Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Prieš 9 valandų, gediminaske pranešimas:

o i mf neziurejai? nepersu, bet pats pernai nupirkau 6713s Dyna 4, tai keikt negaliu. 4 cil variklio 4x4 plugui pakanka tikrai kad ir molyje(ir tegu sneka kas ka nori kad jiem ale arkliu tiek nera, 4 cil tik lengviem darbam....4cil vien ant kuro ekonomijos atsiperka ), volus 5.2m. su max lyginimo lentos atakos kampu visur patraukia.... zodziu man pasiteisino. frontalinis MX po 2 baltus slapies rulonus laisvai nesioja. vienintelis trukumas- kai skupas pirkejas sumasto kad nafik tas oras-stabdziai tik bailiam :D  tex kada isidet. ai dar labai labai retai, bet DYNA-6 noretusi. o ir iki 70tk toloka turetu buti... servisas tai kai paskambinu tai tapacia arba kita diena kieme, ir kas man patinka, kad ta valanda, kai man tinka, o ne kada man pasako. nors dar tik del aptarnavimu ir kuro daviklio tekvieciau.

O kiek kartų rašiau, kad tik dyna 6 reikia žiūrėt, neklausot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Kowboy pranešimas:

Visada kažkuo traukė MF, bet... Kažkada ir vadyba buvo užsukusi, ir bukletu paliko, bet... Taip iki jų ir nenuvykau... Va dar JD akcija vos nesusigundžiau, bet kai sudeda visa amortizacija, ir t.t, kaina nebestebuklas liko, be to jei dabar užsakau, tai tik rudeniui... Tad yra nuojauta, kad neišeisiu iš spalvos... 

oho, kažkaip maniau, kad jeigu ateini su čemodanu ir dedi ant stalo, reikaliukai labai greit tvarkosi, bet net tokiu atveju rudens reik laukti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-22 at 23:07, gediminaske pranešimas:

o i mf neziurejai? nepersu, bet pats pernai nupirkau 6713s Dyna 4, tai keikt negaliu. 4 cil variklio 4x4 plugui pakanka tikrai kad ir molyje(ir tegu sneka kas ka nori kad jiem ale arkliu tiek nera, 4 cil tik lengviem darbam....4cil vien ant kuro ekonomijos atsiperka ), volus 5.2m. su max lyginimo lentos atakos kampu visur patraukia.... zodziu man pasiteisino. frontalinis MX po 2 baltus slapies rulonus laisvai nesioja. vienintelis trukumas- kai skupas pirkejas sumasto kad nafik tas oras-stabdziai tik bailiam :D  tex kada isidet. ai dar labai labai retai, bet DYNA-6 noretusi. o ir iki 70tk toloka turetu buti... servisas tai kai paskambinu tai tapacia arba kita diena kieme, ir kas man patinka, kad ta valanda, kai man tinka, o ne kada man pasako. nors dar tik del aptarnavimu ir kuro daviklio tekvieciau.

Na va, nors ir savaitgalis, be EWA su dovanomis ir komerciniais atlėkė, visa komanda(net du vadybininkai)... Tiesa nesužavėjo... Iki 70K, traktoriukas praktiškai plikas, nei pneumo stabdžių, nei tilto amortizuojančio, nei kabinos amortizacijos... ir tik DYNA-4, bei paprasčiausia kabinos versija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Kowboy pranešimas:

čia buvo kalba apie mf 5713sl. apie valtra nesidomėjau... kadaise norėjau, ir domėjausi aš jų technika, bet kažkaip neprilipo...

Aš praeita pavasari rinkausi traktoriu tai buvau labai susidomėjas šita valtra, varikliai tai to MF ir tos valtros tokie patys ir galingumas ten turbut toks pat, bet valtra jei tikėt bukletais žymiai sunkesnė, pakaba stipresnė, pavaru dėžė 30 bėgiu, kažkoks pusrėmis gana masyvus, tipo labai pritaikytas dirbti su frontaliniu krautuvu, bet, labiausiai man patiko pavaru dėžės darbas, dabar nepasakysiu kuris tipas ten buvo kur man davė pavažinėt bet tik ne direkt, bet man patiko jos veikimas, beveik kaip belaiptė transmisija, nelabai jautėsi kada tie bėgiai ten persijungia, bet tuomet nesutarėm dėl kainos be to kažkaip norėjom belaiptės transmisijos tai pasirinkom kito gamintojo didesni traktoriu už mažiau pinigu, bet dabar kai kaina jo akcijinė tai tikrai nuvažiuočiau jo pasižiūrėt jei reikėtu panašaus galingumo traktoriuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Kowboy pranešimas:

Na va, nors ir savaitgalis, be EWA su dovanomis ir komerciniais atlėkė, visa komanda(net du vadybininkai)... Tiesa nesužavėjo... Iki 70K, traktoriukas praktiškai plikas, nei pneumo stabdžių, nei tilto amortizuojančio, nei kabinos amortizacijos... ir tik DYNA-4, bei paprasčiausia kabinos versija...

