Jump to content
belarus52

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

Recommended Posts

Anksčiau kirpau ir aš medžius, bet pagal juos pavieniai medžiai netrukdo... 
Norėjau kolegų paklaust. Situacija tokia ,pasibaigė nuoma, pasikeitė nuomininkas ir  žmogus nupurškė pievą rundapu, pūdymui. Sklypas gretimai mano fermos , pašnekėjau su savininku, pašnekėjau su išsinuomojusiu žmogum, pažadėjau kompensaciją, kaip ir susitarėm, tik iškilo dilema, ką dabar daryt su tuo rundapuotu lauku? pūdymą, kviečius, ir tik 3 metais žolę atsėt, ar neliest tų rundapuotų laukų ir tikėtis , kad ataugs žolė, ir pievą deklaruot? ar art nurundapuotą lauką, ir sėt vidurvasaryje iškart pievą? brangi pieva ne kaip įsėlis gaunasi..

Ziurint kada reikia pievos, jei greitai, tai tada ari ir seji zoliu misini, jei yra pakankamai siuo metu, tai galima ir su iseliu. Dabar kaip tik viena pudyma uzdeklaraves, tai rugpjuti sesiu zoles ten ir darysiu ganykla.

42 minutes ago, kastuvas pranešimas:

nma praso pateikt zemes valdymo dokumentus ir neturiu dveju sklypu planeliu o savininku nepagaunu taip greit. ar tinka tokiu atveju is regia.lt istrauktas planelis ir pazymetas, ar praejo kam taip?

kiek yra prase, planu niekada nesiunciau. tik sutartis

Man jei kažko truko ar kazkas netiko paskambino ir pasake kad trūksta to ar ano, ir  kai galiausia negalėjau kažkurių padengti parašiau rasta kad atsisakau išmokų už tuos plotu dalis, baigėm  derinti gal kovo mėnesį, neskaitant to avansas buvo išmokėtas spalio mėnesį , ir jokių sankcijų nebuvo...

Sveiki, gal kas žino kaip pakeisti pasėlio kodą? Deklaravau, o paaiškėjo, kad yra reikalavimas, kad metai prieš, būtų žemė ariama buvus, o mano išsinuomota šiemet zeme db paaisejo nei deklaruota nei arta 2016 metais, kaip nenukentėtų nuo sankcijos nma?

Tai gresia, nes dalyvauju vienoj is programu rizikos vandenu tvarkymas, istatymuose neparasyta, o vat nma puslapyje yra vienas iš šios priemonės reikalavimų: ,,turėti daugiametė ganykla ( pieva) verčiamą ariamos žemės plotą ne mažesnį kaip 1 ha ir patenkantį į vandens rizikos baseiną, kuris prieš metus buvo naudojamas žemės ūkio produkcijai gaminti, bei deklaruotas tiesioginėms išmokoms gauti''. O as issinuomavau zeme, deklaravau, o db paaiakejo, kad 2016 jos niekas nedeklaravo 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti