Jump to content

laverda 3890


eimantas13

Recommended Posts

Google store susirask Laverda app. Rinkis 310 be mcs nustatymus. Šiek tiek labiau pridaryk būgną nei jie siūlo ir pirmyn.

Dėkui kolega už tokią idomią nuorodą. Jau susiinstaliavau programėlę į planšetę, per javapiūtę bus proga išbandyti ko jinai verta. O pats jau esi bandęs, daug maž padorūs tie nustatymai gaunasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapse man padėjo, nes pagal senus nustatymus, tai balansuodavai ant užsikišimo ribos. Javuose - gali bandyt, tik žiūrėk varpų galiukus, nes bent jau man pernai žaliavo juostos. Nors kiek žiūrėjau, grūdų ant žemės buvo labai minimaliai, bet visa ta smulkmė sužėlė iš varpgalių. Ypatingai kvietrugiuose. Bet čiau jau gali būt ir mano kombaino amžiaus įtaka, nes pobūgnio centras turėtų būt pasėdęs. Šiemet tarpą darysiu mažesnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapse man padėjo, nes pagal senus nustatymus, tai balansuodavai ant užsikišimo ribos. Javuose - gali bandyt, tik žiūrėk varpų galiukus, nes bent jau man pernai žaliavo juostos. Nors kiek žiūrėjau, grūdų ant žemės buvo labai minimaliai, bet visa ta smulkmė sužėlė iš varpgalių. Ypatingai kvietrugiuose. Bet čiau jau gali būt ir mano kombaino amžiaus įtaka, nes pobūgnio centras turėtų būt pasėdęs. Šiemet tarpą darysiu mažesnį.

Nu jo, jei pobugnis lenktas jau problema gaunasi, nes labiau pritraukus iš kraštų skaldukus duoda, o su didesniu tarpu iš vidurio gaunasi nedakultos viršūnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...