Kai facebuke susikapojo tauta su ewa. dar kazkas parase pirk is tu kurie sekmadieny parduos traktoriu, tai ir atsiunte net du tave i kampa prispaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Šiaip pasiskaitymui:

http://www.jrfirby.co.uk/pages/tractors/43/

Šitam puslapyje parduoda fendt 716 su frontaliniu. 27500eur maždaug.

Skelbiu.lt tas pats traktorius kelmėj 35500.

Parvežimas, derybos. Lieka 7000eur. 

Taspats su jd2056 kombainu.

Šitą fenduką už ~29000 galiu parbogint per savaitę laiko jei kam įdomu. Arba bet kurią kitą techniką iš ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Johnas pranešimas:

Greiciausiai apie situos kalba http://rovaltra.lt/akcija

Gal ir neblogas variantas, bet tai jau viską suderėjau ir nusiderėjau su Dotnuva. va tik greičio 50ties nėra, bet užtai  kabinos ir priekinio tilto amortizacijos, + frontalinis krautuvas, ir viskas lygiai už 68k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Kowboy pranešimas:

Gal ir neblogas variantas, bet tai jau viską suderėjau ir nusiderėjau su Dotnuva. va tik greičio 50ties nėra, bet užtai  kabinos ir priekinio tilto amortizacijos, + frontalinis krautuvas, ir viskas lygiai už 68k.

Cia maxxumas? kokia greiciu deze?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Kowboy pranešimas:

Gal ir neblogas variantas, bet tai jau viską suderėjau ir nusiderėjau su Dotnuva. va tik greičio 50ties nėra, bet užtai  kabinos ir priekinio tilto amortizacijos, + frontalinis krautuvas, ir viskas lygiai už 68k.

Koks traktorius, koks vidus? Koks frontalinis? Pats turiu farmal u pro  105 su kab mortizacije deze 32x32 elektrine pora, 2mexanines. Pastambinta pakaba galine. Siurbliu nasesniu, ratai sutveremi, prieky svoriai, frontalinis buvo x56 paskeite y q46. Visi kabliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Johnas pranešimas:

Cia maxxumas? kokia greiciu deze?

Taip, Maxxum 120. Dėžė nežinau kaip ji ten vadinasi, pusiau automatas 16/16. ir senasis modelis buvo su 16/16, dar vienas yra 16/17 eco, tai visai man jos patinka, ir visiems mano darbams tinka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Amber pranešimas:

Koks traktorius, koks vidus? Koks frontalinis? Pats turiu farmal u pro  105 su kab mortizacije deze 32x32 elektrine pora, 2mexanines. Pastambinta pakaba galine. Siurbliu nasesniu, ratai sutveremi, prieky svoriai, frontalinis buvo x56 paskeite y q46. Visi kabliai.

Maxxum 120, kabina amortizuota,  kaip ir ankstesniojo Maxxumo, tik ne multicontroleris. motoras 4,5 l. Hidro poros mechaninės (elektrinių nebenoriu, jau vieną turiu) dėžė 16/16, siurblys 100su kažkiek ten litrų, na tas našesnis, ratai vientisi, svorių atsisakiau, tai 700 e sutaupiau. Krautuvas 56, amortizuotas priekinis tiltas. pakabinimo sistema standartinė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Kowboy pranešimas:

Maxxum 120, kabina amortizuota,  kaip ir ankstesniojo Maxxumo, tik ne multicontroleris. motoras 4,5 l. Hidro poros mechaninės (elektrinių nebenoriu, jau vieną turiu) dėžė 16/16, siurblys 100su kažkiek ten litrų, na tas našesnis, ratai vientisi, svorių atsisakiau, tai 700 e sutaupiau. Krautuvas 56, amortizuotas priekinis tiltas. pakabinimo sistema standartinė...

Krautuvas Q ar X serijos? Gal puse velnio. Bet paziureciau vietoi taves ta valtra;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Amber pranešimas:

Krautuvas Q ar X serijos? Gal puse velnio. Bet paziureciau vietoi taves ta valtra;-)

krautuvas Q56. Valtra kadaise domėjausi, bet ...  nebe pirmas ir ne antras traktorius bus kieme. Pirmieji  Case sėkmingai tarnavo, pripratome prie jų, tai kažkiek ir simpatijos jiems yra... Nesakau kad jie geriausi, negaliu tuo būti tikras, nes neteko palyginti... po metų ar kitų, reikės kitą keisti, tai kas ten žino, gal ir kokia kitą spalvą pavyks  išmėginti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Kowboy pranešimas:

krautuvas Q56. Valtra kadaise domėjausi, bet ...  nebe pirmas ir ne antras traktorius bus kieme. Pirmieji  Case sėkmingai tarnavo, pripratome prie jų, tai kažkiek ir simpatijos jiems yra... Nesakau kad jie geriausi, negaliu tuo būti tikras, nes neteko palyginti... po metų ar kitų, reikės kitą keisti, tai kas ten žino, gal ir kokia kitą spalvą pavyks  išmėginti...

na jei jau yra simpatija tai valtra gali ir raudona pasiimti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...