Jump to content

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.


belarus52

Recommended Posts

O tiems kas deklaravo seniūnijoje pirmą kartą reikėjo valdą atnaujinti ?

 

Dėl jaunojo ūkininko paramos buvau susitvarkęs +-40ha per registrų centrą ir įtraukiau į savo valdą, bet dar 40 užsideklaravau kurie nėra mano valdoje.

 

Ar turiu atnaujinti valdą, kad gaučiau visas išmokas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas nors iš, deklaravusių pasėlius savarankiškai, žinojot, kad reikia nusiūst sutartis ir sklypų planus nma? Kur radot info? Nes gavom laiškus, kad tą turėjom padaryt iki spalio 1.

Čia, kaip suprantu, kalbi apie plotus, kurie pernai buvo nedeklaruoti. Aš deklaruodamas buvau uždėjęs varnelę, kad pridedu pernai nedeklaruotų plotų valdymo teisę  patvirtinančius dokumentus, bet atnaujinus metė raudoną pranešimą, kad pas mane tokių plotų nėra. Paskambinus į ŽŪIKVC, paaiškino, kad nuo šių metų nereikia siųsti dokumentų, jei tas atsiradęs laukas pernai kažkieno išvis buvo deklaruotas.

Bet iš NMA laišką gavau, kad yra neatitikimų, tai paskambinau mano paraišką vertinančiai administratorei ir išsiaiškinau, kad, atseit, viskas gerai, nieko siųst nereikia, jei tikrai tie nauji laukai pernai buvo deklaruoti (nesvarbu kieno vardu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ipiese tu 'pernai nedeklaruotu'. Paskambines paklausiau ka daryti - sake atsiusti visus dokumentus pagrindziancius zemes valdymo teise. Bandziau paaiskinti, kad ju daug, gal galima tik svarbiausius. Nesutiko, tai taip ir padariau. Viso apie 150 psl planu, nuosavybes dukumentu ir sutarciu....  Bent darbo kuriam laikui tures, kol viska perskaitys :icon-biggrin: Kad lengviau butu - surusiavau, bent laiko kavos isgert tures. Nors pats siom dienom daug mieliau buciau dar koki 10 - 15 ha kvieciu pasejes.

O siap tai nesmagu, jog parasika anuliuotu, nei ismoku, nei kuro, nei galimybes kita met projektuose dalyvaut....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ipiese tu 'pernai nedeklaruotu'. Paskambines paklausiau ka daryti - sake atsiusti visus dokumentus pagrindziancius zemes valdymo teise. Bandziau paaiskinti, kad ju daug, gal galima tik svarbiausius. Nesutiko, tai taip ir padariau. Viso apie 150 psl planu, nuosavybes dukumentu ir sutarciu....  Bent darbo kuriam laikui tures, kol viska perskaitys :icon-biggrin: Kad lengviau butu - surusiavau, bent laiko kavos isgert tures. Nors pats siom dienom daug mieliau buciau dar koki 10 - 15 ha kvieciu pasejes.

O siap tai nesmagu, jog parasika anuliuotu, nei ismoku, nei kuro, nei galimybes kita met projektuose dalyvaut....

 

Paštu siuntei ar elektroniniu laišku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ir aš susidūriau su pernai nedeklaruotais laukais. Ar prisijungus prie Portal'o nematyti, kokių laukų reikia pateikti dokumentus. Tai kaip suprantu, dar priima dokumentus 20 dienų nuo pranešimo atsiuntimo, nors terminas buvo atsiųsti iki saplio 1 d.? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijungus nematyti, pasiskambinus, sako jog pats ūkininkas turi žinoti ką deklaruoja (nesamonė visiška, nes sugaudyti neįmanoma), tada gražiai pakalbinus nma, permeta laukų sąrašą. Tik keista, kad į tą sąrašą papuola ir pernai metų deklaruoti, paklausus kodėl, sako klaida, siųsti nebūtina, bet su daugtaškiu...

Spalio 1d. terminas buvo, tiem kas patys deklaravosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė tokia, kad kad buvo visiem išsiųsta neatitikimai, dėl valdos padidėjimo, nelygu ar tai ūkis padidėjo nuo tarkim 10ha iki... ar nuo 100ha...iki ir liepta siųsti naudojimo dokumentus. Vakar jau pasikeitė ir kas pernai buvo didelis ir jam padidėjo, jau nereikia pateikti tų dokumentų. Logiška, nes jei ūkis buvo 10ha, o šiemet deklaravo 25ha, jis gali kesintis į pirmuosius hektarus, o didesnis ūkis tarkim 30ha padidėjęs iki 50ha, jau nesikesins.

O šitiek darbo dėta juos surenkant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JCB,

mes kalbame apie kitą reikalavimą. Dauguma ūkininkų pasiekė pranešimai, kurie patys deklaravo pasėlius ir pavėlavome pateikti dokumentus iki spalio 1 d. Gresia labai rimti nemalonumai, visiškas paraiškos atmetimas. Tikiuosi, kad taip trąstiškai nepasielgs.

Pareiškėjas pats užpildė paraiškos elektroninę formą ir praėjusiais metais nedeklaravo naudmenų ir kitų plotų arba pareiškėjas deklaruoja praėjusiais metais nedeklaruotus didesnius nei 1 ha naudmenų ir kitus plotus.
Paraiškos vertintojas tikrina, ar šis pareiškėjas iki einamųjų metų spalio 1 d. pateikė Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos
visų arba padidintų didesnių nei 1 ha plotų, žemės valdymo teisės (nuosavybės, nuomos ar kitais pagrindais) patvirtinimo dokumentus (su žemės sklypų planais). Jeigu nustatoma, kad šie dokumentai nepateikti, paraiška yra atmetama.

 

Tavo atveju taip pat gaunami pranešimai, kurie turi įrodyti žemės dirbimo faktą, dėl pirmųjų 30 ha išmokos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...