Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Bauer pranešimas:

Pas mus aplinkui dar tik žieminiai miežiai nukulti ir kas džiovyklas turi po truputį kūlasi rapsus ~20 drėgmės. Jei orai leis tik kitos savaitės antroj pusėj prasidės masinis rapsų pjovimas, o po to ir visa kita.

na pas mus rapsas minerva nors ir setas rugpjucio 27 rugsejo 3 dienomis bet vistiek jau eina kulti.dregme apie 9-10 sukasi o derlingumas apie 4 tonas.kolkas sunku pasakyti.lietuvos tiek kad perspjaut gali o skirtumai didziuliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, Vilius pranešimas:

Juokas juokais pas mus aplinkui dar tik i žieminius miežius pradėjo lyst su kombainais. Rapsam dar iki 10d truksta. 

Bandziau pries pora dienu savo zieminius miezius 24 dregme  buvau nusiteikes liepos pirmoje puseje kad nusikulsiu bet planai koreguojasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 minutes ago, Bauer pranešimas:

Pabandžiau ir aš Mercedesą, tai drėgmės 11,5, bet lietus jau išvaikė, biškį virš hektaro spėjau nurėžt, kokios 5 tonos pribiro, tai iš hektaro bunkerinio 4 tonos turėtų išeit. Ech, su tiek drėgmės reikėjo jau vakar vakare važiuot, nesitikėjau, kad taip greit džiūs.

Bandysim ir mes mersa nukult rytoj jeigu tik duod oras. Vejo nelabai yra o pripylr neblogai.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Bauer pranešimas:

Pabandžiau ir aš Mercedesą, tai drėgmės 11,5, bet lietus jau išvaikė, biškį virš hektaro spėjau nurėžt, kokios 5 tonos pribiro, tai iš hektaro bunkerinio 4 tonos turėtų išeit. Ech, su tiek drėgmės reikėjo jau vakar vakare važiuot, nesitikėjau, kad taip greit džiūs.

Mane ir išvijo, šiaip dulka gerai, drėgnomačio neturiu byra tai ir pas mane kažkas tarp 3-4t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...