Jump to content

Diskinis skutiklis Staltech


Juozukas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

romako turiu 4 metus pradejo guolej byreti guminio volo valituvai prastai padaryti jau visi diskai keiciami 4 metru mano diskai 4mm storio o vaderio horso 6mm storio tai tie romako todel greit sudilo

kieno diskai gamybos? Italų? tai ri kaina ne vederio matomai mokėjai..Staltecho tai Itališki diskai...aišku dyla bet pakenčiamai sakyciau tik guminio volo valytuvai nesąmoningi  sudilo per porą metų nors skutimo tai nera daug..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai su 5 metru staltechu del sokinejimo nera jokiu problemu nuleidus važiuokle. Bet yra kita problema, kai tik šlapiau kiša antra eile disku

tas pats su kuo kimšimu (4m) tai keliems diskam privirinau ant kojos metalo kad valytu kita diska...lyg geriau ..nors dorai dar nebandžiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai su 5 metru staltechu del sokinejimo nera jokiu problemu nuleidus važiuokle. Bet yra kita problema, kai tik šlapiau kiša antra eile disku

Pabandyk pirma disku eile leisti sekliau pora cm uz antra. Kai perdaug purios zemes su siaudu mase, diskai sunkiai beprasisuka ir stumia zemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nz kaip pas kitus bet siandien vaziuot teko pro kaimyno lauka kuris buvo skustas lemken rubin 9 - 5 metru tempemu su guminiu volu
zodziu tragedija, greiciau kaip 6 km/h nepavaziuosi o tai uzsikratyt galima visas laukas kalniukais sustumtas, issibangaves matosi kaip volas ar striges, nu toks vaizdas kad sokinejas tas skutikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskai skonio reikalas - 61 diskams reikės didesnio arklio, sąlyginai darys didesnius grumstus (teorija tokia, o kaip praktikoje neaišku). Savąjį pirkau su 51 diskais pabirų daiginimui. Jei yra galimybė, užsisakyčiau atmušimo akėtėles po kiekvienos diskų eilės. Ir aš savąjį nupirkau su prikabinimu į kilpą, o ne į šlaunis. Taip jis nedaužo šlaunų, stovi visą laiką kietai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...