Jump to content

Dujų baliono pjovimas


RingaudasS

Recommended Posts

neseniai pas pazystama svarscika vienas veikejas atitempe dusimtine backa sako isploviau isvaliau jei gali ivirink kraniuka

tas tik kistelejo kempa ir p...t

kempas neberemontuojamas rankos kruvinos is backos nieko neliko 

klausia tai su kuo tu plovei:

kaip tai su kuo buvo tepaluota tai su benzinu ploviau  :icon-mrgreen:

o seip tai youtube visagalis  :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra noras padaryti šašlykinę iš dujų baliono. Klausimas tiktai, kaip saugiai jį perpjauti, kad neliktų trafaretas ant sienos? Pasidalinkite patirtimi. :)

Asmeniskai kazkada sprogo rezako slangos rankose ,nes buvo sumaisytos slangos deguonies su dujom apkeiciau ir neprapuciau -kai rove vatinka is kart atsagste --- nuo to karto pries uzsikurdamas rezaka einu ranku plauti su muilu -atsisedu pamastau ir tik tada uzsikuriu ;) net instruktaza paskaitineju karts nuo karto... tokiu dalyku vengiu naftos produktu talpu pjaustymas .. bet teko kazkada- tai vandens pripyliau sklidina ir kad net begtu lauk ir tada pjoviau .. siaip rizika jei yra ertme tuscia ji visada bus su garais
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkada iš dujų baliono gaminau kompresoriaus resiverį. Dujų likučius išgarinau suspaustu oru, tiesa balionas buvo automobilinis ir turėjo plačią gerklę. O iš buitinio dujas geriausiai varyti turbūt vandeniu. Pripylus pilną vandens, dujų likučius jis ištums lauk. Tik reikėtų pilti išukus ventilį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkada iš dujų baliono gaminau kompresoriaus resiverį. Dujų likučius išgarinau suspaustu oru, tiesa balionas buvo automobilinis ir turėjo plačią gerklę. O iš buitinio dujas geriausiai varyti turbūt vandeniu. Pripylus pilną vandens, dujų likučius jis ištums lauk. Tik reikėtų pilti išukus ventilį.

Neišstums, skystos dujos sunkesnės už vandenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš mašininio išimi plūdę, nušnypščia, atrodo, kad jau tuščias. O paspyrus prasideda visas įdomumas, kai balionas pasiverčia ir pasipila skystimas.

Gali paklaust pas ex draugą daktarėli :)

 

Tas tai teisybė, kol viskas išsigaruoja reikia pažaisti šiek tiek. O pas kokį čia ex draugą man pasiklausti ? Gal kokius kontaktus to draugo turi ?

 

O jei pagal taisykles, tai balioną ištuštinti reikia vandens garu. Tas pats galioja ir kuro bakams, talpoms ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tai teisybė, kol viskas išsigaruoja reikia pažaisti šiek tiek. O pas kokį čia ex draugą man pasiklausti ? Gal kokius kontaktus to draugo turi ?

 

O jei pagal taisykles, tai balioną ištuštinti reikia vandens garu. Tas pats galioja ir kuro bakams, talpoms ir t.t.

Turėtum ir pats turėt, nuo to laiko kai mokykloj vienam suole sėdėjot. Jei neturi, tai mano paraše nuoroda yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Ricardaardai- pernai rudenį savo galvijam padariau girdyklas iš 200l talpos statinių kuriuose buvo laikomas dyz.kuras. Viršu nupjoviau, po to su karcheriu ploviau, pyliau fairy, bandžiau sienelias trinti su chemija kuria rankas plaunu :D po visko vėl ploviau kol vanduo iš bačkų nebebuvo riebalinas, atrodo jau vanduo švarus išbega, bet užuodžiau dyz kvapa, tačiau po sav kvapas dingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ne benzinas ir ne dujos, ne taip dar lengva uždegti

Taip geriau nedarykit,bu skaitysim nelaimese kad sprogo ir t.t .....

naftos produktai garuoja -garai susimaise su deguonimi    sprogus misinys   ...

ps as net neekspermantuociau  

siltas vanduo ir proskes plaunantys dyzelina ..ten kolega jau aprase kaip backas plove

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...