Jump to content

cesnaku augintoju susitikimas


wapswa

Recommended Posts

Na iš esmės taip gal dar turiningiau būtų praleistas laikas ir žinių daugiau, ką kolegos galvojat?

Na mano manymu susitikimas -tai bendravimas ne formalioje aplinkoje prie stalo, kavos pudelis ,su pašnekovu artimas kontaktas kas auditorijoje neimanoma,keisti vieta likus 2 dienom iki susitikimo dėl to kad prekybos agentas pasiulė kita jam patogesne vieta  manau nepagarba susitikima organizavusiam Banginiz. Prekybininkas gali dalyvauti susitikime lygiomis teisėmis su kitais tai atviras susitikimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Su džiaugsmu sudalyvaučiau kaip eilinis svečias, jeigu praneštumėt laiką vietą. 

 

Dėl susitikimo auditorijoj, tai yra nedidelė auditorija  (~30 vietų) ir joje šiuo metu kaip tik eksponuojamas česnakų nuėmimo kombainas, būtų TV, prezentacija, o ir pabendrauti normaliai, neformaliai tikrai galima. Aš pasidalinčiau žiniomis apie techniką, o man įdomi visa agronominė pusė, ko išmokote augindami, tegul ir be technikos.

Kadangi bet kuriuo atveju nespėsiu susiruošt iki savaitgalio, tai galima padaryt už savaitės/dviejų/trijų , jeigu būtų kam nors idomus mano pasiūlymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Su džiaugsmu sudalyvaučiau kaip eilinis svečias, jeigu praneštumėt laiką vietą. 

 

Dėl susitikimo auditorijoj, tai yra nedidelė auditorija  (~30 vietų) ir joje šiuo metu kaip tik eksponuojamas česnakų nuėmimo kombainas, būtų TV, prezentacija, o ir pabendrauti normaliai, neformaliai tikrai galima. Aš pasidalinčiau žiniomis apie techniką, o man įdomi visa agronominė pusė, ko išmokote augindami, tegul ir be technikos.

Kadangi bet kuriuo atveju nespėsiu susiruošt iki savaitgalio, tai galima padaryt už savaitės/dviejų/trijų , jeigu būtų kam nors idomus mano pasiūlymas.

Malonu kad domitės, jei seksite forumą ateityje galima bus apie tai pagalvoti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi....ir pralaužėm ledus pirmasis susitikimas įvyko :):eusa-clap:  .Labai tikiuosi nepaskutinis.Šaunūs žmonės čia lankosi :) gailėkitės kas nutarėt, kad neverta sudalyvauti :)

Pritariu Irka ir norėčiau nuo visu dalyvavusiu padėkoti Banginiz už svetinga ir jauku priėmima :eusa-clap: o jauku klimata susikūrėme patys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai dėkui Jums kad atvykote, man šis susitikimas įpūtė proto, gyvai daug smagiau bendrauti, gal sekantis susitikimas būtų lauko diena? Reiktų klausti Technoklasikos? Manau tikrai būtų įdomu pažiūrėti kaip veikia technika, jeigu tik savininkas sutiktų dėl kompanijos priėmimo į savo lauką.

Dar kartą dėkui, prisinešėt tiek vaišių, Irka Jūsų sūris nerealus, Skanus LABAI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai dėkui Jums kad atvykote, man šis susitikimas įpūtė proto, gyvai daug smagiau bendrauti, gal sekantis susitikimas būtų lauko diena? Reiktų klausti Technoklasikos? Manau tikrai būtų įdomu pažiūrėti kaip veikia technika, jeigu tik savininkas sutiktų dėl kompanijos priėmimo į savo lauką.

Dar kartą dėkui, prisinešėt tiek vaišių, Irka Jūsų sūris nerealus, Skanus LABAI.

o vynas koks Irkos !!! as nepasiruoses atejau tai soriukas ;) kita kart gal  kad i tema riktu pasiruosti alaus ir duonos su cesnaku ;)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaip pradedanciam truko senu forumo vilku nors siaip kas aplink kauna gyvena dauguma atvyko,starkestas manau idealus forumo dalyvis ir siaip cesnaku didelis entuziastas dalinasi patirtim,turi teigiama poziuri i auginima nu pagarba,su juo ir pries kiniecius pakovosim :) siaip viskas labai gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kalbant apie lauko dienos susitikimą, tai planuojamas derliaus nuėmimas, kiek kalbėjau su savo klientu, turėtų būti liepos antroje pusėje. 

Kol kas tiksliau nieko negaliu prognozuoti, bet esmė, kad turėtų būti tinkamai subrendę česnakai, kad būtų galima juos nuimti.

Pranešiu tiksliau, kad bus aišku. 

Vieta - Šakių rajonas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kol lauksime lauko dienos, kviečiu aplankyti "Technoklasikos" ekspoziciją parodoje "Agrovizija" Liepos 1-3 dienomis Akademijoje, Kėdainių rajone. 

Visi česnakų mylėtojai mielai laukiami. Galėsite prisėsti ir pasišnekučiuoti ne tik su manim, bet ir su bendraminčiais. Aišku apžiūrėti sodinimo ir NUĖMIMO padargus, ir kitą techniką. 

Visais klausimais galite skambinti man mob. 8-610 49433

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki,

Kol lauksime lauko dienos, kviečiu aplankyti "Technoklasikos" ekspoziciją parodoje "Agrovizija" Liepos 1-3 dienomis Akademijoje, Kėdainių rajone.

Visi česnakų mylėtojai mielai laukiami. Galėsite prisėsti ir pasišnekučiuoti ne tik su manim, bet ir su bendraminčiais. Aišku apžiūrėti sodinimo ir NUĖMIMO padargus, ir kitą techniką.

Visais klausimais galite skambinti man mob. 8-610 49433

Technoklasika pastrigo su lauko diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...