Jump to content
drapox

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

Recommended Posts

prieš valandą, JCB pranešimas:

Vadyba neturi siulyt, o ir nesiule niekad. Reikia priimt kaip patarima ir sprest paciam. Tada beliks kaltint valdzia ir gamta :)

kai zinai ko ir kiek reike tai ir nekisa,o pamegink taip:noriu uzauginti normalius kviecius bet nieko nesuprantu ka patarsit,va tada ir suzinosi.aisku negaliu sakyti kad visi tokie bet bendraudamas daug tokiu istoriju prisiklausau,buvo ir man ivairiu pasiulymu,dabar as irgi zinau ko ir kiek man reike ir kiek tikiuos kulti.

prieš 12 minutes , vygantas1974 pranešimas:

kai zinai ko ir kiek reike tai ir nekisa,o pamegink taip:noriu uzauginti normalius kviecius bet nieko nesuprantu ka patarsit,va tada ir suzinosi.aisku negaliu sakyti kad visi tokie bet bendraudamas daug tokiu istoriju prisiklausau,buvo ir man ivairiu pasiulymu,dabar as irgi zinau ko ir kiek man reike ir kiek tikiuos kulti.

nu tai dauguma  tokių yra kurie nieko nesupranta ir jiems kiša išeilės. Pvz pas mane tokia situacija bendrauju su ne viena firma , bet niekad taip nebuvo , kad tau reikia to ano ir siūlo , pas mane yra taip ko man reikia paskambinu užsisakau ir viskas ir niekas nebando ten kišt produktų visokių , nes žino , kad puikiai suprantu viską ir bet ko nepirksiu.

Prieš 2 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Tai cia gal tu buvai apsiskelbes nepriklausomu agronomu forume?

Bet tas veikėjas greitai dingo matyt verslo nuo nulio neysuko.

Ne ne nieko as nesiulau. O su tokiais nepriklausomais agronomais tai sunku ir ka sprest. Keleta tokiu pazystu. Tai musu nuomones issikiria del agronomijos ;) bet rusai pasiektais derliais labai dziaugiasi. 

Kas del patarimu kartais nuo dusios kaimynui patari ir po kulimo atbega nepatikesi kokie kvieciai uzaugo ir t.t o kad bent uz patarima buteli pastatytu.....

Prieš 6 valandų, Vilius pranešimas:

Ne ne nieko as nesiulau. O su tokiais nepriklausomais agronomais tai sunku ir ka sprest. Keleta tokiu pazystu. Tai musu nuomones issikiria del agronomijos ;) bet rusai pasiektais derliais labai dziaugiasi. 

Kas del patarimu kartais nuo dusios kaimynui patari ir po kulimo atbega nepatikesi kokie kvieciai uzaugo ir t.t o kad bent uz patarima buteli pastatytu.....

Jooo skupus tas tavo kaimynas:think:

Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

Tai Viliau, gal galėtum pasigirti iš kur tokios agronomijos žinios?

prieš 1 minutę , Virgis. pranešimas:

Tai jeigu zmogus domisi ir savarankiskai bando igauti patirties, ziniu, dirbdamas per metus tu jos igausi ir nereikia baigti kazkokiu aukstuju. (cia mano nuomone). Bet einant dirbti kazkur vadybininko,agronomo darbo, darboviete tiesiog reikalauja to popieriuko. Aisku, gal kliento kitoks poziuris yra i diplomuota zmogu. Cia daug, kas priklauso ir nuo zmogaus mastymo. Bet manau, kad ir tas bendravimas pasitarimas, ieskojimas bendro kompromiso tik i nauda abejom pusem. O patarimai manau visad i nauda.

prieš valandą, Virgis. pranešimas:

Kaip tai is kur, kai esi fanatikas zemes ukio tai , geriausias mokytojas yra praktika.  Viskas isbandyta ant savo kailio o jei ko nors truksta info pilna yra internete lietuviu anglu kalbom ;)

Kas del agronomu diplomuotu jie net lauku dorai nemate. Tai toks atvaziaves pas mane i kiema, man aiskins kaip pinigus isleist..... papliurpt gali paselius apziurint bet tik del sportinio intereso ;)

