Jump to content

Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115


Recommended Posts

Pas mane naujes salde gerai db kazko pasilpnejo, pradirbes dar tik 420 mh ir regulevimas durnas noretusi kartais taip nei silto nei salto jei lauke buvo siau per kaebuka pasuki puze perailta per viena mazyn jau persalta. Zodziu kieno paraminiai tai stebuklu nebus o ne paraminiai ale geresni turetu buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, Tau pasiseke. Tai ydomu kodel pas mane to nera, siaip tai pucia salta ora bet silpnai, pastatai ant 3 padalos tai uz 10cm nuo paneles vos vejas jaucias, man keistas dalikas kodel ima ora tik per viena filtra?

išsiimki filtrus ir matysi, ar čia filtrai, ar varikliukas tau protą knisa. stebuklų nebūna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
On 2016-09-14 at 23:44, Amber said:

Tau servisas sita beda turi izaprest.

jei gali papasakok kaip toliau einasi su krautuvu,nes ir aš tokį su case farmal u pro praėjusį rudenį nusipirkau,dar dorai nieko nedirbau,bet perskaitęs apie tavo bėdas pradėjau nerimaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Karve said:

jei gali papasakok kaip toliau einasi su krautuvu,nes ir aš tokį su case farmal u pro praėjusį rudenį nusipirkau,dar dorai nieko nedirbau,bet perskaitęs apie tavo bėdas pradėjau nerimaut.

Saziningai, rudeny pakeite nauju y q46 nes buvau piktas ant sito x56 taip kad net pasiuliau prie duru atvezes atkabyt. Bet po poros menesiu ynirtingu diskusiju or maloniai ir piktai buvo. Pakeite nauju normaliu krautuvu be jokiu priemoku. Nors ir norejo  pradziai 2000€ kad damokeciau, poto jau nusileido iki 1000€  bet teko firmai nusileisti ir uzdeti nauje be jokiu priemoku. Q46 nera ka lygyti su tuo x56. Nors po mano cirku sake gamykla pradejo ir x serijo visur deti yvores.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Zilvis55     166

Zilvis55
  prieš 34 minutes , Amber pranešimas:

Manau mes truputy kitokius skaicevimus turim.  Paciupavau  is buvusiu 98ag kaip ir pas tave iki 125ag ir 500nm.  Daugiau tikrai nereike kelti,  didesniuos laukuos jaucias platesnis padargas.

Na nemanau kad lengviai tempia ta tavo 3.5 skutika 125ag. Skutu su 4 metrais tai 180ag tikrai nera perdaug

 

 

 

Na nesakau kad trauke ir nejaučia,  velku iki10cm 11-14km/h ar ariu plugu tai skutiku  nemeginu arimo išgauti, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Greitai turesi motobloka is savo to keiso. bus luzes per puse belliks tik rankenas pritaisyti.

:icon-smile: Tikekimes iki kokiu 4000mh  neprades baisiai skestis, iki to gal dasipirksiu koky traktoriuka.   Geiau paspaust technika nei poto būti kasko nespejus, ar nepadarius laiku, tai ir nera pelninga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Amber pranešimas:

:icon-smile: Tikekimes iki kokiu 4000mh  neprades baisiai skestis, iki to gal dasipirksiu koky traktoriuka.   Geiau paspaust technika nei poto būti kasko nespejus, ar nepadarius laiku, tai ir nera pelninga.

Kodel nesirinkau u pro tai del kainos. Gerai -uz papildoma kaina kazka gauni. Ka gaunu : amortizuojama kabina, bakas kurui 150ltr,atskira hidraulio baka,galingesne galine pakaba kas dar ten, begiu perjungimo svirtis su kaikuriais valdimo migtukais ant jos. Vienintelis man pliusas tai amortizuojama kabina ko pas mane nera. Viso kito neturint tai tikrai galim dirbti. Atskiras bakas tepalui manau reikalingas jai kieme stovi keliu brendu trak. ir visi naudoja tas pacias priekabas ar padarkus. As tikrai manau kad tavo pasirinkimas turejo buti maxxum kad ir 120ag. Ten ir variklio kubatura kita ir pakaba 3kategor. ir jo paties svoris be jokiu frontaliniu apie 6500. As nesu is tu kurie veza su mtz 18 tonu ir rekia kad traukia  ir nieko nejaucia. Ar u ar u pro vistiek  optimalus padargai  tie patys 3m lekstes 4m germis 3korp vartomas 12t priekaba. O jai yra baime kad nepradetu skestis tai matau ir pats supranti kad perkrauni savo traktoriu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Kvietys pranešimas:

