Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

O is rudens galima arti pieva jeigu einamaisiais metais buvo deklaruota pieva, ar laukt pavasario, nes kitaip gali buti sankcijos?

tai nesvarbu kada tu suarsi pavasari ar rudeni, svarbu ka uždeklaruosi kitais metais. O dėl šiu deklaracijos metu tai tikrai dabar jau gali arti , nes kaip pavizdys buvo uždeklaruoti kviečiai, o dabar jau auga rapsas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

įdomu, pareiškėjams apsodinusiems DG mišku ar tektu atstatyt pievų plotą. Kur tas pievas atstatys jai visas žemes miškais paleido ir paramas suvalgė bei įsipareigojo. Ką manot gudrus kurmiai ,kas bus priverstas savo ariamas žemes pievom paleist . Mus kraštuos vienu metu sofiinei gan masiškai ąžuolynus sodino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

dar cia kazkokia nma aiskins arti ar nearti savo zeme 

net juokinga-suarus reiks atstayti daugiamete pieva-tai suarus atstatysiu i nauja pieva jei reiks, jei ne bus kazkas kito....

ir isvis, koks skirtumas ka deklaruosi-sansai kad praslysi dideli-va as i jaunus ejau kelis metus negalejau deklaruoti nes tokios taisykles buvo-tai kazkoks nezinomas dede pora metu is eiles mano zemeje"ziemini rapsa" "augino", o kai as deklaruot nuejau net nustebau:) Idomu kiek tokiu kurie pasinaudojo tai kad jaunieji ukinikai negalejo deklaruoti zemes, ir kam ta taisykle buvo reikalinga?

is viso nma yra pievu pieva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

O kur yra teisybė, kad aš prieš 2 metus apariau pievas, tai man reiks atstatyti. O tas, kas atsisakė gyvulių prieš 3 ar 4 metus ir suarė visas pievas, tai jam nereikia? O tie kurie išvis pievų neturi, vien augalininkyste užsiima, tai jiems išvis nieko nereikia? Tai tipo tas kuris varo juodai tik javus, jam nereikia prisidėti prie šito? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Planetarke pranešimas:

O kur yra teisybė, kad aš prieš 2 metus apariau pievas, tai man reiks atstatyti. O tas, kas atsisakė gyvulių prieš 3 ar 4 metus ir suarė visas pievas, tai jam nereikia? O tie kurie išvis pievų neturi, vien augalininkyste užsiima, tai jiems išvis nieko nereikia? Tai tipo tas kuris varo juodai tik javus, jam nereikia prisidėti prie šito? 

grūdininkams daugiamečių pievų nėra tikslo laikyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Planetarke pranešimas:

Čia ne argumentas, kodėl nėra lygybės. Daug ko buvo galima nedaryti, jei būtų žinota.

Grūdininkai visada turejo javus, o gyvuliu augintojai turejo pievų ir tik keli metai aria viską nuo pradžių. 
tas klausimas mane liečia asmeniskai, visi auglininkystes plotai iš po daugiamečių pievų… nu bus įdomiai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ramas 1 pranešimas:

Kolegos pasiruose suarti ziemini rapsa ar z kviecius? Pasirodo iki sekancio deklaravimo ,kas suare reiks atseti , pranesti ,pateikti irodyma ,kad atseta.

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/ukininkai-privales-atkurti-uzartas-pievas/38667

įdomiausia kokios bus fin. sankcijos už to nepadarymą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ramas 1 pranešimas:

Kolegos pasiruose suarti ziemini rapsa ar z kviecius? Pasirodo iki sekancio deklaravimo ,kas suare reiks atseti , pranesti ,pateikti irodyma ,kad atseta.

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/ukininkai-privales-atkurti-uzartas-pievas/38667

Galima kitame sklype atkurti, na nebent visus sklypus apsėjot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra mano galva parivažiavom iki to kad arba gaminkit ko reikia ir žema kaina arba mums jūsų grūdai nebereikalingi. Kiek stebiu žiniasklaidoje yra minima kad pievas išarė tie kuriems neapsimokėjo gaminti piena arba mėsa ir pasuko link pelningesnės šakos- grūdų. Viskas pabrango tik ne mūsų produkcija, jau net gūdus augint bus ne visada pelninga, o ka kalbėt apie piena ir mėsa. Kol kas kiek politika juda su tokiu supratimu manau daug kas trauksis iš žemės ūkio, o ypač taip "ginami" smulkūs ir vidutiniai ūkiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , vyttas pranešimas:

Chebra mano galva parivažiavom iki to kad arba gaminkit ko reikia ir žema kaina arba mums jūsų grūdai nebereikalingi. Kiek stebiu žiniasklaidoje yra minima kad pievas išarė tie kuriems neapsimokėjo gaminti piena arba mėsa ir pasuko link pelningesnės šakos- grūdų. Viskas pabrango tik ne mūsų produkcija, jau net gūdus augint bus ne visada pelninga, o ka kalbėt apie piena ir mėsa. Kol kas kiek politika juda su tokiu supratimu manau daug kas trauksis iš žemės ūkio, o ypač taip "ginami" smulkūs ir vidutiniai ūkiai...

Idomiausia tai,kad jei laikei teliuką,bet pamatei kad nepamoka,nutarei pasėt rapsą.Ne berneli,auginsi ir toliau teliuką,o tas kur visad augino rapsą,ir toliau sėkmingai augins.Jis pievų gi neturėjo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...