Jump to content

Diskinis skutiklis Staltech


Juozukas

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...
  • po 1 metų...
On 2020-03-02 at 18:11, DariusDzukas pranešimas:

sveiki, ar dar yra pardavime si STALTECH pakaba sejamajai? Domintu

butų rolmako diskinio skutiko prikabinamo pakaba sėjamajai,jei sėjamaja naują pristatys laiku,tai kovo gale pardavinėsiu,jei domina ir tiktų rašyk į pm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
prieš 11 minutes , Juozukas pranešimas:

Gal kam buve, staltech 4m guminis volas dirbant greiciau nei 9km/h sokinet pradeda, reguliavau visaip ir niekas nesigauna :/

O gal pamėginti gylio reguliavimo kaisčius sukišti taip kad neturėtu laisvumo volas,nors man irgi taip buvo bet liktais greičiau važuojant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , dvidas pranešimas:

O gal pamėginti gylio reguliavimo kaisčius sukišti taip kad neturėtu laisvumo volas,nors man irgi taip buvo bet liktais greičiau važuojant

Kiek pastebėjau maniškis pradeda šokinėti kai antra eile disku gauna didele mase žemių. Tai su centrine trauke eina išspręst šią problemą. P.s pas mane vamzdinis volas 3.5m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Audrius08 pranešimas:

Kiek pastebėjau maniškis pradeda šokinėti kai antra eile disku gauna didele mase žemių. Tai su centrine trauke eina išspręst šią problemą. P.s pas mane vamzdinis volas 3.5m

Greičiausiai bėda kad mazas atstumas tarp eilių .Dabar turiu lenkiška lemken kopija tai tarpas tarp eiliu apie 1 metra ,plius šukos prie abiejų eilių ,tai važiuoji kokiu nori greičiu ir jokio bangavimo,volas irgi vamzdinis.bandžiau iki 18

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , dvidas pranešimas:

Greičiausiai bėda kad mazas atstumas tarp eilių .Dabar turiu lenkiška lemken kopija tai tarpas tarp eiliu apie 1 metra ,plius šukos prie abiejų eilių ,tai važiuoji kokiu nori greičiu ir jokio bangavimo,volas irgi vamzdinis.bandžiau iki 18

Su 3m staltechu ir hidrauline trauke, bėdų nėra iki 17greičio, buvę kad pradeda gaudyti ir prie 14, pasireguliuoji ir toliau varai. O su paprasta trauke juk neprilaipiosi tiek, tai ir šokinėji žmogus 10greičiu. Nėra tobulas skutikas, nors tokių nėra, bet yra vaistų tam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...