Kodel nesirinkau u pro tai del kainos. Gerai -uz papildoma kaina kazka gauni. Ka gaunu : amortizuojama kabina, bakas kurui 150ltr,atskira hidraulio baka,galingesne galine pakaba kas dar ten, begiu perjungimo svirtis su kaikuriais valdimo migtukais ant jos. Vienintelis man pliusas tai amortizuojama kabina ko pas mane nera. Viso kito neturint tai tikrai galim dirbti. Atskiras bakas tepalui manau reikalingas jai kieme stovi keliu brendu trak. ir visi naudoja tas pacias priekabas ar padarkus. As tikrai manau kad tavo pasirinkimas turejo buti maxxum kad ir 120ag. Ten ir variklio kubatura kita ir pakaba 3kategor. ir jo paties svoris be jokiu frontaliniu apie 6500. As nesu is tu kurie veza su mtz 18 tonu ir rekia kad traukia  ir nieko nejaucia. Ar u ar u pro vistiek  optimalus padargai  tie patys 3m lekstes 4m germis 3korp vartomas 12t priekaba. O jai yra baime kad nepradetu skestis tai matau ir pats supranti kad perkrauni savo traktoriu. 

Del perkrovimo dalinai sutinku,  herminatorius 4m lekstes 3,5m   plugas 4x4  priekaba 3asiu furine bet mazoji pilna svere 22-23tonas nepasakyciau kad je baisiai sunkiai velka. Del valdymo neklysti. Na ant tos rankenos labai patogu kai viskas  vieto. O pradirbus apie 16h dienai tai labai pasijunta. Maxumas gerai būtų bet kaina isauga labai, nes  frontalino ar taip ar taip man reikejo.  Beto maxumas pusplikis butu su pradine kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki kolegos,dabar teuzejau si foruma. Man 2017 vasario men pristate case farmall upro 105 su q46 frontaliniu. Prie300 moto/h(birzelio men)  truko cilindro pirstas ir sulankste stoka. Servisas vaipesi bet pakeite viska. Prie 600moto/h(201709) servisui parodziau kad kazkas panasaus vyksta su kita puse frontalinio. Prie  1200moto/h (201711)pakeite tik kaisti visa paplakima paliko. Frontalinis prie  300moto/h dirbo tik teoriskai, dirbo traktorius,kai luzo kaistis stunde juodzemy. Toliau frontalinis dirbo skaitau savo darba iki 1200 moto/h perveze 2000 rulonu + meslo krova. Tepimas kai vyko kasdienis frontalinio darbas kas antra-trecia para. Turiu orini tepimui,tai salidolio isspaudzia ir ten kur atrodo kad frontalinio pirstas senas yra(duodu du tris bar ir nesugeba yterpti salidolio,tenka  vienam frontalini kelnoti kitam tepti. Mano  frontalinis tikrai dirba bet manau turi laikyti zymiai geriau. Tai noriu paklaust kolegu  kaip jums baigesi pokalbis su dotnuva?as tai galvoju apie frotalinio grazinima net jeigu reiks ir iki teismo eisiu.nes cia baisiau iruz lenkiska technika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, stonys pranešimas:

Sveiki kolegos,dabar teuzejau si foruma. Man 2017 vasario men pristate case farmall upro 105 su q46 frontaliniu. Prie300 moto/h(birzelio men)  truko cilindro pirstas ir sulankste stoka. Servisas vaipesi bet pakeite viska. Prie 600moto/h(201709) servisui parodziau kad kazkas panasaus vyksta su kita puse frontalinio. Prie  1200moto/h (201711)pakeite tik kaisti visa paplakima paliko. Frontalinis prie  300moto/h dirbo tik teoriskai, dirbo traktorius,kai luzo kaistis stunde juodzemy. Toliau frontalinis dirbo skaitau savo darba iki 1200 moto/h perveze 2000 rulonu + meslo krova. Tepimas kai vyko kasdienis frontalinio darbas kas antra-trecia para. Turiu orini tepimui,tai salidolio isspaudzia ir ten kur atrodo kad frontalinio pirstas senas yra(duodu du tris bar ir nesugeba yterpti salidolio,tenka  vienam frontalini kelnoti kitam tepti. Mano  frontalinis tikrai dirba bet manau turi laikyti zymiai geriau. Tai noriu paklaust kolegu  kaip jums baigesi pokalbis su dotnuva?as tai galvoju apie frotalinio grazinima net jeigu reiks ir iki teismo eisiu.nes cia baisiau iruz lenkiska technika

Tau gal pas tave ne q o x46?    X serijos ejo be yvoriu. Db jau ale su yvorem gamina. Parasau tau y az.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...