Jump to content
drapox

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, tadasjo pranešimas:

Eina aplink, bet pas mus neuzsuka. Jau itampa kyla, metai sunkus jau siuo metu o dar javapjute neprasidejus. Jei per ja klizmos kokios duos, tai srebt teks siu metu rezultatus ir kitais metais

Jei bus iš ko srebti tada ok, 

Lygiai po mėnesio gavom škvalo pavidalo  krituliu. Derliui žala tiek vasarojuj tiek žieminiam padaryta didelė, dėl sausros, matysim kiek lietus išgelbėjo. Nuversta seniunijoj apie 10 medziu. Daržinė nuversta ir daug skraidanciu šyferio lapu. Bet visgi lietaus gavom ;)

20180603_194621.jpg

prieš 11 minutes , Vilius pranešimas:

Lygiai po mėnesio gavom škvalo pavidalo  krituliu. Derliui žala tiek vasarojuj tiek žieminiam padaryta didelė, dėl sausros, matysim kiek lietus išgelbėjo. Nuversta seniunijoj apie 10 medziu. Daržinė nuversta ir daug skraidanciu šyferio lapu. Bet visgi lietaus gavom ;)

20180603_194621.jpg

20180603_181949.jpg

Buvo matyt jūsų pusėj juoduma danguj.. pas mus tai nei kvapo apie lietu

prieš 49 minutes , tadasjo pranešimas:

Mano mieziai jau akuotus ir rodo. Beda su vasariniu rapsu. Sausros jis labiau bijo 

Nera tiek su juo bedos, jis gaves pakankamai dregmes ir birzelio gale gali dar formuoti derliu is soniniu saku, ko negali vasariniai javai.

prieš 7 minutes , Remse pranešimas:

Nera tiek su juo bedos, jis gaves pakankamai dregmes ir birzelio gale gali dar formuoti derliu is soniniu saku, ko negali vasariniai javai.

Pas mane jau vietomis kyla iskart stiebas ir nori bandyti zydet. Nera taip buve man, tai nezinau is tokio ko ir tiketis

Prieš 2 valandų, tadasjo pranešimas:

Pas mane jau vietomis kyla iskart stiebas ir nori bandyti zydet. Nera taip buve man, tai nezinau is tokio ko ir tiketis

Mano irgi jau pirmi ziedukai atsiranda ant isstypusio stiebuko

Vakar pas mus buvo, kepurę nuo galvos plėšė, šiandien galima dirbt. 

Nepaisant to, jog šeštadienį gavom lietaus, baigiam šiandien mėšlus vežti ir eisiu automobilio plauti- ryte perėjau technologinėm, dulka, apie 60mm teiškrito.

prieš 41 minutes , JCB pranešimas:

Nepaisant to, jog šeštadienį gavom lietaus, baigiam šiandien mėšlus vežti ir eisiu automobilio plauti- ryte perėjau technologinėm, dulka, apie 60mm teiškrito.

"60mm teiskrito":icon-smile: kad man nors trecdali tavo kiekio. Paskutini karta uzlijo geguzes 15 ar 16d. Gavom viso labo tadar 9.5ml.  Sachara

prieš valandą, JCB pranešimas:

Nevarykit Dievo į medį yra rajonu kur visai lietaus negavo. Va ten tai sunku augalam.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti