Jump to content

Verslo planų es paramai gauti rašymo kainos 2015- 2020


Ekologinisukis

Recommended Posts

O tai kiek jus galvojat normali kaina? Man pas lzukt jaunasis 1.7k€+pvm atsiejo. Bet bent zinau kad rases zmogus zino ka daro ir jei bus kazkas netaip, viska isaiskins ir pan. Pora pazystamu snekejo apie 500, 800€ sumas, bet ten neoficialiai ir pan. Dar kitur siule uz 900€ plius sekmes mokestis poto, ir gaunas bendroj sumoj kazkur apie 1.5k€ mano nuomone kai projektas sveria tokia suma pinigu, naturalu uz ji prasyt tokia suma pinigu. Aisku brangu, bet ka padarysi, jei nori ramia sazine del klaidu eit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek jus galvojat normali kaina? Man pas lzukt jaunasis 1.7k€+pvm atsiejo. Bet bent zinau kad rases zmogus zino ka daro ir jei bus kazkas netaip, viska isaiskins ir pan. Pora pazystamu snekejo apie 500, 800€ sumas, bet ten neoficialiai ir pan. Dar kitur siule uz 900€ plius sekmes mokestis poto, ir gaunas bendroj sumoj kazkur apie 1.5k€ mano nuomone kai projektas sveria tokia suma pinigu, naturalu uz ji prasyt tokia suma pinigu. Aisku brangu, bet ka padarysi, jei nori ramia sazine del klaidu eit.

 

jokia logika nepagristos kainos tiesiog kadangi galėsi pridėt prie investicijų tai šian ar ten tokia suma kaip sako buvo nebuvo, iš savo kišenės nemokėtum tiek, nes čia jau daug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtų dalyvė Dzūkija pasidalint savosiomis būtų atskaitos taškas.

Mes ne iš pigiųjų  :icon-mrgreen:

Bet šiais metais teko malonumas truputį pakoreguot vieną JŪ paraišką, kur buvo daryta už 500. Jei pasakyt, kad tai košmaras, tai vadinasi nieko nepasakyt. Apie verslo planą aš jau nekalbu. Bet jei moki juodais (a tai reiškia pigiai), tai kokios atsakomybės ir profesionalumo gali tikėtis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ne iš pigiųjų  :icon-mrgreen:

Bet šiais metais teko malonumas truputį pakoreguot vieną JŪ paraišką, kur buvo daryta už 500. Jei pasakyt, kad tai košmaras, tai vadinasi nieko nepasakyt. Apie verslo planą aš jau nekalbu. Bet jei moki juodais (a tai reiškia pigiai), tai kokios atsakomybės ir profesionalumo gali tikėtis. 

 Tai jei darbo yra tai aišku laužiat kainas... parašykit apytiksles ar irgi jos labai svyruoja?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ne i tema, bet paklausiu:

siek tiek ziurineju nma, tolimesnius veiksmus susijusius su parama, mokejimai, voku plesimai.

Kad mokejimo prasyma pildyt jaunajam viskas aisku, o kaip yra su voku plesimu? Komisijos turi but. Kas ja sudarys, kai ukininkas yra vienas asmuo? Ar cia galioja tik koperatyvam kokiem, mum nereikes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ukis sako, jog Jaunuju pateikta virs 1300 paraisku, is ju patenkinti zada apie 400. Vainasi virs 9000000 eur atguls pas rasytojus i kisene be jokio sazines grauzimo gerai ar negerai parase. As manau, jog realu butu moketi apie 1200 eur na ir galbut koki maza sekmes mokesti.

Redaguota Dzūkija
Savo paslaugas prašau reklamuot skelbimų skiltyje
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ukis sako, jog Jaunuju pateikta virs 1300 paraisku, is ju patenkinti zada apie 400. Vainasi virs 9000000 eur atguls pas rasytojus i kisene be jokio sazines grauzimo gerai ar negerai parase. As manau, jog realu butu moketi apie 1200 eur na ir galbut koki maza sekmes mokesti.

na su matematika tai prastokai. 

9000000/400=22500

Ar tikrai nors vienas tiek mokėjot?

 

Kitas pastebėjimas. Na užkabino mane tas raudonas sakinys. Juk kažkada čia forume rašiau, kad žiūrėkit ką pasirašot. T.y. kas sutartyje įrašyta. Bet kurią sutartį galima taisyti. Turi būti numatytas lėšų grąžinimas jei parama negaunama dėl projekto konsultantų kaltės. Bet sorry, kodėl mane turi graužti sąžinė ir aš turiu jaustis kalta jei aš savo darbą atlikau gerai ir parama nėra gauta dėl to, kad pritrūko pinigų. Kiekvienas JŪ žinojo, kad pinigai riboti. Ir jei jis nusprendė rizikuoti, tai jis tą riziką ir prisiima. Na kol kas turėjau tik 2 projektus kurie negavo paramos. Ir tai dėl to, kad pasibaigė pinigai. O kitus tiesiog trauki, nes tikrinant VP ir paraiškas tiesiog paaiškėja, kad ūkininkas dalies info nepasakė, dalį tiesiog nuslėpė ir pan. Kartais dėl tokių aplinkybių jau tikrinimo metu tenką viską daryt iš naujo. 

Tai vo tokie mes konsultantai-plėšikai.  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suklydau su vienu nuliu, turejo buti 900 000 Eur. 900 negave paramos, sumokeje po 1000 Eur ir gaunasi 900 000 Eur. Dzukija teisingai sakai, jog del gero projekto galvos neskauda, bet cia bus 900 projektu kurie netures jokio ivertinimo, nes tiesiog pinigai bus pasibaige. Todel ir ta sazine bus rami. Siaip tai kazkada man rase imonei 1 200 000 Lt projekta tai sekmes atveju lyg ir 18000 Lt buvo sutarta. Bet deja pinigai baigesi ir neteko suzinoti ar geras projektas buvo:) O fiksuota suma buvo zymiai mazesne. Pagal vadybos kalbas tai kazkas panasau bus ir su modernizavimu. Jie sako, jog labai daug raso komerciniu, todel ir teikianciu bus daug. Pinigu yra ribotai, todel manau nemazai liks uz bruksnio. Bet cia mes patys prisiimame rizika rasyti ar ne, rizikuoti ar ne. Projekto rasytojai nei prie ko. 

Beje - dziugu kad pirštas sako nu nu nu, negerai suskaiciavai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...