Jump to content

jirocker

Recommended Posts

http://www.regia.lt/zemelapis

 

Pasirinkęs savivaldybę po to dešinėje pusėje apačioje uždėk varnelę ant "Sklypai" ir tau rodys preliminarias sklypų ribas. Paspaudus ant mėlyno apskritimo su raidele "i" prie varnelės "Sklypai" ir po to paspaudus žemėlapyje ant sklypo, rodys ir unikalų sklypo numerį.

 

Skanaus! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiziurejes i ta Regia be reikalo padariau geodezinius svo sklypui :)

Tai neatitiko realybės Regia žemelapiai ? Pas mane aplinkinių kaimynų sklypai beveik visi tvarkingi, tik kaikurie įlenda viens į kito ribas. Bet va buvau ismatavęs lauka su GPS matuokiu tai truko 30 arų, pagal Regia matau, kad kaimynas gerokai įlindęs į sklypa, gal per 10m vienam gale, o kitam per 2m. O kokia situacija pas kolegą buvo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal forume kokių geodezininkų yra kurie pagelbėtu su žemėlapiu?

 

Klausk,kuo galesiu-tuo padesiu.

O kas del regios,tai blogiausia,kad ten visos ribos vienos spalvos,ir neaisku kur preliminarios sklypo ribos,o kur jau geodeziniai. Nes tarkim kai ziuri Registru centro puslapyje,tai ten jau matosi viskas spalvotai,ir isskirta,kur preliminarios ribos (kuriomis isviso nereikia tiketi), kur jau po geodeziniu ribos,ir dar toks "laikinasis" sluoksnis yra.

Matininkų naudojami GPS'ai nevisada pamiškėse gerai viska rodo. O jus norite su savo rankiniais gps, keturaciais lekdami tiksliai pasimatuoti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš peščiom apėjau lauką (su užmetimu, kaip per upelio kraštą ir kitam gale keliuko viduriu) ir matau, kad man trūksta 30 arų, beje pagal regia žemėlapį matau, kad kaimynas gerokai įlindęs per visą sklypo ilgį. Dabar dar nuvarysiu pamatuoti kaimyno sklypo su gps ir jeigu jo plotas bus perdidelis negu deklaruota pas ji popieriuose, tai viskas aišku kas kur įlindęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš peščiom apėjau lauką (su užmetimu, kaip per upelio kraštą ir kitam gale keliuko viduriu) ir matau, kad man trūksta 30 arų, beje pagal regia žemėlapį matau, kad kaimynas gerokai įlindęs per visą sklypo ilgį. Dabar dar nuvarysiu pamatuoti kaimyno sklypo su gps ir jeigu jo plotas bus perdidelis negu deklaruota pas ji popieriuose, tai viskas aišku kas kur įlindęs. 

 

Siaip visiskai ne naujiena. Kai kasmet po vaga po vaga,ir po dvidesimt metu jau ziurek kokie 15 metru ivaziuota i kaimyno sklypa. Yra priejimas prie visokio senumo ortofoto,todel labai graziai viskas matosi,kaip keitesi arimo ribos kas 5-6 metai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...