Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Pasakyk ka nors naujo.

Magnifikas tik apie septynias tempia.Skagenas pus dešimtos po kol kas.Drėgmė per para tik pora proc pakrito.Siandien i kvietrugius bandysme grizti.Gal jau sausi bus.

Superiniai derliai!!! Cia gal derlingieji Lietuvos rajonai Pakrujis ir t.t.? Man 7 ir tai jau kosmosas , vaikstau pasputes tipo moku uzauginti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Superiniai derliai!!! Cia gal derlingieji Lietuvos rajonai Pakrujis ir t.t.? Man 7 ir tai jau kosmosas , vaikstau pasputes tipo moku uzauginti.

Nestebuklingas tas rajonas .Pamiršau paminėti kad čia bruto drėgmės vidurkis vakar apie 20 sukos.Kvietrugiu puse nukules apie aštuonias bunkerines po kol kas.Drėgmė šendien pabandžius 25 rodo.Persimetėm i kviečius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali papasakot ka nors placiau apie kritimu skaiciu? Man idomu kodel ne visuose elevatoriuose is laboranciu gaunamuose sverimo aktuose jis buna irasytas, nors yra vienas is rodikliu reikalingu nustatyti kvieciu klase. Pvz vezu i viena elevatoriu ten jis isvis nerasomas i ta akta ir as net nezinau koks jis yra, o tuos pacius grudus nuvezus i kita elevatoriu jis jau tampa esminiu rodikliu sprendzianciu klase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali papasakot ka nors placiau apie kritimu skaiciu? Man idomu kodel ne visuose elevatoriuose is laboranciu gaunamuose sverimo aktuose jis buna irasytas, nors yra vienas is rodikliu reikalingu nustatyti kvieciu klase. Pvz vezu i viena elevatoriu ten jis isvis nerasomas i ta akta ir as net nezinau koks jis yra, o tuos pacius grudus nuvezus i kita elevatoriu jis jau tampa esminiu rodikliu sprendzianciu klase

Jei tas subjektas kviecius naudos pasariakui,kruopu gamybai -tai jam dzindzilin , jei subjektas mals miltus bulkai ,duonai,pyragui-jam tas svarbu. .senai tokie metai buvo .dar buna sudygsta varpuose   :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali papasakot ka nors placiau apie kritimu skaiciu? Man idomu kodel ne visuose elevatoriuose is laboranciu gaunamuose sverimo aktuose jis buna irasytas, nors yra vienas is rodikliu reikalingu nustatyti kvieciu klase. Pvz vezu i viena elevatoriu ten jis isvis nerasomas i ta akta ir as net nezinau koks jis yra, o tuos pacius grudus nuvezus i kita elevatoriu jis jau tampa esminiu rodikliu sprendzianciu klase

Pernai kritimo nedarem, siemet be isimciu visom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tas subjektas kviecius naudos pasariakui,kruopu gamybai -tai jam dzindzilin , jei subjektas mals miltus bulkai ,duonai,pyragui-jam tas svarbu. :icon-rolleyes:

Nuvezus pas viena subjekta jis duoda trecia klase, bet niekur neparaso kritimo skaiciaus, nuvezus tuos pacius grudus kitam subjektui pas ji visi rodikliai tokie pat, bet jis dar nesako kad cia trecia klase, sako mums dar reikia kritimo skaiciu nustatyt kad zinotumem ar cia bus trecia klase ar gal tik pasariniai, tai as ir nesuprantu ar gali taip but kad tie pirmieji net nenustatineja to kritimo, nors jie tikrai ne pasarams juos perka. Gal greiciau jie tik del saves ta kritima patikrina kad nebutu pasarekas o man jau neuzraso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...