieną kombainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...