Kiek metų pas tave Viliau praktikos? Žinau tokių žmonių kurie turi kažkokį nepilnavertiškumo kompleksą, kuriems reikia atrodyti prieš kitus labai protingiems ir daug pasuekusiais, kurie protingesni už diplomuotus konsultantus-agronomus, kurie atmintinai žino visus pesticidus, kaip atrodo visos ligos ir piktžolės ir kasmet atnaujina žinias, nepaisant to kad važinėdami po ūkius susiduria didelia kitų ūkių praktika ir bet kada su jais gali pasikonsultuoti kada su kuo maišant ką gali išpurkšti. Nesinaudoti kitų agronomų patirtimi gali tik kitas agronomas, bet toks agronomas nelabai tobulejantis.

prieš 17 minutes , Virgis. pranešimas:

Kiek metų pas tave Viliau praktikos? Žinau tokių žmonių kurie turi kažkokį nepilnavertiškumo kompleksą, kuriems reikia atrodyti prieš kitus labai protingiems ir daug pasuekusiais, kurie protingesni už diplomuotus konsultantus-agronomus, kurie atmintinai žino visus pesticidus, kaip atrodo visos ligos ir piktžolės ir kasmet atnaujina žinias, nepaisant to kad važinėdami po ūkius susiduria didelia kitų ūkių praktika ir bet kada su jais gali pasikonsultuoti kada su kuo maišant ką gali išpurkšti. Nesinaudoti kitų agronomų patirtimi gali tik kitas agronomas, bet toks agronomas nelabai tobulejantis.

Rasiau rasiau ir galvoju nafik. Cia ner ka diskutuot kiekvienas uz save. Kas su pagalba kas be jos ;)

prieš 34 minutes , Virgis. pranešimas:

Prieš 1 valandą, Vilius pranešimas:

Kaip tai is kur, kai esi fanatikas zemes ukio tai , geriausias mokytojas yra praktika.  Viskas isbandyta ant savo kailio o jei ko nors truksta info pilna yra internete lietuviu anglu kalbom ;)

Kas del agronomu diplomuotu jie net lauku dorai nemate. Tai toks atvaziaves pas mane i kiema, man aiskins kaip pinigus isleist..... papliurpt gali paselius apziurint bet tik del sportinio intereso ;)

as siuo atveju palaikau Viliaus pozicija,man ilgamete praktine patirtis vertingesne nei mokslo,as pats savamokslis suvirintojas 18m mano darbu pilna LT,mano brolis savamokslis santechnikas nuo A iki Z patis ivairiausi katilai,indeklai ir ttt...(viska gamina pats)vaikystes draugas savam.statybininkas nama pastatys ir irengs koki pageidauji nuo A iki Z galeciau ir daugiau vardinti,todel manau kad gereusi meistrai savamokskliai ir jai ukininkas su ilgamete patirtim,ivairiais isbandytais praktiniais bandymais bei minimaliom islaidom sugeba kasmet pasiekti gerus rezultatus tai kokie dar mokslai gali padeti?nebent paploninti pinigine arba jai esi linkes ekperementuoti neziurint i pelna ,kaip sako rusai(radi sportivnava intiriesa)

Jei lietų nukeltu dar kitam savatgaliui, tada už savaites prie tokių orų tikrai nebereikėtų jokio lietaus. Geriau jau duotų sausus nusikult ką davė jau užauginti. Apie z.kviecius kalbėjo ukininkas, kad labai mažai užmegztų grūdų varpoi, bus smulkūs, pupos žydi bet nemezga, žirniai kelios ankštis, taip, kad sakė jam jau dzin tas lietus. 

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Kazkas bus su tuom lietum. Kas del kulimo rapsai tikrai liepos 20kris. Nenustebciau kad ir skagena liepos gale pradesim kapot 

20180621_143338.jpg

20180621_143358.jpg

kad ir taip kasmet apie liepos 23-26 pradzia buna. tai siemet manau gali ir liepos 15 jei nepasikeis kardinaliai orai.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti