Jump to content

Valgomasis sausmedis


mt 205

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Šiemet pasodinau 4 krūmus .Vieną pirkau Lenkijoj Bialystoke (buvom nulėkę apsipirk) Balandį. Kai pasidomėjau kas per augalas supratau kad reikia dar mažiausiai 2 augalų . Dar tris nupirkau Moki-veži šitie pasirodė gal trimečiai.

Tik  pasodinęs pastebėjau kad jau su uogom. Noksta labai greitai skonis rūgštokas, panašus į kiškiakopūsčių. Ar toks ir turi būti? O gal vėliau bus saldesnės ? Na ir nedidelės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 10 mėnesių...
On 2017-04-27 at 12:01, Melsvauogis pranešimas:

Sveiki visi besidomintys Melsvauogiu sausmedziu, mes jau treji metai kaip auginame siu uogu plantacija ir tikrai nesigailim, nes tai tikrai nuostabios uogos.

o gal galima placiau ,kaip sodinti ,kaip paruosti dirva,pirma karta matau ,taip pat kaip silauoges ar ,kitokia technalogja,dekoju is anksto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi šiemet pasisodinsiu porą sausmedžių. Jų didžiausias pliusas, kad jų uogos pačios ankstyviausios. Dar pliusas, kad augalas gana nereiklus, nelabai kenkėjai puola, uogos gana sveikos, nors ne pačios skaniausios. Jei tuo pačiu metu būtų šilauogių ir sausmedžio uogų, tai spėju, kad visi pasirinktų valgyti šilauoges.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 3/1/2018 at 07:48, ekologas pranešimas:

o kokia sausmedžių kaina?

Atsakau į šilauogių temoje Ekologo užduotą klausimą. Ekologe, aš savo žinutėse dažnai įdedu nuorodas, jos tekste išskirtos mėlyna spalva. Va mano žinutėje aukščiau yra įdėtos dvi nuorodos, kurios susietos su žodžiais "visur" ir "ten pat". Užvesk ant tų žodžių toje žinutėje rodyklę ir paspausk - tau atsidarys nuorodos su atsakymais į tavo klausimus. Parašiau taip smulkiai, nes matau, kad nesinaudoji tokiomis įdėtomis nuorodomis ir klausi iš naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...