Jump to content

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.


belarus52

Recommended Posts

prieš 11 minutes , Juozukas pranešimas:

Nebuk tuo tikras, pernai buvau gaves visas ismokas iki kaledu, vasario menesi gavau laiska, kad pritaikytos sankcijos prasom susimoketi arba bus perduoda anstoliam isieskoti ;) aisku nedaug buvo gal 200e, bet visvien.

Taip, gali ir ankstesnius metus pradėti administruoti, man už 2016 metus pradėjo administruoti, tai sugalvojo, kad per daug išmokėjo tais metais, tai dabar paėmė ir nedamokėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Minduksx pranešimas:

Na jus snekekit ka norit,  kai valda atnaujinau sake kad taip bus, tai po dar kart vaziavau su dokumentais nuosavybes ir nuomu suvedinejo kokiais pagrindais naudojami sklypai, atsikopino sutartis ir pasake dar persiziuret kiekviena lauka nes atejus deklaruot jei neturesi popieros nedeklaruos to ploto. Nezinau kur jis ten skaite bet juk galima paskambint ar nuvaziuot savo seniunijoj ir pasiklaust.

vejus kalbi deklaruoti gali ir pats jaigu ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūkininkų dėmesiui

  

Primename, kad žemės ūkio valdų (toliau – valda) valdytojams, o nuo šių metų ir ūkininkams yra numatyta prievolė atnaujinti valdos ir ūkininko ūkio (toliau – ūkis) duomenis kartą per kalendorinius metus iki gruodžio 31 d. arba pasikeitus tam tikriems valdos arba ūkio duomenims per 30 kalendorinių dienų. Valdos (ūkio)duomenys gali būti atnaujinti daugiau nei vieną kartą per kalendorinius metus.

 Laiku neatnaujinus valdos duomenų, ŽŪIKVC gali inicijuoti valdos išregistravimą. ŽŪIVKC išregistravus valdą iki einamųjų metų gruodžio 31 dienos, pareiškėjas prarastų teisę į jam priklausiusią paramą. Tuo atveju, jei iki šios datos pareiškėjui parama ar jos dalis jau išmokėta, pareiškėjas privalėtų lėšas grąžinti.

 

Prašome kuo skubiau, nelaukiant gruodžio 31 d., atnaujinti duomenis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , wildfire pranešimas:

Ūkininkų dėmesiui

  

Primename, kad žemės ūkio valdų (toliau – valda) valdytojams, o nuo šių metų ir ūkininkams yra numatyta prievolė atnaujinti valdos ir ūkininko ūkio (toliau – ūkis) duomenis kartą per kalendorinius metus iki gruodžio 31 d. arba pasikeitus tam tikriems valdos arba ūkio duomenims per 30 kalendorinių dienų. Valdos (ūkio)duomenys gali būti atnaujinti daugiau nei vieną kartą per kalendorinius metus.

 Laiku neatnaujinus valdos duomenų, ŽŪIKVC gali inicijuoti valdos išregistravimą. ŽŪIVKC išregistravus valdą iki einamųjų metų gruodžio 31 dienos, pareiškėjas prarastų teisę į jam priklausiusią paramą. Tuo atveju, jei iki šios datos pareiškėjui parama ar jos dalis jau išmokėta, pareiškėjas privalėtų lėšas grąžinti.

 

Prašome kuo skubiau, nelaukiant gruodžio 31 d., atnaujinti duomenis

nu ir kas bet ar tu žinai kiek valdų šei dienai dar neatnaujinta tūkstančiai netikiu kad jie imsis kokių sankcijų nors ir čia neminima jokie procentai o ir tokius pranešimus turi gauti asmeniškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ukininkas690420 pranešimas:

nu ir kas bet ar tu žinai kiek valdų šei dienai dar neatnaujinta tūkstančiai netikiu kad jie imsis kokių sankcijų nors ir čia neminima jokie procentai o ir tokius pranešimus turi gauti asmeniškai

Nežinau, naujinu kasmet ir nesuku galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2019-01-09 at 19:58, Ramza pranešimas:

Gali atsukt 5 metus, man uz 2014m gavau laiska kad pritaikytos sankcijos uz neatitikima, turejau 115eu grazint.

Man už 2016 4100 atskaite dėl jų sistemos klaidos. Jauno ūk išmoka nors valda registruota 2011-05-27 o deklaravau 2016-05-16tai jie jau suskaičiavo kad 6metai ukinikauju ir atsiėmė dabar. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Raimisv pranešimas:

Man už 2016 4100 atskaite dėl jų sistemos klaidos. Jauno ūk išmoka nors valda registruota 2011-05-27 o deklaravau 2016-05-16tai jie jau suskaičiavo kad 6metai ukinikauju ir atsiėmė dabar. 

Be palūkanų greitųjų kreditų paskolą suteikė NMA :)))) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-21 at 22:34, Sarunce1 pranešimas:

Kas nors deklaravot poseli? Man nma uz zalinima ale sumokes tik po geguzes 1, del poselio, idomu kaip kitiems...

 

 

 

 

Man uz zalinima raso, kad sumokes tik iki birzelio 28, nors del zalinimo buvo pasetas poselis. Jam reikalavimai buvo tik iki spalio 15 d. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš taip pat informavau du kartus elektroniniu laišku.  Taip pat nurodžiau, kad visas posėlis apsėtas žieminiai kviečiais. Nesuprantu, kodėl žalinimas dar vis vertinamas. Pas mane rašo, kad bus išmokėta iki birželio 28 d. Reiks pasiskambinti, pasiklausti kaip čia yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...