Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prognozes žiūriu kas pusvalandį ir gismeteo ką tik atsirado kažkokia prošvaisa nuo 18d.. Nors tas gismeteo nulio vertas, bet viltis durnių motina...

 

Gismeteo iš viso net nežiūrėk ir nesibalamutink sau galvos, nes ten paistalai kažkokie nieko bendro neturintys su realybe.

Meteo lt reikia žiūrėti ką rodo skaitmeninė prognozė artimiausiom valandom, lyginti su radaro informacija ir taip daug maž galima orientuotis bus kulimui sąlygos tą dien ar ne. Tolimesnės prognozės bent 3 dienom irgi jų geriausios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas saiko svoris kai kazkokia nesamone. Kvieciai: baltymai 15,1; glitimas 32,6, o hektolitro mase 70 ir 4 klase. Dregme 21. Bet kas idomiausia tai visi pilam i ta pacia kruva, pvz 1 klase kartu su 4...

kad į tą pačią duobę pilama tai nebūtinai į tą patį tašką nueina :) nežinau koks idiotas gerus grūdus piltų į pašariaką arba atvirkščiai, norėtu krovinį išsikrauti nes nepatempia kokybė kontrakto. Su kokybe yra bėdų, bus metai prasti ir supirkėjam, kurie parsidavė ektra ar 2 kl, o nesupirks reikalingo kiekio, nes tiesiog nėr kokybės. Tai čia reikia išvis tikėtis, kad trečių šalių piliečiai tą pašariaką ims, nes jei eksportas strigtų, klausimas kas išvis tuos grūdus pirktų.. na, bet gal yra ir mažiau nukentėjusių regionų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad į tą pačią duobę pilama tai nebūtinai į tą patį tašką nueina :) nežinau koks idiotas gerus grūdus piltų į pašariaką arba atvirkščiai, norėtu krovinį išsikrauti nes nepatempia kokybė kontrakto. Su kokybe yra bėdų, bus metai prasti ir supirkėjam, kurie parsidavė ektra ar 2 kl, o nesupirks reikalingo kiekio, nes tiesiog nėr kokybės. Tai čia reikia išvis tikėtis, kad trečių šalių piliečiai tą pašariaką ims, nes jei eksportas strigtų, klausimas kas išvis tuos grūdus pirktų.. na, bet gal yra ir mažiau nukentėjusių regionų

Kodel sakai kad nera kokybes? As manau kad ji yra, bet del to kad dregni nera saiko svorio. Jie isdziovina ir maziausiai pakils per klase, o dar palaikius pasidarys 2 klase ir jiems super. Man pikta yra tik tiek, kad mes susimokam uz dziovinima, o jie gauna gera klase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel sakai kad nera kokybes? As manau kad ji yra, bet del to kad dregni nera saiko svorio. Jie isdziovina ir maziausiai pakils per klase, o dar palaikius pasidarys 2 klase ir jiems super. Man pikta yra tik tiek, kad mes susimokam uz dziovinima, o jie gauna gera klase.

paskaityk mano postą puslapio viršuje. Saiko svorį įtakoja drėgmė, bet klasės drėgmė neįtakoja. T.y. drėgnesniems javams infratechas pritaiko korekcijas. Dvi laborantes man tą patį šiande pasakė. Neturiu pagrindo jom netikėt, nes klausiau kolegiškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaityk mano postą puslapio viršuje. Saiko svorį įtakoja drėgmė, bet klasės drėgmė neįtakoja. T.y. drėgnesniems javams infratechas pritaiko korekcijas. Dvi laborantes man tą patį šiande pasakė. Neturiu pagrindo jom netikėt, nes klausiau kolegiškai

Tada tu teisus, bet siandien laboratorijoje maciau kai tai dare su kazkokiu cilindru tik, be infratecho saiko svori. Is to paties lauko vezem i skirtingas firmas, rytoj paziuresiu ar yra skirtumas tarp kontoru laboratoriju ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada tu teisus, bet siandien laboratorijoje maciau kai tai dare su kazkokiu cilindru tik, be infratecho saiko svori. Is to paties lauko vezem i skirtingas firmas, rytoj paziuresiu ar yra skirtumas tarp kontoru laboratoriju ar ne.

berods kestox teiravos dėl to, tai aš pasidomėjau. Bet jeigu 1 proc drėgmes masė kinta 0.3, tai čia nėra labai didelė korekcija išties. Kode nėra saiko, čia jau kitas klausimas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tie supirkejai pralos kurie tiekia mums sekla, trasas, technika, kura? :) del klases, maisot vas. kviecius su zieminiais ir turite klase (cia bent teoriskai taip turetu buti pagal parametrus). supirkejams reikia uzsidirbti ir jie niekada nebus ukininku draugai, kad ir kaip stengtusi tai rodyti... Tuo paciu kaip ir karbauskis neatstovauja Lietuvos ukininku:)) truktu jiems grudu tai mazintu dziovinimo bei valymo kainas... Klases? Kokios klases jei extra i pasara ima? Prisiminus 7_10 metu atgal, paziurejus i grudo 'dydu',buvo galima ganetinai tiksliai klase atspeti.. . Siais metais' mazieji' zaidejai nesitikekite aukstu klasiu... Nes 'buvo lietus' tai tiesiog neimanoma... Geriausiai tai pasimato vezant ankstyvo kulimo grudus is aruodo... Pries lietu-extra, po lietaus - 2:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...