Jump to content
belarus52

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

Recommended Posts

Prieš 14 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

man idomu kodel iki dabar jis negalejo leist viso sito, ka esa primelaves tam fb. o pasigirt kad darysim ta ir ana kiekvienas gali. mano paraiskos patikra buvo liepos men ir iki dabar nesuadministruota, pasiskambinus vertintojai, absurdus galima isgirst ir ne pirmi metai, ir ne man vienam taip.

On 2018-01-18 at 08:26, kastuvas pranešimas:

man idomu kodel iki dabar jis negalejo leist viso sito, ka esa primelaves tam fb. o pasigirt kad darysim ta ir ana kiekvienas gali. mano paraiskos patikra buvo liepos men ir iki dabar nesuadministruota, pasiskambinus vertintojai, absurdus galima isgirst ir ne pirmi metai, ir ne man vienam taip.

Šandiena buvau NMA seminare. Visiems dalyviams padalina žalias knygas (bukletus). Grįžau namo pavartęs radau labai įdomų įrašą. Cituoju: (29 punktas) KPP priemonė "Išmokos už vietoves, kuriose esama gamtinių kliūčių" Tinkamumo gauti paramą reikalavimas- turėti bent 0,25 SG/ha pievų (vidurkis skaičiuojamas nuo praėjusių metų kovo 31 iki einamųjų metų balandžio 1d.);

Nesuprantu, deklaruojama 2018 metais, o apskaičiuoja SG už 2017 metus. Ar čia jau galutinai patvirtinta, ar tik planuoja? Nes NMA atstovo pranešime apie šiuos pakeitimus - nebuvo.

prieš 5 minutes , kristivi pranešimas:

o ko stebiesi? jei normalus - turesi... planuojantis  - metams atidesi .... sofkinis - chajukk..... nezinauau ar galutinai patvirtino bet as uzzzzzzzzzz... ir beje nesiskundziu kad uz agro prgramas gyviai irgi atbuline data skaiciuojami... kartais pikta bet vardan sijojimo  visgi gerai......

Auginu apie 200 ha javų,gyvulių nėra,bet yra keli ha šlapių  pievų. Vadinasi  pagal kai kuriuos komentatorius aš sofkinis ir tas pievas vistiek  reikės prižiūrėt ir savininkams už nuomą mokėt.Tik deklaracijos negausiu .Nematau čia logikos

Prieš 2 valandų, puma pranešimas:

Auginu apie 200 ha javų,gyvulių nėra,bet yra keli ha šlapių  pievų. Vadinasi  pagal kai kuriuos komentatorius aš sofkinis ir tas pievas vistiek  reikės prižiūrėt ir savininkams už nuomą mokėt.Tik deklaracijos negausiu .Nematau čia logikos

O tai.kam nuomotis ir prižiureti jei nauda tik iš deklaracijos? Gražesnis kraštovaizdis? Gal tiktu kitoks deklaravimo kodas?

prieš 19 minutes , virgis807 pranešimas:

O tai.kam nuomotis ir prižiureti jei nauda tik iš deklaracijos? Gražesnis kraštovaizdis? Gal tiktu kitoks deklaravimo kodas?

Išnuomuoja žmogus pvz 10 ha žemės,iš kurių kokie 3 šlapios pievos.Tai ir tenka ją tvarkingai prižiūrėt

Nežinau, kaip kitur, bet mūsų rajone, tai ūkininkavimas pasiekęs neregėtą lygį. Prisiskaičiuoja žmonės kad gaus kiekvienais metais max pajamų iš to ūkio ir tada verkia kai metai būna nepalankūs. O rizikos daug yra, ypač augalininkystėje.  Aišku nekalbu apsoliučiai apie visus, bet dauguma skulkina pievas, ir tada dar piktinas kad išmokos negaus.

On 2018-03-15 at 09:33, dariius 30 pranešimas:

Cia sita nesamone ir taip ilgai tesesi, kaip gali priklausyt ismoka uz nenasias zemes kai jam tik lengviau numulcioti ta zole? 

NMA- ŽŪM paskelbė naujas taisykles dėl nenašių žemių. Jei neturėjai gyvulių iki šių metų balandžio 01 d., išmokos nebegausi, jei ir įsigysi vėliau. Ar taip suprantu?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti