Jump to content

Grūdų elevatoriaus efektyvumo didinimas


manttys

Recommended Posts

Taip, tas tai tiesa, pagal viska taip ir turetu buti, rimtas grudininkas tikrai turi tureti vieta grudam sandeliuoti, didiesiems ukiams tai isvis neatsiejamas dalykas, bet as kaip pradedantis tai dar neisivaizduoju kada ant tokios prabangos uzdirbsiu, plius paprastai pasipyles koki 150tonu taip irgi nelaikysi, tada jau ir pradziovint reikia, o ant tokiu kiekiu tai vargu ar verta net tokiu minciu isvis turet, lieka tik gera savaite eilese pasistumdyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maziem nelieka tiek pinigu kad turetu is ko statyt... mazesniam maziau juk ir lieka..

negi nelieka pinigu nulekti i miska nusikirsti keleta medziu is ju issipjaut statybines medienos, ir is jos elementaria pastoge grudam pilt susilebedyt.

O i pastoge supiltiems grudams nuperkti keleta isukamu ventiliatoriu. Ta pasidarius gali be problemu pralaukti grudu priemimo pika arba prastu oru grudus issivesti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negi nelieka pinigu nulekti i miska nusikirsti keleta medziu is ju issipjaut statybines medienos, ir is jos elementaria pastoge grudam pilt susilebedyt.

O i pastoge supiltiems grudams nuperkti keleta isukamu ventiliatoriu. Ta pasidarius gali be problemu pralaukti grudu priemimo pika arba prastu oru grudus issivesti? 

va tu man paimk 100 ha taip uigei ir pastatyk... su vieta irgi beda... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va tu man paimk 100 ha taip uigei ir pastatyk... su vieta irgi beda... 

reikia tik noro, jei jo nera tai drasiai galite vezti i grudu elevatoriu jie su malonumu prims, tik nuo tonos apie 30 euru uzdirbs.

tarkim 100 ha kviecio mano salygom po 5 tonas t. y. 500 tonu x 30 eur = 15000 eur. 

Pats I elevatoriu vezu tik likucius, siaip furom tiesiai uostan. Laikau buvusioje bulviu saugykloje. Pilu plonai apie 1.5m sampila grudams atausus sustumu aukstus kaupus. Iki 16 proc. nevezu dziovinti iskart tvarkau per menesi po kulimo. Šlapesnius tiesiai džiovyklon pas kolega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...